0

Szkoda, że nie ma gdzieś teraz w terminarzu meczu Legia vs Raków. Ciekawa byłaby atmosferka.

1

@Xxxbarca4ever odcina się/nie wypowiada się na ten temat w takiej sytuacjii. To jest brak szacunku do kibiców.

1

No i w sumie ma rację, po to są umowy.

3


Dzień pzed meczem takie coś mówić. No raczej nie zostanie zapamiętany jako legenda w 100%. Będzie dużo rysa dla kibiców.

0

@CurryTheGoat30 nie, dziękuję.

1

@ViscaelBarca2007 pamiętam jak Lenglet miał dobry start w Barcelonie.

1

@Kamiloza91 7 albo 8. Ale bez sensu to teraz wystawiać. Podoba mi się, że pod jego opieką, odżył Eric, Fermin, Raphinha, Ferran, Lewy.

2

@blakkudium lubiłem Christensena wcześniej. Ale obecnie gość mi się kojarzy z najgorszym mentalem w tej drużynie.

0

Śmiechy śmiechami, ale w tym sezonie można powiedzieć że Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego.

3

Araujo, po raz kolejny robi to samo i dostaje 2 kartkę pod koniec 1 połowy, a potem jeszcze widzę opaskę kapitańską na jego ramieniu xD
Taki ktoś nie może być kapitanem, do tego nadaje się Raphinha.

1

@Eklerek fajna logika xD

0

@Encore to mógłby obronie pomóc trochę chociaż.

2

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale Rashford zagrał całą 2 połowę. Dopiero sobie o nim przypomniałem gdzieś w 70-80 minucie. Totalnie niewidoczny.

6

Jedyny plus, że z Eintrachtem nie będzie trzeba denerwować się na Araujo...

0

@AmigoBlancos my dzisiaj nie przegraliśmy przez wysoko ustawioną obronę

0

@semafor nie posadzi, bo nie mamy takiego komfortu. Eric musi w pomocy grać. Christensen się ciągle łamię, dodatkowo psycha. Gerard Martin może wypali, ale to Gerard Martin. A Cubarsi obniżył loty.

3

@parpe możliwe, ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przekroczymy. PSG i kluby z Premier League mają duże środki by powiększać i ulepszać kadrę. Bayern tak samo. My tego nie mamy, to ma duże znaczenie w Europie.

2

Zastanawia mnie jedno, ludzie podają przykład PSG z tamtego sezonu jako argument, że może Barca jeszcze coś ugra w lidze mistrzów. Niestety, można to łatwo skontrować. PSG miało szerszą kadrę, a Barca ma wąską. Po drugie PSG gra w lidze francuskiej, więc mogli się oszczędzać na trudniejsze mecze. Barcelona w lidze hiszpańskiej nie ma szans na taki luz.

0

@StevenGastonMartin99 aż tak to nie. Za dużo złych rzeczy musi się wydarzyć.

0

https://x.com/FranoszSP/status/1993423835757265303
aha, dlatego Ferran ma zawyżoną notę xd

0

@Bilon87 eeee nawet nie ma co liczyć na top8. Jedyny plus, że Newcastle przegrało...

0

Jeżeli tracimy gola w stylu ekstraklasy
Jeżeli Ferran pudłuje setkę
Jeżeli Araujo w ważnym meczu dostaje kartkę za kłótnię z sędzia, a potem za ostry wślizg w jednej połowie
Nie mamy szans na nic...

0

@StevenGastonMartin99 na pewno xd

1

@OskP moim zdaniem za mojego życia nikt tego nie przebije.

5


Syn Borka może to zobaczyć jeszcze...

2

Za Chwilę wielki pojedynek drużyn z 35 i 36 miejsca z dorobkiem 0 punktów. Ajax-Benfica. Nie do pomyślenia z 7 lat temu.

1

@robsesh Zidane

19

1

@LeszekFCB jak coś to zaraz gracie z tym klubem co Lech przegrał.

2

plusy takie że licznik chociaż się nie wyzerował, bo i tak przed meczem było 0/5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?