La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

konto usunięte

31

A te czołgi i wojsko, które pojawiły się na ulicach z powodu koronawirusa, to już odwołali? Chciałbym w końcu wyjść z domu, bo zapasy makaronu powoli się kończą. Nie mówiąc, że z braku papieru toaletowego, od jakiegoś miesiąca muszę myć tyłek wodą z szarym mydłem. Banki działają? Nic nie wiem, bo szyby w oknach zalepione tekturą, a internetowi to nie można ufać, bo jest pewnie kontrolowany.

Pytam Was, bo przecież wtedy ten użytkownik pisał, że stryjeczny wuj szwagra drugiego męża stryjenki Marysi powiedział mu, że od poniedziałku wojsko i czołgi na ulicach, a to już było w marcu.

11

@NeroTFP Strach wychodzić na ulicę, bo w najlepszym przypadku zostaniesz spałowany... ja się za bardzo nie martwię, bo kanałami wszędzie się dostanę :P

5

@NeroTFP Ty nadal wierzysz w te Koronawirusy, że tacy ludzie jeszcze są...


( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

2

1

@NeroTFP To była trójka, jeden miał matkę źródło(nie pomyślał co robi ten post umieszczając) drugi miał znajomych w wojsku i Policji i cytując każdy z takimi kontaktami wie o tym wojsku, trzeciego źródła niestety nie pamiętam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?