0

@Eklerek czemu podwójnie?

1

haha, co za gość

0

@Deviler Alvarez, Kane, Haaland, Mbappe>Lewandowski
A dalej Ferran, Osimhen, Woltemade, to już do oceny kto jest lepszy. Aczkolwiek jak sobie patrzę topowych strzelców np. Serie A to w tym sezonie to jakaś bida jeżeli chodzi o typowe 9.

0

@626 kadra się rządzi innymi prawami.

2

@Gaucho dobrze grał, chyba najlepszy mecz w tym sezonie jego

5

@mientusek1407 Eric też. Garcie po prostu tak mają.

1

@Adran360 bramka stadiony świata xD

2

@Criss18Barca i tak lepiej wygląda niż nowy stadion Realu. Wolę takie stadiony.

0

@Encore sportowo nikt go nie podważa, ale wiadomo dlaczego ludzie go nie lubią

3

Legia może tym golem zyska bardzo cenny punkt z potencjalnym przeciwnikiem w walce o utrzymanie.

1

@kanver_ Ferran zawsze będzie przestrzegany przez pryzmat pierwszego wrażenia. Dzisiaj strzelił 2 gole, podał kapitalnie do Fermina, ale niestety przez nieskuteczność kolegi nie ma asysty, a jakiś pochwał szczególnie nie dostaje.

1

@FcPortoFan1999 niby tak, ale to że tracą tak mało goli robi wrażenie. "Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły"

2

Arsenal ma idealną sytuację aby wygrać mistrzostwo. Liverpool wypisał się z walki już dawno, Man City i Chelsea nie jest regularne. Arsenal załatwił sobie w końcu napastnika. Wszystko się układa pod triumf, ale to Arsenal...

4

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by się tutaj działo, gdyby Barcelona wydała tyle na transfery, ile wydało Liverpool i byłaby w sytuacji takiej jak the Reds.

1

Ferran albo Yamal

1

Oby Sancet dostał większą karę za ten faul.

4

@BORO_12 ale dzisiaj Robercik znowu wyjaśni hejterów.

1

@Stinger_ zależy pod względem show to nie.

0

@DragonxNF tak samo mam.

1


Mata na prezydenta...

0

@Eklerek czyli dla niego rok piłkarsko się skończył

0

@Katalończyk 99 Militao też?

0

Zapomniałem o tym, ale jeżeli to prawda, oburzenie nie jest niczym dziwnym.

7

dla mnie git, bo ten sędzia akurat mi się dobrze kojarzy.

0

@July_6_BcN to było raczej wiadome, bo bez sensu wprowadzać gościa od razu po kontuzji. Zwłaszcza jak to jest Pedri. Lepiej niech się nie spieszą, sezon jest długi.

0

@gumaz chodzi mi o przeciążenie. Robert już zmagał się z dwoma mięśniówkami w tym sezonie, a we wtorek jeszcze Chelsea.

1

Ciekawe czy Lewy jutro zacznie od 1 minuty. Jeżeli tak się stanie, to będzie 4 raz rzędu kiedy zaczyna od 1 minuty, dodatkowo w każdym poprzednim meczu grał po 90 minut. A jeszcze Chelsea.

7


Paniee Jamuszuuuu

0

@GeneralXavi ktoś na końcu, nie będzie się cieszył.

3

@ketrab321 z jednej strony tak, z drugiej finanse. O ile Wojtek jako 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to przedłużenie Lewego w tym wieku jest sporym ryzykiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?