0

@TR3YWAY ale zrobił

5

@Aragorn33 a niezdecydowani? Tym ruchem u narodowców potwierdza tylko, że nie jest patriotą według ich zasad. A gdyby poszedł, może u niezdecydowanych zaplusowałby. Zresztą pomijając już sympatię, marsz niepodległości to odznaka patriotyzmu. Prezydent Warszawy chyba powinien na takim czymś być...

1


Więcej zyskałby, gdyby poszedł na ten marsz.

2

@JanuszKorwinMikke co ciekawe już był u nas w sztabie, jak był Setien

0

@PatrychoO która się tak ubiera i kiedy?

2

@BORO_12 BECA tak zwana. A z Elche to dosłownie była BEKA xD

3

@Comentateiro albo Paryski koncert, już raz wygrali z nimi ;)

1

@Soetie a kto miał lepsze g/a Yamal czy Raphinha? Raphinha nie tylko miał dobre liczby, dużo pracował w pressingu i był liderem Barcelony.

6


Vinicius ma naśladowców

0

@BORO_12 dokładnie, Wojtek przechodzi moje oczekiwania, ale jeszcze poczekam do Brugge i Celty.

0

@Rafalloxfcb też tak uważam

2

@blakkudium współczuje kibicom obydwu drużyn

5


Ciekawe, ale jak się rozłoży to na czynniki pierwsze. Przy jednej bramce tylko zawinił.

1

@fart w sensie film o Batmanie to nie jest typowy film superbohaterski, a chyba to miałeś na misji.

33

Bellingham xD
Brak Raphinhi xD

1

@fart żaden dobry Batman, to nie jest film marvelowski

0

@Esteban_ ale chyba ostatecznie będzie

3


nam strzelać dobrze nie kazano!

2

@adamek20151 że nie lubi Legii

1

@FcPortoFan1999 a i dobrze

2

Rashford robił wszystko źle oprócz jednej akcji (może) i dostał MVP xD

0

@ali3gator z jakim Realem to był lepszy mecz?

1

@FcPortoFan1999 dzięki ;)

1

@FcPortoFan1999 do mnie nawiązanie?

11

Czemu Ferrana atakujecie, który strzelił gola. A o decyzyjności Rashforda brak słowa?

0

@BorzyKrzys nie wiem jako można dać żółtą kartkę w tak oczywistej sytuacji. Przecież jeszcze jest Var...

1

sędzia kartek zapomniał. Gość atakuje De Jonga na wysokości brzucha i brak kartki :)

1

eee bez Święcickiego ;(

1

@TR3YWAY odwrotnie

7

@LeszekFCB Alvarez dobry jest, ale do Kane, Haalanda czy Mbappe nie ma podjazdu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?