0

@mart Kiedyś i tak by to nastąpiło, szkoda tylko, że w takich okolicznościach.

0

Coś się kończy, coś się zaczyna :/

0

@Kubix93 Bilans meczów z Argentyną mamy 18:1 (wg. Sofa Score), natomiast Argentyńczycy często urywali nam seta i dość często nawet 2.

0

@Encore Miejmy nadzieję, że, wyciągną na 3:1.

0

Patrząc na to, że następne mecze Francja gra z Rosją i Brazylią, jest spora szansa, że zagramy z Argentyną w fazie pucharowej. Oczywiście jeśli oni nie wtopią dziś z Tunezją.

8

@LS Najbardziej ironiczne jest to, że osoby zaszczepione mogą dale zarażać wirusem...

1

Nie wiedziałem, że Van Persie u nas trenuje
https://www.instagram.com/p/CR2C810ntv2/?utm_medium=copy_link

0

@czosnekfcb Mario Balotelli

0

@Ronmes Fati będzie częściej grał, jeżeli sam nie będzie łapał kontuzji.

0

Coś mnie kusi, żeby postawić dziś dyszke na Niemców w meczu z Brazylią.

4

@Kettger Jeśli mam wybierać między jednym złem, a drugim to wolę nie wybierać wcale :D

5

@VamosRakieta Zdecydowanie lepszy duet był Valverde Rakitic. Jest Rakitic, jest piłeczka, grają chłopaki :D

2

@adiattiFCB Być może, nie no kur@# nie mogę xD Poważny dziennik sportowy...

0

@Rewolucja123 Też byłem załamany wtedy :/

5

@sendesara A ile bramek strzelali odpowiednio wszyscy zawodnicy w ciągu tych minut?

33

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/07/8wvaxz8byCnthQW8h5nMkPFgScDiWI4l.mp4
Pewnie już było, ale dlaczego nie wrzucić jeszcze raz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@elo1600 Shawberto Carlos?

0

Jeżeli muszą oddać Gryzka to najlepszą opcje widzę, aby poszedł do Tottenhamu, żeby mogli zatrzymać Kane'a, natomiast my przygarniemy jednego z ich pomocników i trochę szmalcu.

0

Kiedy wbijasz nockę i po godzinie dają cie na szkolenie BHP, które będzie trwało do 1:00 w nocy :D

2

@DaPidejpi Pewnego razu też zaufałem pewnej moderacji, dałbym sobie za nią rękę uciąć.
I wiesz co?
.........
I bym teraz kurła nie miał ręki.

1

@NaFazieHitman Ja się rozkleiłem, gdy się uścisnął z Messim, pomyśleć że te czasy już nigdy nie wrócą.

20

No kurde w tym momencie się rozkleiłem :/

0

@Pianist00 Nie istnieje coś takiego, że ktoś wygrał zasłużenie, aczkolwiek wtedy Argentyna grała lepiej. Mieli mnóstwo setek Higuain, Palacio, Messi.

0

@socha Felix Brych?

0

@masq Racja, pewniaczki zawsze podawał :D

0

@masq a pamiętasz Socjopate?

0

@Tuc Z terere nie mam doświadczenia, aczkolwiek ogólnie polecam firmę Yaguar. Najlepsza yerba w przystępnej cenie jaką piłem.

0

@KSSniper Jak najbardziej mu kibicuję, niech to zrobi Nole.

0

@adambądkowski93 Wszystko byłoby dobrze, gdyby się nie zacinał jak chłopak z zaburzeniami mowy.

6

@adambądkowski93 Najlepiej byłoby dać Podolinskiego do Borka, nie może być dwóch komentatorów na raz, potrzebny jeden analityk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?