Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo co się dzieję, bo nie widzę nic? Również lubię go za Peacemakera ;)
3
Barcelona oficjalnie liderem w tym roku, co najwyżej przewaga może zmniejszyć się do jednego punktu.
0
@daniel32778 Kręcidło to jest
1
@BORO_12 na 4 już tak. Pedri albo Raphinha powinni dostać.
9
Pedri, Raphinha, Eric. A MVP dostaje Yamal xD Nie grał słabo, ale szanujmy się.
0
@szyna192 nie liczą się
1
Ferran, Yamal, Martin, Joan Garcia, Eric Garcia, Pedri na plus. Na minus Balde i Raphinha.
0
Iniesta dzisiaj sobie pogląda swojego następcę.
1
@adamp4991 przegrał rywalizację z Ericiem.
0
@macio_944 niby tak, ale mimo wszystko kupno gry, która dopiero co była za darmo, może się nie udać. Ale do odważnych świat należy.
2
@macio_944 widzę pewien problem, kto to kupi xd
0
@Dari0G piękne xd
2
@partymaker Joker z komiksów to taki chory psychicznie klaun, który lubi śmieszkować. A ten Joker był bardziej mroczny pod względem charakteru.
4
@partymaker nie był takim typowym komiksowym. Ale stworzył genialną interpretację Jokera.
7
@Bocheno1 skąd te badania, bo brzmi to absurdalnie
2
Dubiel nie ma honoru. Dla mnie chore jest to, że tak się da robić.
5
Kodeks Hammurabiego przydałby się
0
@Who_you_mam w tym sezonie chyba najgorszy piłkarz Realu.
3
@Kgorecki2500 skończy się jak w South Parku xD
0
@Cule1019 tak o tą grę chodzi
0
Legia po Szachtarze ma 6 porażek i 4 remisy.
0
@damianex10 o punkty do rankingu grają
1
@BillyButcher oby tylko dali Gunnowi stworzyć te uniwersum. Peacemaker, Creature Commandos i Superman było świetne.
1
@Hosh co w tym dziwnego. Mogą spaść.
0
@FcPortoFan1999 w Warszawie może być ciekawie...
2
On tak ma co mecz prawie. Z żółtą kartką robisz takie coś xD
0
@Popitek12 pierś z kurczaka droga nie jest.
4
@Gibbon_FCB chyba to bardziej prawdopodobne, bo oni się lubią.
0
POTM Serie A za miesiąc listopad, ma dostać Vardy. Strzelił 1 bramkę i przegrał 3 mecze. Troszkę niesprawiedliwie względem innych piłkarzy.
1
@Tasde nur z Bilbao jest bardziej żałosny, dla mnie każda symulka kartka-tak powinno to wyglądać.