Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro teraz Bayern jest nr1. Nie mogę się doczekać meczu między dwoma najlepszymi drużynami w tym sezonie. Arsenal vs Bayern ten pojedynek dobrze się zapowiada.
0
@kamiVeB gość jest szybki...a to obrońca
1
@insp1re uważałem że jest taki średni, nie placek ale nie też dobry skrzydłowy i pachniało mi flopem. Oczywiście dalej uważam, że lepszy Rashford na wypożyczeniu niż 90 mln za Diaza. Wiadomo inny poziom, ale my nie mamy takich pieniędzy i nie chcę myśleć kogo musielibyśmy poświęcić na Diaza.
15
pomijając czerwoną kartkę, no gość zamknął usta kibicom Barcelony co tak uważali. Ja niestety się do nich zaliczam.
7
Bellingham zaraz wyleci, a przynajmniej dawno powinien
0
@Gaucho on do Realu może iść
1
Mbappe sobie wali gościa łokciem albo barkiem w twarz, a ten faulu nie widzi xD
4
Bayern w ogóle robi historyczne rzeczy. Mają same wygrane, a mamy już 4 listopad. Teraz wygrywają z zwycięzcą ligi mistrzów, dzięki Diazowi PSG ma jeszcze szanse, ale na ten moment potężny Bayern niszczy ekipę Lucho.
1
@tbas nie był zainteresowany piłką, to jest czerwona kartka.
1
@Comentateiro osąd Diaza
Dla mnie głupota x1000
1
jakim cudem nie ma 3:0 xD
3
potężny Bayern @Comentateiro miałeś rację
1
Szkoda że Real mierzy się z tak słabym Liverpoolem, raczej bez szans że Liverpool tutaj wygra ;p
1
@ViscaelBarca2007 Arsenal i Bayern to najlepsze zespoły
0
@VeB 1899 Arsenal na pewno nie przegra ze Slavią, bardziej liczyłbym na potknięcie innych rywali top8 np. Newcastle co ma tyle samo punktów ile Barcelona.
6
@VeB 1899 Arsenal praktycznie bramek nie traci, żeby zrównac się z nimi my musimy wygrać, oni przegrać.
1
@AxelF okey, rozumiem argumenty. Aczkolwiek moim zdaniem powinien szukać poparcia u niezdecydowanych, a beton i tak zostanie. Ale teraz to i tak za późno w sumie, bo prezydentem Polski i tak nigdy nie zostanie.
0
@krycha2201 dużo ludzi krytykowało go za to. Moim zdaniem powinien zjawić się na każdej debacie gdzie był Nawrocki.
0
@maroon moim zdaniem sztab wykonuje złą robotę od dawna. Nie przewidział oczekiwań ludzi. Zamknął się na Kanał Zero. Sztab Pisu zdecydowanie jeżeli chodzi o sociale jest lepszy.
16
@maroon to ten sztab co doradził Tuskowi o Murańskim wspomnieć? Ten co kazał ziemniaki rozdawać kilka dni przed wyborami? Ten co odpowiada za sociale platformy? Ten co przegrał wybory Trzaskowskiemu?
2
@Aragorn33 mnie takie akcje tylko odpychają od niego. Potem coś chrzani, że chce Polskę dla wszystkich Polaków niezależnie od poglądów. Do Republiki na debatę nie pójdzie, na marsz niepodległości też nie pójdzie.
3
@NorbiTBOB my nie mamy tylko problemu z defensywą. Nie funkcjonuje dobrze pressing, nie mamy często kontroli nad meczem i nie mamy dobrej skuteczności. Tutaj prawie każdy jest albo w średniej albo w słabej formie. Wyjątkiem są przebłyski Rashforda i świetna forma Fermina. No jeszcze De Jong często trzyma poziom. Ale reszta gra gorzej. Tutaj raczej problem jest z fizycznością, coś tutaj zepsuło się.
1
@BORO_12 ciężko będzie z Realem o niego rywalizować. Jeżeli to prawdziwy cule to nas wybierze, jeżeli nie to nie mamy szans z innymi klubami.
0
@TR3YWAY ale zrobił
5
@Aragorn33 a niezdecydowani? Tym ruchem u narodowców potwierdza tylko, że nie jest patriotą według ich zasad. A gdyby poszedł, może u niezdecydowanych zaplusowałby. Zresztą pomijając już sympatię, marsz niepodległości to odznaka patriotyzmu. Prezydent Warszawy chyba powinien na takim czymś być...
1
Więcej zyskałby, gdyby poszedł na ten marsz.
2
@JanuszKorwinMikke co ciekawe już był u nas w sztabie, jak był Setien
0
@PatrychoO która się tak ubiera i kiedy?
2
@BORO_12 BECA tak zwana. A z Elche to dosłownie była BEKA xD
3
@Comentateiro albo Paryski koncert, już raz wygrali z nimi ;)