Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek czemu podwójnie?
1
haha, co za gość
0
@Deviler Alvarez, Kane, Haaland, Mbappe>Lewandowski
A dalej Ferran, Osimhen, Woltemade, to już do oceny kto jest lepszy. Aczkolwiek jak sobie patrzę topowych strzelców np. Serie A to w tym sezonie to jakaś bida jeżeli chodzi o typowe 9.
0
@626 kadra się rządzi innymi prawami.
2
@Gaucho dobrze grał, chyba najlepszy mecz w tym sezonie jego
5
@mientusek1407 Eric też. Garcie po prostu tak mają.
1
@Adran360 bramka stadiony świata xD
2
@Criss18Barca i tak lepiej wygląda niż nowy stadion Realu. Wolę takie stadiony.
0
@Encore sportowo nikt go nie podważa, ale wiadomo dlaczego ludzie go nie lubią
3
Legia może tym golem zyska bardzo cenny punkt z potencjalnym przeciwnikiem w walce o utrzymanie.
1
@kanver_ Ferran zawsze będzie przestrzegany przez pryzmat pierwszego wrażenia. Dzisiaj strzelił 2 gole, podał kapitalnie do Fermina, ale niestety przez nieskuteczność kolegi nie ma asysty, a jakiś pochwał szczególnie nie dostaje.
1
@FcPortoFan1999 niby tak, ale to że tracą tak mało goli robi wrażenie. "Atak wygrywa mecze, obrona wygrywa tytuły"
2
Arsenal ma idealną sytuację aby wygrać mistrzostwo. Liverpool wypisał się z walki już dawno, Man City i Chelsea nie jest regularne. Arsenal załatwił sobie w końcu napastnika. Wszystko się układa pod triumf, ale to Arsenal...
4
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by się tutaj działo, gdyby Barcelona wydała tyle na transfery, ile wydało Liverpool i byłaby w sytuacji takiej jak the Reds.
1
Ferran albo Yamal
1
Oby Sancet dostał większą karę za ten faul.
4
@BORO_12 ale dzisiaj Robercik znowu wyjaśni hejterów.
1
@Stinger_ zależy pod względem show to nie.
0
@DragonxNF tak samo mam.
1
Mata na prezydenta...
0
@Eklerek czyli dla niego rok piłkarsko się skończył
0
@Katalończyk 99 Militao też?
0
Zapomniałem o tym, ale jeżeli to prawda, oburzenie nie jest niczym dziwnym.
7
dla mnie git, bo ten sędzia akurat mi się dobrze kojarzy.
0
@July_6_BcN to było raczej wiadome, bo bez sensu wprowadzać gościa od razu po kontuzji. Zwłaszcza jak to jest Pedri. Lepiej niech się nie spieszą, sezon jest długi.
0
@gumaz chodzi mi o przeciążenie. Robert już zmagał się z dwoma mięśniówkami w tym sezonie, a we wtorek jeszcze Chelsea.
1
Ciekawe czy Lewy jutro zacznie od 1 minuty. Jeżeli tak się stanie, to będzie 4 raz rzędu kiedy zaczyna od 1 minuty, dodatkowo w każdym poprzednim meczu grał po 90 minut. A jeszcze Chelsea.
7
Paniee Jamuszuuuu
0
@GeneralXavi ktoś na końcu, nie będzie się cieszył.
3
@ketrab321 z jednej strony tak, z drugiej finanse. O ile Wojtek jako 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to przedłużenie Lewego w tym wieku jest sporym ryzykiem.