Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potężny Marek w szeregach Brauna!
1
@Antimadridista_WR jeżeli chodzi o kontrowersje:
-karny dla Realu na Vinim, nie dałby ale sytuacja sporna
-nie rozumie dlaczego sędzia zaliczył gola na 2:1, faul na Cubarsim
-karny dla Realu za rękę słuszny
-Pedri powinien dostać czerwoną wcześniej
-karny na Araujo, dla niego za mało na karny, ale nie jest to takie jednoznaczne
0
@Encore był, ale pod koniec Ćwiąkała mówił co innego.
2
@Comentateiro sam sobie robi taką presję, on zakłada koronę, on się wywyższa.
0
nie wiem jak można bronić tej decyzji sędziego. Dostajesz łokciem w twarz i nie ma nic. Chociaż w sumie może takie są wytyczne skoro nie było faulu na Rashfordzie w meczu z Gironą.
1
U Flicka za takie akcje miałby przerąbane
0
@Barca_bwo po tym klasyku można napisać: "Wyciągniesz Raphinhe i nic tam dobrego nie ma".
0
@malypuzon to wiem, ale on to napisał jakby sam fakt że nie dojechał na mecz był śmieszny.
5
@Mroziu z kogo jesteś dumny? 3-4 piłkarzy można pochwalić
0
@Kibol_83 co w tym śmiesznego?
0
@cules100pro @Barca_bwo przegrywamy klasyk, gdzie Bellingham, Militao, Camavinga zagrali dobry mecz, a ty mówisz że tylko na Mbappe polegają.
0
@cules100pro nie wiem jako można tak pisać po przegranym meczu. W drugą stronę też tak masz.
0
@Aragorn33 dostał pod koniec
4
@Sysia11 "Według mnie za dużo wymaga się od tego 18latka" Ok, tylko kibice Barcelony nie zakładają mu korony, sam to robi. To jeżeli zakłada koronę sobie, to niech gra jak król. Jeżeli prowokuje Real, a potem gra takie coś, to niech się nie dziwi, że 2 strona mu potem odpowie.
1
@LOPEZ16 jak dla mnie, w obu klubach są podobnie denerwujący piłkarze. Barcelona ma Gaviego, a Real Bellinghama. A jeżeli chodzi o odpowiednika Viniciusa to jest Yamal.
1
@norbi77 nie zauważyłem jego dobrej gry. Być może masz rację.
1
Dzisiaj bym wyróżnił kilku piłkarzy.
Fermin- strzela znowu gola, oprócz tego mało zrobił. Jednak z piłkarzy ofensywnych moim zdaniem najlepszy. Jego strzelecka forma imponuje mimo kontuzji. (król strzelców licząc wszystkie rozgrywki w Barcelonie)
Araujo-świetne wejście, dużo pomógł, lepiej krył Mbappe od każdego z obrońców. Nie rozumiem czemu nie zaczął dzisiaj od pierwszej minuty. Do niego nie mam pretensji dzisiaj
Szczęsny-Last but not least, chyba mamy najlepszą sytuację jeżeli chodzi o bramkarzy. Joan Garcia to jest topka, ale Wojtek jako 2 świetnie go zastępuje. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że wolę aby bronił Garcia, ale takimi meczami Wojtek pokazuje że też może powalczyć o skład. Nie wiem czy jest jakiś klub co ma 3 tak dobrych bramkarzy. (Ter Stegen wiadomo jak jest, ale jednak jako trzeci bramkarz to jest klasa)
2
@Luciano99 to nie chodzi tylko o to. Gość ostatnio ma takie odpały, a poziom sportowy pozostawia duże do życzenia.
1
@APTAPT my zagraliśmy dobry mecz? W jakiej rzeczywistości?
2
Szkoda, że nie ma Inigo, ktoś musi w końcu ogarnąć tego Yamala. Robi się jak Vinicius...
0
@JordiAlbion a za co dostał Mbappe? Gola strzelił, ciągle był na spalonym, karnego zmarnował. Bellingham, Camavinga, Militao bardziej zasłużyli.
3
@blakkudium dobrze Casado króciutko z młodym.
0
Jak na to że mieliśmy tyle kontuzji to nie ma dramatu. Mieli duże szanse nam nastrzelać, a nie wykorzystali tego.
1
@Kinginiesta przypomnij sobie klasyk 4:3
7
Real lepszy, powinno być więcej. Jednak co odwalił sędzia? Ten gol na 2:1 powinien zostać anulowany.
0
@kuz z tym Gavim to niezłe jaja były.
0
@Criss18Barca no tak, ale już w tych meczach ledwo co wygrywali.
1
@bezalkoholowy nie no, znasz ich nie udawaj
1
@Zeke155 Widzew czy Motor?
0
@Gibbon_FCB póki nie ma oficjalnych wypowiedzi, nie możemy traktować to jako pewnik. Bo Yamal powiedział to publicznie, a na razie żaden z piłkarzy Realu nie skomentował tego.