0

Panowie podeśle ktoś tik toka/Twittera gdzie Polska wygrywa mundial z Portugalią w finale? :D

0

Wiecie gdzie można obejrzeć Bayern City?

0

@zodiak_10 jednego z nich :D

10

W klubie jest Alemany, który zjada połowę mózgów całej LaRambli swoim własnym, a mimo wszystko już zaczyna się panika, że nie zarejestrują zawodników. Dosłownie aż ciężko uwierzyć, że nie mają 3 czy nawet 5 planów na wypadek W. Jeszcze gdyby to było pierwszy raz, ale my to już przerabialiśmy pół roku temu...

0

@DawidGraczyk10 Po prezentacji zawodników, przed Pucharem Gampera, na oficjalnej stronie Barcy lub nike.

0

@czółkovsky @ElTomas macie rację, zatem różnica jest tylko w cenie i wieku

3

Nawet jeśli z Kounde się nie uda, moim zdaniem ważniejszy jest Azpi, który zagra zarówno na boku jak i w środku. Aktualnie mamy 4 stoperów w kadrze.

0

@Rust_Cohle Luis Suarez i Ronaldinho

0

@Leooo Powiem, że to Ci wyszło :D

0

@Dembele_gora In Xavi I Trust

1

Jest Julia !!!

1

Marzy mi się dwóch dynamicznych skrzydłowych i Lewy na szpicy. Innymi słowy Dembele - Lewandowski - Raphinia

1

@Bogan ja nie wiem czy w tym roku nie wezmę z ojcem na pół :D

0

@Bogan Part. 2 Canal + na dodatek ma umowę z viaplay, które od tego sezonu ma premier league i prawdopodobnie to wszystko będzie można mieć w jednym pakiecie. Pytanie za ile?

1

@Janas11224 Witamy drogi kolego :D

0

@Bogan Jeszcze 2 msc temu 60 zł, był tam też polsat z ligą mistrzów. Z kumplem na pół wzięliśmy, bo można max na 2 urządzeniach.

2

@Deviler ma silne ciało na P już?

0

1

@PeteR10 W tej ofercie można mieć też lige mistrzów od Polsatu.

0

@norbi77 Lepsze jest to, że mając Canal+ online ma się dostęp do viaplay. Mam nadzieję, że będzie w miarę korzystna cena.

3

@Nihas Sam fakt, że w ostatnich bodajże 8 latach strzelił więcej bramek niż Messi czy Ronaldo jest czymś niesamowitym.

1

@Albatros My z teg wyjdziemy z tak wyrobionym prestiżem, natomiast bardzo szkoda Valencii, Sevilli i Atletico...

0

Panowie z tą rejestracją zawodników to tylko La Liga ma takie absurdalne przepisy? Załóżmy, że przychodzą zawodnicy, mogą grać w CL, Pucharze Króla, jeździć na tournee do Ameryki, ale w LL nie mogą grać? Jak to jest?

1

Oby Barca trafiła na Szachtar w grupie

0

@Croocers Raphinia to chociaż potrafi szybko biegać

1

@FCB24 Niedawno kolega mi gadał, że p prostu pojechał na targ i kupił garnitur z dobrej jakości materiału do 400 zł. Opcja do rozważenia, jeżeli założysz go 5 razy w ciągu kilku lat i boisz się, że zaraz z niego wyrośniesz.

0

@RomanHoffer Ja całe szczęście jeszcze tylko 2h

1

@DaPidejpi Ile bramek spoza pola karnego, to się w głowie nie mieści

0

Dla mnie jest super, w końcu upał można nad wodę jechać.

1

@AmigoBlancos Swięcicki kiedyś się wypowiadał, że Vinicius ma trochę szczęścia, bo za brazylijskiego kolegę z drużyny ma Casemiro,który profesjonalnie podchodzi do zawodu piłkarza. Ciekaw czy by się tak rozwijał, gdyby miał
Neya w teamie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?