0

@HypeR ciekawe, może Hawkman najbardziej prawdopodobnym?

6

Ostatnio dużo tych artykułów, w którym Lewandowski jest atakowany. Rozumiem, wasza praca, ale nie wiem czy jest sens aż tyle tego wrzucać. Kucharski nie lubi Lewego i nie jest to odkrywcze.

1

@partymaker i jeszcze Fatiego zniszczył

1

@zadafcb nawet nie ma dobrej powtórki i nie wiadomo czy tam był faul czy nie. Gość z takiej powtórki, gdzie widzimy tyłek bramkarza, a nie akcję uznał że był faul xD

2

mecz dziadów się trafił xD

9

najlepszy sędzia w La Liga to oksymoron

0

@Roobo taki śmieszek, pewnie z partii Stanowskiego

1

@esem91 w sensie jako kapitan nie może być takiej sytuacji.

0

@esem91 no tak samo. Ale Lewy widocznie nie wzbudził respektu, a kapitan powinien być szanowany. Moim zdaniem Lewy to mierny kapitan, nie każdy dobry zawodnik ma cechy lidera. A oczywiście koledzy z repki też pokazali swoje oblicze. Jeżeli to prawda.

0


jeżeli to prawda, to niezły kapitan.

0

@4drian0 Homelander bez mocy

1

@Kozinho. Dla mnie najlepszy z defensywy

0

@Kozinho. A ile miał dostać?

0

@betonito "jesteś taki, jaki twój ostatni mecz"

17

Szczęsny zmanipulował rzeczywistość i sprawił że na powtórkach jest ewidentny kontakt między kolanem piłkarza Club Brugge i nogą Wojtka. Van Basten jest tym, który widział tą sytuacje bez kontaktu, a więc nie dał się oszukać polakowi.

0

@LionelM95 za znajomości i "MAKE GREAT AMERICA AGAIN"

1

Jedynie jakie są plusy, to pomimo słabej formy i tak stwarzamy sobie multum okazji, tylko skuteczność jak zawsze prawie zawodzi.

30

Obrzydliwe, ale FIFA taka jest. Nawet się dziwię.

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie

0

https://x.com/FranoszSP/status/1986200259559559677
dlatego Flick tutaj minusuje, że trzyma się ciągle tego samego i nie potrafi czegoś innego wymyślić.

0

@Seledynowy dlatego jest dwójką

0

@Pawlak1992 rok temu nie byliśmy w gorszej sytuacji, nie wiem skąd to wziąłeś

0

Największe pretensje do Ferrana, który strzelił jedyną bramkę xD

0

@FCB_dimiC bez niego byłoby 2:0

0

Sytuacje mamy, ale co z tego jak nasza obrona odwala takie coś...

0

Hiszpańskie zespoły na razie nie demolują Europy, delikatnie mówiąc

1

@insp1re podobnie, jak przegrywają wtedy włączam mecz Realu.

0


aha, to niezły Rodrygo xd

1

@Comentateiro teraz Bayern jest nr1. Nie mogę się doczekać meczu między dwoma najlepszymi drużynami w tym sezonie. Arsenal vs Bayern ten pojedynek dobrze się zapowiada.

0

@kamiVeB gość jest szybki...a to obrońca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?