Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pewnie was ominął ten jakże ważny newsik
2
@Kessie i potem Voldemort ich wszystkich wybił
12
Brakuje Raphinhi
0
@Lanosss czekaj co jest z Christensenem? Miesiąc go brzuch boli czy co
1
@Kessie Batman ją dorwał z tego co widzę
3
@Stinger_ jak nie ma, to nie gra proste
1
@Fc112 czujny pan, już poprawione.
0
Casado musi wejść w buty Pedriego teraz. Najprawdopodobniej on będzie uzupełniać teraz środek pola z De Jongiem. Nie zdziwię się jak się okaże, że to Eric Garcia będzie najlepiej się sprawdzał. No i Marc Bernal teraz dla niego zacznie się sezon.
1
@macio_944 chciałbym być takim optymistą.
1
@norbi77 dokładnie
3
Kontuzja Pedriego obok Raphinhi, najgorzej jak się tylko da. Tego obawiałem się w poprzednim sezonie. W tym sezonie zobaczyliśmy jak Barca gra bez Raphy, teraz jeszcze nie będzie Pedriego. To nie ma prawa się udać.
1
@Kamiloza91 Fermin, Raphinha i Pedri to jest wina sztabu. Podziwiam za optymizm.
4
@damian16161212 Elche w dobrej formie, przeklęte Balaidos i wyjazd do Brugge. Faktycznie nie ma co panikować...
0
Mamy koniec października z piłkarzy ofensywnych (pomoc, atak) już tyle kontuzji:
-Lewy
-Ferran
-Raphinha
-Yamal
-Olmo
-Fermin
-Pedri
0
Dobrze że nie bawię się w te przebieranki, bo bym był "zły".
0
@derus mnie jedynie denerwuje, że musi odpowiadać często na każdą krytykę.
6
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1983280908712194088
niezłe tam mają akcje xD
7
Niech sobie na stadiony Ekstraklasy pójdą i zobaczą co tam się śpiewa...Śpiewanie takich przyśpiewek nie powinno być zakazane, chyba że jest tam coś nazistowskiego albo jakaś inna gruba przesada.
3
oby nic się nie stało
1
@macio_944 on nie ma żadnej godności xD
0
@Messibestplayerintheworld nie wiem kwestia do oceny. Moim zdaniem odpowiedział na prowokacje. Ale nie sądzisz, że pisanie że karma go spotkała w obliczu kontuzji, jest nie na miejscu?
0
@Cule1234 Xavi czeka aż Laporta odejdzie
0
@Dejvo tam mam bana xD Po prostu, to że kibicuje Barcelonie nie oznacza że będę się zniżał do takiego poziomu i pisał, że karma go dopadła. Zwłaszcza jak Carvajal odpowiedział na prowokacje Yamala.
0
@Dejvo "karma za buractwo"-w obliczu kontuzji jest żałosnym komentarzem.
0
@Messibestplayerintheworld żałosny komentarz
7
@Rastafarnianin mamy tylko ma kontuzje
8
Słusznie Ferran ma 2, na 1 to musiałby jeszcze karnego zmarnować. Najgorszy piłkarz w tym meczu.
0
@ShawnC on sam potem w niej uczestniczył. Carvajal odpowiedział na wcześniejszą zaczepkę.
3
Ile tutaj obrońców Yamala. Gość ostatnio dużo rzeczy odwala, a dalej są tacy co nie widzą w tym nic złego. Przed klasykiem poddymił, podczas samego meczu zagrał bezjajecznie, a potem jeszcze zamiast pokornie iść do szatni to jeszcze awantury mu w głowie. Jak można bronić takiego zachowania?
1
@BulaKG zapomniałem jak to się nazywa hahah