Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY ale zrobił
5
@Aragorn33 a niezdecydowani? Tym ruchem u narodowców potwierdza tylko, że nie jest patriotą według ich zasad. A gdyby poszedł, może u niezdecydowanych zaplusowałby. Zresztą pomijając już sympatię, marsz niepodległości to odznaka patriotyzmu. Prezydent Warszawy chyba powinien na takim czymś być...
1
Więcej zyskałby, gdyby poszedł na ten marsz.
2
@JanuszKorwinMikke co ciekawe już był u nas w sztabie, jak był Setien
0
@PatrychoO która się tak ubiera i kiedy?
2
@BORO_12 BECA tak zwana. A z Elche to dosłownie była BEKA xD
3
@Comentateiro albo Paryski koncert, już raz wygrali z nimi ;)
1
@Soetie a kto miał lepsze g/a Yamal czy Raphinha? Raphinha nie tylko miał dobre liczby, dużo pracował w pressingu i był liderem Barcelony.
6
Vinicius ma naśladowców
0
@BORO_12 dokładnie, Wojtek przechodzi moje oczekiwania, ale jeszcze poczekam do Brugge i Celty.
0
@Rafalloxfcb też tak uważam
2
@blakkudium współczuje kibicom obydwu drużyn
5
Ciekawe, ale jak się rozłoży to na czynniki pierwsze. Przy jednej bramce tylko zawinił.
1
@fart w sensie film o Batmanie to nie jest typowy film superbohaterski, a chyba to miałeś na misji.
33
Bellingham xD
Brak Raphinhi xD
1
@fart żaden dobry Batman, to nie jest film marvelowski
0
@Esteban_ ale chyba ostatecznie będzie
3
nam strzelać dobrze nie kazano!
2
@adamek20151 że nie lubi Legii
1
@FcPortoFan1999 a i dobrze
2
Rashford robił wszystko źle oprócz jednej akcji (może) i dostał MVP xD
0
@ali3gator z jakim Realem to był lepszy mecz?
1
@FcPortoFan1999 dzięki ;)
1
@FcPortoFan1999 do mnie nawiązanie?
11
Czemu Ferrana atakujecie, który strzelił gola. A o decyzyjności Rashforda brak słowa?
0
@BorzyKrzys nie wiem jako można dać żółtą kartkę w tak oczywistej sytuacji. Przecież jeszcze jest Var...
1
sędzia kartek zapomniał. Gość atakuje De Jonga na wysokości brzucha i brak kartki :)
1
eee bez Święcickiego ;(
1
@TR3YWAY odwrotnie
7
@LeszekFCB Alvarez dobry jest, ale do Kane, Haalanda czy Mbappe nie ma podjazdu.