Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nabial po co fajki mają drożeć?
1
@fcbarcafan19 67 to trend taki. Jak pojawi się ta liczba, albo ktoś powie 6 i 7, to mówi się "sześć-siedem" i robi się taki dziwny gest. Ostatnio jak była 67 minuta meczu, to na stadionie widziałem dzieciaki co tak robili xD
1
@maroon chyba nic, chociaż jakiś czas temu widziałem filmik jakiegoś dietetyka, że niektóre wody lepiej nie pić.
1
10 złoty za dzika, trochę drogo...
1
ciekawe co wygra w tym roku
0
@NeroTFP1 5 minut życia straciłem interesując się tym
0
Fagata przegrywa swój drugi beef xD
0
@Kozinho. jeszcze wyzywa rodzinę tego napastnika i mówi że najchętniej by zamknął ich w klatce i tłukł elektronicznym biczem...
1
Gość chwali się i żali, że w łeb dostał xD
1
@kanver_ Yamal na repke
20
Za to chyba pozew mogą dostać
0
@Lucerfi a za 3 da radę?
0
@partymaker pressing będzie śmieszny wtedy
5
@Karol145 Alves został oczyszczony z zarzutów...
0
@Czyhrynski będzie, żeby się ograł
5
@ViscaelBarca2007 Vinicius...
1
ale syf w Realu
0
@Azazel_Pazuzu Pedriego kontuzje zazwyczaj się wydłużają. Po drugie jak wyzdrowieje, nie będzie pośpiechu, bo ostatnio był i Raphinha wypadł na kolejne tygodnie.
1
@kamiVeB wiem, ale raczej nie ma co się nastawiać na tak wczesny powrót Pedriego.
3
@kanver_ Rashford ma dobre liczby, ale jak spojrzysz na jego grę...
1
@kamiVeB na Bilbao nie wróci, a jak już to nie od 1 minuty na pewno.
0
@kanver_ "ekonomicznie nie powinno być problemu"- ehh, który to już sezon mamy te problemy. Lewego pensja może zwolni coś, ale nie aż tyle. Nie ma na to szans. Musielibyśmy Yamala się pozbyć chyba, żeby taki ruch się udał.
0
@MirusAmisz w każdym to nie, bo on w Barcelonie ma wahania formy jednak. Obawiam się, że kontuzje będą i tak bo to już ten wiek.
0
@kanver_ chodzi mi o kwestie ekonomiczne.
1
@kanver_ nie pali się? Nie mamy warunków do tego
1
@Karol145 pewnie nauczył się od Aspasa
1
@Aragorn33 jedna z rzadkich momentów, kiedy sędzia w Hiszpanii ma aurę
1
@tomek8756 dla mnie Marcus to tylko liczby. Bardzo jest irytujący, ale chociaż dowozi liczbowo.
1
@BORO_12 w Barcelonie łatwiej o gole niż u Simeone
4
@MOLESTA nie wiem, jak dla mnie nie jest to materiał na trenera