0

@Katalończyk 99 Militao też?

0

Zapomniałem o tym, ale jeżeli to prawda, oburzenie nie jest niczym dziwnym.

7

dla mnie git, bo ten sędzia akurat mi się dobrze kojarzy.

0

@July_6_BcN to było raczej wiadome, bo bez sensu wprowadzać gościa od razu po kontuzji. Zwłaszcza jak to jest Pedri. Lepiej niech się nie spieszą, sezon jest długi.

0

@gumaz chodzi mi o przeciążenie. Robert już zmagał się z dwoma mięśniówkami w tym sezonie, a we wtorek jeszcze Chelsea.

1

Ciekawe czy Lewy jutro zacznie od 1 minuty. Jeżeli tak się stanie, to będzie 4 raz rzędu kiedy zaczyna od 1 minuty, dodatkowo w każdym poprzednim meczu grał po 90 minut. A jeszcze Chelsea.

7


Paniee Jamuszuuuu

0

@GeneralXavi ktoś na końcu, nie będzie się cieszył.

3

@ketrab321 z jednej strony tak, z drugiej finanse. O ile Wojtek jako 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, to przedłużenie Lewego w tym wieku jest sporym ryzykiem.

0

Orientuję się ktoś jak to będzie z Palmerem? Zdąży się wyleczyć na wtorek?

0


Obstawiam Ronaldinho, ewentualnie Iniesta.

1

To co Papszun wróg numer jeden w Częstochowie od teraz? Częstochowski Figo?

2

@Luciano99 spadek po zmarłym ojcu chyba, tak?

2

@blakkudium to nawet dużo

0

@kanver_ dzisiaj jakiś chochoł wleciał.

0

@Huck dzisiaj jest jakaś komisja

0

Może w końcu Adrian Polak przyczyni się do jakieś dobrej rzeczy. Może w końcu przez to co zrobił, odbiję się to na kasyniarzach typu Ferrari, Rafonix itp.

1

@PatrychoO tam byłoby gorzej nawet, takie coś to z każdym rywalem.

5

@D10SLEO pojawiły by się takie głosy: "tyle im daliśmy to chociaż niech nam mundial dadzą" xd

6

@Patinka353 w Madrycie takie właśnie mają. Pojawia się komunikat o kontuzji, a potem magicznie zdrowieją na następny mecz.

7

@Patinka353 ale kontuzja prawdziwa?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Szwecja wtedy jakoś mocna chyba nie była.

1

0

@Patinka353 niby tak, ale trener Hiszpanii w tych meczach pewnie chce sobie ćwiczyć różne nowe ustawienia itp. A do tego Yamal też jest potrzebny. Na tamtym zgrupowaniu Lewy też grał do końca, a było 2:0 z Litwą.

4

Lewandowski gra 2 mecz z rzędu po 90 minut, z czego jeden z Maltą. Jakby takie coś zrobił trener Hiszpanii z Pedrim i Yamalem to byłby grilowany. No, ale z punktu Polaka to inaczej to wygląda. Zmierzam do tego, że trenerzy reprezentacyjni mają prawo korzystać ze swoich piłkarzy ile chcą. Oby nie skończyło się u Lewego tak jak ostatnio po przerwie...

0

"Zwycięzców się nie sądzi"
Ten 2 komentator nieźle usprawiedliwia

2

Po co Zalewski w ogóle gra, skoro ma ryzyko zawieszenia?
Teraz nie ma go na półfinał baraży

0

@Trojanek23 podaj źródło, bo to zbyt absurdalne xd

0

@kanver_ raczej mu się to nie uda

0

@Patinka353 jest to możliwe, ale pamiętam jak przed sezonem mówiło się że Flick oczekuje punktowania na jasień, ze względu na kmś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?