Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR ciekawe, może Hawkman najbardziej prawdopodobnym?
6
Ostatnio dużo tych artykułów, w którym Lewandowski jest atakowany. Rozumiem, wasza praca, ale nie wiem czy jest sens aż tyle tego wrzucać. Kucharski nie lubi Lewego i nie jest to odkrywcze.
1
@partymaker i jeszcze Fatiego zniszczył
1
@zadafcb nawet nie ma dobrej powtórki i nie wiadomo czy tam był faul czy nie. Gość z takiej powtórki, gdzie widzimy tyłek bramkarza, a nie akcję uznał że był faul xD
2
mecz dziadów się trafił xD
9
najlepszy sędzia w La Liga to oksymoron
0
@Roobo taki śmieszek, pewnie z partii Stanowskiego
1
@esem91 w sensie jako kapitan nie może być takiej sytuacji.
0
@esem91 no tak samo. Ale Lewy widocznie nie wzbudził respektu, a kapitan powinien być szanowany. Moim zdaniem Lewy to mierny kapitan, nie każdy dobry zawodnik ma cechy lidera. A oczywiście koledzy z repki też pokazali swoje oblicze. Jeżeli to prawda.
0
jeżeli to prawda, to niezły kapitan.
0
@4drian0 Homelander bez mocy
1
@Kozinho. Dla mnie najlepszy z defensywy
0
@Kozinho. A ile miał dostać?
0
@betonito "jesteś taki, jaki twój ostatni mecz"
17
Szczęsny zmanipulował rzeczywistość i sprawił że na powtórkach jest ewidentny kontakt między kolanem piłkarza Club Brugge i nogą Wojtka. Van Basten jest tym, który widział tą sytuacje bez kontaktu, a więc nie dał się oszukać polakowi.
0
@LionelM95 za znajomości i "MAKE GREAT AMERICA AGAIN"
1
Jedynie jakie są plusy, to pomimo słabej formy i tak stwarzamy sobie multum okazji, tylko skuteczność jak zawsze prawie zawodzi.
30
Obrzydliwe, ale FIFA taka jest. Nawet się dziwię.
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie
0
https://x.com/FranoszSP/status/1986200259559559677
dlatego Flick tutaj minusuje, że trzyma się ciągle tego samego i nie potrafi czegoś innego wymyślić.
0
@Seledynowy dlatego jest dwójką
0
@Pawlak1992 rok temu nie byliśmy w gorszej sytuacji, nie wiem skąd to wziąłeś
0
Największe pretensje do Ferrana, który strzelił jedyną bramkę xD
0
@FCB_dimiC bez niego byłoby 2:0
0
Sytuacje mamy, ale co z tego jak nasza obrona odwala takie coś...
0
Hiszpańskie zespoły na razie nie demolują Europy, delikatnie mówiąc
1
@insp1re podobnie, jak przegrywają wtedy włączam mecz Realu.
0
aha, to niezły Rodrygo xd
1
@Comentateiro teraz Bayern jest nr1. Nie mogę się doczekać meczu między dwoma najlepszymi drużynami w tym sezonie. Arsenal vs Bayern ten pojedynek dobrze się zapowiada.
0
@kamiVeB gość jest szybki...a to obrońca