PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 Niedawno kolega mi gadał, że p prostu pojechał na targ i kupił garnitur z dobrej jakości materiału do 400 zł. Opcja do rozważenia, jeżeli założysz go 5 razy w ciągu kilku lat i boisz się, że zaraz z niego wyrośniesz.
0
@RomanHoffer Ja całe szczęście jeszcze tylko 2h
1
@DaPidejpi Ile bramek spoza pola karnego, to się w głowie nie mieści
0
Dla mnie jest super, w końcu upał można nad wodę jechać.
1
@AmigoBlancos Swięcicki kiedyś się wypowiadał, że Vinicius ma trochę szczęścia, bo za brazylijskiego kolegę z drużyny ma Casemiro,który profesjonalnie podchodzi do zawodu piłkarza. Ciekaw czy by się tak rozwijał, gdyby miał
Neya w teamie :D
0
Panowie wczoraj w klubie spotkałem Hiszpana z Barcelony, w moim poprzednim komentarzu macie pozdrowienia od niego :D
0
Siema jestem z zaprzyjaźnionym Hiszpanem z Barcelony, oto on Hola artistas! Soy Amigo de Piotr y quiero decir que pozdrawiam wszystich Polaków!!!
3
@PatrykBarca Jeśli wyciągną nas z długu to mogą tam nawet sabat odprawiać.
1
Jedno jest pewne, przyjemnie ogląda się taki mecz po naszym spotkaniu z Walią.
1
Otamendi jak zawsze w formie
0
@FCB24 34 latek, który ma organizm 24 latka...
4
@FCMichalo Zdaje się, że jest to cytowane z wypowiedzi na gorąco z GP Monako, więc dlatego tak składnia taka "dziwna".
1
@miladi czekamy na następny sezon
0
@PeteR10 Przy okazji można stwierdzić, że obecnie 2 zawodników może wygrać Ci LM, najlepszy obecnie bramkarz i najlepszy obecnie napastnik na świecie.
0
Na chłodno:
Gratulacje dla Realu Madryt, mnóstwo meczów grali słabej niż drużyny przeciwne, a w finale można powiedzieć, że zagrali autobus. Ale kogo to obchodzi? Liczą się bramki i kolejny puchar do gabloty.
0
@Neutral i myślę, że dużo więcej zyskaliby marketingowo niż piłkarsko na samym Brazylijczyku
1
@MCPaRaCa Dobra dzięki
1
Panowie kupował ktoś koszulkę ze sklepu koszulkinba.pl w okolicach ceny 140 zł i może coś o tym powiedzieć?
0
Ktoś chce liczby totka na jutro?
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem czy mam tyle mocy :D
0
3:2 City róbcie screeny
3
Serce mówi, żeby Leeds się utrzymało, natomiast rozum podpowiada niech spadną wtedy taniej wyciągniemy Raphinie jeśli Dembele odejdzie.
0
To co uczynił Mbappe to zaledwie kropla w morzu do tego co nam zrobił Figo...
0
No to ciekawe kiedy słynne Here we go i czy w ogóle będzie :D
0
@juliacicha Witamy na La Rambli :D
0
@Sau_Ron Psg ostatnim czasem to pośmiewisko, na dodatek steruję nimi Pochetino... Jedyna nadzieja w Zidanie, ale czy jest pewne, że zostanie trenerem Paryżanów?
9
Powód transferu Lewandowskiego do Barcelony zdaje się być bardzo prosty. Robert celuje w złotą piłkę, którą najłatwiej jest zdobyć grając w Realu Madryt, bądź Blaugranie. Jak to mawia redaktor Święcicki pomimo poziomu sportowego jaki ówcześnie prezentuje Bayern, City czy Liverpool to w obu ww. hiszpańskich klubach najłatwiej jest zdobyć tę nagrodę. Barcelona i Real pod względem wielkości i prestiżu to półka wyżej nad jakimkolwiek innym klubem.
1
@PatrychoO a gdzie niedzielny mecz B klasy?
1
W tym sezonie faktycznie Benzema jest lepszy od Lewego, ale biorąc pod uwagę ostatnie 3 sezony kto jak nie Robert?
3
@dv7wisnia Myślę, że dużo większy plus to gwarancja stabilnej formy, profesjonalizmu i przynajmniej 20 bramek na sezon.