Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
plusy takie że licznik chociaż się nie wyzerował, bo i tak przed meczem było 0/5
0
@FcPortoFan1999 Wojtek Szczęsny wyznaje taką zasadę
5
jak można w tak durny sposób się wykluczyć xD
7
@Luciano99 kogoś boli potężny Bayern
1
@4drian0 Przecież tu nie chodzi o poziom sportowy, tylko o aspekty takie jak szacunek do trenera. Gość bo zmianie się obraził i poszedł do szatni, a potem za swoje zachowanie nie przeprasza trenera, specjalnie pomijając go w oświadczeniu. U Flicka za takie akcje, nie powąchałby murawy przez długo.
2
Jakby Vinicius takie coś wyprawiał u Flicka, to chyba go na trybuny posłałby.
6
@Sulimo ogólnie Serie A też już mocne nie jest. Juventus stał się średniakiem. Tylko Inter potrafił sobie ostatnio radzić w Europie. Milan się odradza, ale dalej to nie jest topowa drużyna. Napoli w Europie jest słabe, a reszta to jakieś średniaki.
5
@Arden Teraz-Yamal (nr 10) do Ferrana (nr 7)
Wcześniej-Messi (nr 10) do Villi (nr7)
Historia zatacza koło.
3
@michal26 jakby przebił go w golach (nierealne) to fani Ronaldo straciliby kluczowy argument. Messi to nie typowa 9, więc nie będzie mieć tyle goli ile Ronaldo, ale są też asysty. Messi zdecydowanie lepiej wygląda pod tym względem.
1
@michal26 nie wiem na ile to prawda, ale coś kojarzę że na koniec wróciłby do Newells Old Boys.
2
@LukaszFan na 1000 raczej nie ma szans, tylko Ronaldo tyle osiągnie, ale jak strzeli ponad 900 goli i dodatkowo jeszcze będzie miał ponad 400 asyst (chyba najwięcej w historii), to będzie coś niezwykłego. Dodatkowo 8 złotych piłek, mundial, 3-4 ligi mistrzów, wygrana mistrzostw świata, mistrzostwa kraju. No to jest kariera nie do przebicia, po prostu.
19
Messi już ma aż 896 goli? Do 1000 nie dobije, ale ponad 900 goli i ponad 400 asyst. To są staty nie do pobicia po prostu.
1
@Lionel_Messi10 ale podanie, klasa po prostu.
0
@mientusek1407 może od tego czasu zmienili przepisy. Też pamiętam, że każda ręka w ataku to jest przewinienie, ale widocznie nie zawsze...
0
@Dankho94isback PSG jeszcze. My tak super w tym sezonie nie gramy.
1
@maroon nie wiem, ale za to, może dostać roczne zawieszenie albo gorzej.
1
@maroon Pep się wkurzył na sędziów
0
Wchodzę sobie w skrót Canal Plus Realu, a tam takie kwiatki:
"Tymczasem wczoraj powrót na Camp Nou, a w takim razie powrót do przekrętów. Czerwona kartka dla rywala z czapy, przekupiony łapówką bramkarz rywali, Negreira zbijający piątki 2 loży VIP z działaczami. Ale wy, będziecie wytykać błędy sędziowskie na korzyść Realu, robiąc z siebie pośmiewisko w sieci."
2
@macio_944 "gra jedną z najlepszych piłek w Europie"-bez przesady, nie w tym sezonie
0
Footroll jest zdania, że faulu nie było i gol prawidłowo został uznany. W komentarzach pod livem praktycznie każdy jest innego zdania i go krytykują.
1
@Derean są bardziej oczywiste, Pena tutaj wkłada łeb pod nogę dlatego nie jest to aż tak oczywiste. Aczkolwiek z tej powtórki to chyba faul jest.
0
@norbi77 nie wiem, często tutaj ludzie powołują się na nich.
0
Według ArchivoVar słusznie bramki uznane.
1
dopiero co włączyłem, a tu Elche gol xD
1
Już kibice zwalniają Xabiego. Szybko poszło.
5
@Eklerek Garcia dobry jest, ale też był trochę kontuzjowany.
0
@hugz a co ty od Wojtusia chcesz?
2
@Comentateiro a jakby potężny Bayern tak grałby?
0
@Matt_i1992 jak nie jest medialny. Często słyszę jaki to dobry bramkarz...
0
@Eklerek czyli to tak jakby Nico strzelił hat tricka na San Manes z Barceloną. To faktycznie musi boleć.