2


pewnie was ominął ten jakże ważny newsik

2

@Kessie i potem Voldemort ich wszystkich wybił

12


Brakuje Raphinhi

0

@Lanosss czekaj co jest z Christensenem? Miesiąc go brzuch boli czy co

1

@Kessie Batman ją dorwał z tego co widzę

3

@Stinger_ jak nie ma, to nie gra proste

1

@Fc112 czujny pan, już poprawione.

0

Casado musi wejść w buty Pedriego teraz. Najprawdopodobniej on będzie uzupełniać teraz środek pola z De Jongiem. Nie zdziwię się jak się okaże, że to Eric Garcia będzie najlepiej się sprawdzał. No i Marc Bernal teraz dla niego zacznie się sezon.

1

@macio_944 chciałbym być takim optymistą.

1

@norbi77 dokładnie

3

Kontuzja Pedriego obok Raphinhi, najgorzej jak się tylko da. Tego obawiałem się w poprzednim sezonie. W tym sezonie zobaczyliśmy jak Barca gra bez Raphy, teraz jeszcze nie będzie Pedriego. To nie ma prawa się udać.

1

@Kamiloza91 Fermin, Raphinha i Pedri to jest wina sztabu. Podziwiam za optymizm.

4

@damian16161212 Elche w dobrej formie, przeklęte Balaidos i wyjazd do Brugge. Faktycznie nie ma co panikować...

0

Mamy koniec października z piłkarzy ofensywnych (pomoc, atak) już tyle kontuzji:
-Lewy
-Ferran
-Raphinha
-Yamal
-Olmo
-Fermin
-Pedri

0


Dobrze że nie bawię się w te przebieranki, bo bym był "zły".

0

@derus mnie jedynie denerwuje, że musi odpowiadać często na każdą krytykę.

6

7

Niech sobie na stadiony Ekstraklasy pójdą i zobaczą co tam się śpiewa...Śpiewanie takich przyśpiewek nie powinno być zakazane, chyba że jest tam coś nazistowskiego albo jakaś inna gruba przesada.

3


oby nic się nie stało

1

@macio_944 on nie ma żadnej godności xD

0

@Messibestplayerintheworld nie wiem kwestia do oceny. Moim zdaniem odpowiedział na prowokacje. Ale nie sądzisz, że pisanie że karma go spotkała w obliczu kontuzji, jest nie na miejscu?

0

@Cule1234 Xavi czeka aż Laporta odejdzie

0

@Dejvo tam mam bana xD Po prostu, to że kibicuje Barcelonie nie oznacza że będę się zniżał do takiego poziomu i pisał, że karma go dopadła. Zwłaszcza jak Carvajal odpowiedział na prowokacje Yamala.

0

@Dejvo "karma za buractwo"-w obliczu kontuzji jest żałosnym komentarzem.

0

@Messibestplayerintheworld żałosny komentarz

7

@Rastafarnianin mamy tylko ma kontuzje

8

Słusznie Ferran ma 2, na 1 to musiałby jeszcze karnego zmarnować. Najgorszy piłkarz w tym meczu.

0

@ShawnC on sam potem w niej uczestniczył. Carvajal odpowiedział na wcześniejszą zaczepkę.

3

Ile tutaj obrońców Yamala. Gość ostatnio dużo rzeczy odwala, a dalej są tacy co nie widzą w tym nic złego. Przed klasykiem poddymił, podczas samego meczu zagrał bezjajecznie, a potem jeszcze zamiast pokornie iść do szatni to jeszcze awantury mu w głowie. Jak można bronić takiego zachowania?

1

@BulaKG zapomniałem jak to się nazywa hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?