Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu jego trzeba na opak traktować.
16
@Sysia11 nie widać tutaj czy dotyka rękę.
2
@Esteban_ no, Yamal miał zdecydowanie gorszy sezon.
1
@lajcior to jest to samo, tylko że wersja dla gejów i bekowa. Przecież Fagata nagrywa coś podobnego do piosenek właśnie w tej tematyce.
2
Fagaty i Maty w strachu
35
Piękny obrazek, jak Flick tuli Balde, jak ojciec syna...
6
@torondirn walczą o to samo w tej samej drużynie, to ciężko żeby się nie cieszył.
0
@Faro raczej przepchną ten mecz z Bilbao. Aczkolwiek tak myślałem przy Elche, Gironie a skończyło się remisami.
4
@Patinka353 jeszcze Lewy zagrał koszmarnie
0
Dziennikarz spytał Xabiego o piłkarza Barcelony?
0
@MesQueUnClub_87 znam go z Doom Patrolu jako Robotman
1
@Sysia11 zobaczymy pod koniec sezonu.
1
@Sysia11 Lewy miał aż o 100 karnych mniej od Ronaldo.
0
@Jasialdinho Balde w 2 połowie dobrze zagrał, bo w 1 grał słabo. Cieszy dobry mecz Kounde, a Martin zaraz wskoczy do podstawy i będzie serio naszym najlepszym stoperem xd Cubarsi niestety, ale zalicza duży regres.
0
@Faro niby tak, ale ostatnio zremisowali z Gironą, a ona jest katastrofalna.
5
@blakkudium czyli w styczniu wróci
0
@draxidox ale złoto xd
48
On nie tylko nie wygrał, dostał 5 miejsce xD A potem FIFA nie dała go do 1 składu najlepszych piłkarzy.
1
@directedbyfcb dokładnie, ciesze się że ktoś to zauważył oprócz mnie. Dzisiaj sobie właśnie poszukałem i sprawdziłem poprzedni sezon. W zeszłym sezonie jeszcze miał dublet przeciwko BvB.
1
@Aragorn33 róg boiska, moim zdaniem to jest żółta.
4
Olmo w końcu wchodzi na dobry poziom to po golu jakiś uraz. To jest jakiś ewenement.
0
@europejczyk i tak jest w meczu Espanyol Real Madryt
0
@Czyhrynski moim zdaniem gorszy jest w tym sezonie od Araujo nawet.
2
@Katalończyk 99 pewnie coś z barkiem, ale to było w jego stylu.
2
@Gaucho mvp dzisiaj
0
@Czyhrynski dużo chwali Barce
1
@europejczyk wcale u nas tego nie ma podczas derbów Madrytu xD
2
@Sysia11 to jest kapitan bez opaski i o tym w Barcelonie wiedzą. Chyba nawet szatnia go wybrała.
2
Udało się
Brawo dla drużyny za walkę, i w końcu wygraną z trudnym rywalem
0
@Czyhrynski nie, z Celtą strzelił przecież więc 2/3 zmarnowane.