Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ chodzi mi o kwestie ekonomiczne.
1
@kanver_ nie pali się? Nie mamy warunków do tego
1
@Karol145 pewnie nauczył się od Aspasa
1
@Aragorn33 jedna z rzadkich momentów, kiedy sędzia w Hiszpanii ma aurę
1
@tomek8756 dla mnie Marcus to tylko liczby. Bardzo jest irytujący, ale chociaż dowozi liczbowo.
1
@BORO_12 w Barcelonie łatwiej o gole niż u Simeone
4
@MOLESTA nie wiem, jak dla mnie nie jest to materiał na trenera
0
@fotohobby Casado czemu?
9
Ale ten Iglesias to niezły nurek. Szarpie się z Araujo, Cubarsim czy De Jongiem, a potem pada na murawę i płacze o faul xD
1
@Roobo no to chyba że tak.
13
@Roobo przecież dzisiaj grał w miarę dobrze, co chcesz od Wojtka?
5
Lewy prześcignął Neymara już
1
@Derean można, ale sobie odpowiedziałeś na pytanie.
1
@StevenGastonMartin99 chodzi o drugą żółtą. Ja myślałem, że w takiej sytuacji jak sędzia chcę dać czerwoną kartkę, to musi przerwać akcję a nie dać przywilej. Może błędnie.
0
A to nie jest tak, że sędzia nie może dać przywileju i potem drugiej żółtej kartki?
4
@buglikos nie było nerwówki i tak, Barca nie dopuściła w 2 połowie do żadnej dobrej akcji Celty
0
@kanver_ dobra, to kto zrobił więcej? Może ten bramkarz?
0
@messi564 oglądaj mecze to zrozumiesz, czemu ludzie narzekają. Zobacz co było przed pierwszym golem Celty.
0
@Sulimo "No na pewno nie sledzie. Rozumiem Lech to sinusoida ale bez przesady"
2
Lewandowski dzisiaj najlepszy na boisku
0
@Cyzix Cubarsi posłuchał cię i dostał kartkę
0
@greedo no właśnie problem w tym sezonie jest taki, że jest nieregularny. Raz zagra dobry mecz, żeby potem zagrać totalnego stinkera, podobnie jak Ferran.
0
@Roobo nie zgodzę się, stwarzamy sobie sporo okazji, a Celta wykorzystała praktycznie wszystko co miała...
0
@Sulimo mówiłeś że na spokojnie Lech...
2
Olaboga i Kręcidło
Gorzej się chyba nie da już...
2
Ale bramka Adriana Błąd
0
@BorzyKrzys aaa to luz
0
@BorzyKrzys Jagoda na mecz Barcelony?
1
@Czyhrynski jaka kolacja Araujo?
1
Hrabia Doku z golem