- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
2
Wgl Francuzi to nieźle uparci są z tym Deschampsem że dalej będzie ich prowadził, burdel w szatni, kłótnie itd. a oni tego gościa zostawiają po takiej kompromitacji z kadrą którą można by było rozdzielić na 10 ekip w Europie xD coś czuję że na MŚ w Katarze kolejna kompromitacja Francuzów będzie.
2
@Kondziubarca on powinien już odejść, dwa udane turnieje wystraczą, ale myślę że jego przygoda za niedługo się kończy.
0
@Kondziubarca Dopóki Francja nie będzie miala takiej defensywy jak wtedy: Umtiti top, Varane top i Pavardowi trafiła się forma życia to ich sukces się nie powtórzy. Widoczny jest też brak Matuidiego.
1
@AntekGriezmann Dokładnie, wydaje mi się że mistrzostwa świata w przyszłym roku zakończą jego przygode w kadrze, lepiej już z nim jako trenerem raczej mieć nie będą.
1
@Kondziubarca ja mógłbym nawet powiedzieć że eliminacje zakończą jego przygodę.
1
@AntekGriezmann Jak będą zaliczać jakieś głupie wpadki w tym czasie to jest to bardzo możliwe.
0
@AntekGriezmann 2 udane turnieje ? Jesli zaliczasz jako udany turniej ME 2016 gdzie Francja miala najlepsza kadre (duza ilosc zawodnikow w topowych klubach) i polegli metr przed kiblem przed murarzami z Portugali to sory, ale zgodzic sie nie moge.. do dzisiaj czasem sie zastanawiam jak oni tamten turniej mogli przegrac...
0
@Kondziubarca no z Ukrainą remis problemy z Kazachstanem więc może być ciekawie.
0
@Tomek54321 finał to i tak duże osiągnięcie.
0
@Tomek54321 Ale inne drużyny też mają topowych zawodników.To było bardzo dobre euro Francji.
0
@Encore my tu mowimy o zwycieskiej druzynie ktora ledwo (z 3 miejsca) wyszla w grupie.. a Francja szła jak przecinak przez caly turniej..