Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To niezła sztuka xd
1
Rodrygo w ostatnich 19 meczach La Liga ma tyle samo goli i asyst ile Szczęsny xD
3
@APTAPT Girona w 1 połowie gdyby była skuteczna byłoby 4:1
0
@Aragorn33 nie widzę, bo tam jakiś gość zasłania
1
@Hosh Nyom mniej zepsuł
1
@APTAPT ostatnio powiedział że to koniec Barcelony, więc może przerzucił się na Real
1
@Aragorn33 ja tu nie widzę faulu, jest lepsza powtórka?
1
@Filipem tam karnego nie powinno chyba być, tylko wolny i czerwona kartka. A to, że jest tutaj pewna niekonsekwencja to nie miejmy pretensji do tego sędziego, tylko do Manzano.
11
Ale co tutaj tyle poruszenia. Akurat sędzia podjął dobrą decyzję w sprawie wyrzucenia Nyoma. To jest czerwona kartka i dobrze że tych z Getafe karają.
0
@Szmulek też mi się tak wydawało, ale skoro puścili to chyba git.
0
Nyoma mi nie szkoda
0
Dobra, zaraz włączam mecz Realu jak wygrają to na mnie będzie. Co ma być to będzie
2
@norbi77 to tak nie działa
3
@norbi77 Milika i tak nikt nie przebije xD
0
@StevenGastonMartin99 mvp z plusem
0
Araujo znowu okradziony, wcześniej Eric teraz Pedri...
0
@mekston sygnał jasny, idzie po rekord Lewego
6
Manzano, Hernandez x2 i Soto Grado-to jest wielka trójca.
0
@kamiVeB ale to znaczenia nie ma do kogo xd
1
@Culer9002 to jest albo karny albo czerwona i wolny. Ze względu na sam na sam.
2
@Lionel_Messi10 jak nie bezpośrednia to nie, ale raczej dostanie zawieszenie za ten gest Kozakiewicza xd A nie czekaj, bo to za tydzień, to raczej go nie będzie.
2
Araujo minął się z powołaniem.
Flick dzisiaj jak Xavi.
Mecz cudem wygrany, w drugiej połowie środek trochę bardziej stabilny był, ale przypominały się już czasy Koemanowe
0
Oprócz początku nic się nie poprawiło względem ostatniego meczu. Gramy bardzo słabo...
0
@karolpiłkarz jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Trzeba zabronić reklam samochodów, bo wypadki jeszcze
0
Korea Północna? Chiny?
3
@barcanawieki gdyby babcia miała wąsy, byłaby dziadkiem
1
@FcPortoFan1999 może chciał oszczędzić Motor
1
@FcPortoFan1999 a mogło być więcej, gość zmarnował w końcówce sam na sam