1

@Azazel_Pazuzu jego trzeba na opak traktować.

16

@Sysia11 nie widać tutaj czy dotyka rękę.

2

@Esteban_ no, Yamal miał zdecydowanie gorszy sezon.

1

@lajcior to jest to samo, tylko że wersja dla gejów i bekowa. Przecież Fagata nagrywa coś podobnego do piosenek właśnie w tej tematyce.

2


Fagaty i Maty w strachu

35

Piękny obrazek, jak Flick tuli Balde, jak ojciec syna...

6

@torondirn walczą o to samo w tej samej drużynie, to ciężko żeby się nie cieszył.

0

@Faro raczej przepchną ten mecz z Bilbao. Aczkolwiek tak myślałem przy Elche, Gironie a skończyło się remisami.

4

@Patinka353 jeszcze Lewy zagrał koszmarnie

0

Dziennikarz spytał Xabiego o piłkarza Barcelony?

0

@MesQueUnClub_87 znam go z Doom Patrolu jako Robotman

1

@Sysia11 zobaczymy pod koniec sezonu.

1

@Sysia11 Lewy miał aż o 100 karnych mniej od Ronaldo.

0

@Jasialdinho Balde w 2 połowie dobrze zagrał, bo w 1 grał słabo. Cieszy dobry mecz Kounde, a Martin zaraz wskoczy do podstawy i będzie serio naszym najlepszym stoperem xd Cubarsi niestety, ale zalicza duży regres.

0

@Faro niby tak, ale ostatnio zremisowali z Gironą, a ona jest katastrofalna.

5

@blakkudium czyli w styczniu wróci

0

@draxidox ale złoto xd

48

On nie tylko nie wygrał, dostał 5 miejsce xD A potem FIFA nie dała go do 1 składu najlepszych piłkarzy.

1

@directedbyfcb dokładnie, ciesze się że ktoś to zauważył oprócz mnie. Dzisiaj sobie właśnie poszukałem i sprawdziłem poprzedni sezon. W zeszłym sezonie jeszcze miał dublet przeciwko BvB.

1

@Aragorn33 róg boiska, moim zdaniem to jest żółta.

4

Olmo w końcu wchodzi na dobry poziom to po golu jakiś uraz. To jest jakiś ewenement.

0

@europejczyk i tak jest w meczu Espanyol Real Madryt

0

@Czyhrynski moim zdaniem gorszy jest w tym sezonie od Araujo nawet.

2

@Katalończyk 99 pewnie coś z barkiem, ale to było w jego stylu.

2

@Gaucho mvp dzisiaj

0

@Czyhrynski dużo chwali Barce

1

@europejczyk wcale u nas tego nie ma podczas derbów Madrytu xD

2

@Sysia11 to jest kapitan bez opaski i o tym w Barcelonie wiedzą. Chyba nawet szatnia go wybrała.

2

Udało się
Brawo dla drużyny za walkę, i w końcu wygraną z trudnym rywalem

0

@Czyhrynski nie, z Celtą strzelił przecież więc 2/3 zmarnowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?