0

2 bramki stracili, a na boisku wtedy był Jude i taki Mbappe.

5

@Barceloniarz987 a nie 65?

4

@Vegeta88 Ferrana to ty szanuj!

1

@szela1899 kompletnie nie wydawało się że będzie tak zarządzał minutami gwiazd.

0

@Kinginiesta @arasz1819 no i co. Strzela to strzela, hat trick z Barceloną z tak słabym Realem jest imponujący. Wtedy miał 2 gole z gry. Wolny z Barceloną w Pucharze. On razem z Thibo ciągnie ten Real cały rok.

35

Wszystkim zwolennikom gry bez varu dziwię się. VAR to jest najlepsze co spotkało ten sport.

3

Pomyśleć że rok temu Mbappe był wyśmiewany za to jaką miał słabą formę, a dzisiaj w roku kalendarzowym ma 65 bramek. To było do przewidzenia, że wypali, tacy piłkarze będą na topie.

1

@Kubajnos04568 nie będzie sensacji, drużyna Franco wygra 3 bramkami

0

4 karne obronić, wow

0

@Seledynowy dokładnie, każdy chwali ten Villarreal, ale zapomina o lidze mistrzów.

0

@Tridente2015 nie znam ich 1 składu, ale ten skład aż taki zły nie jest.

1

@BulaKG prawie każdy zapomniał

2

Racing 2:0 z naszym niedzielnym rywalem. Jeżeli to się utrzyma będzie to kompromitacja.

0

@derus cała drużyna wtedy zawalała, oprócz Atletico. Aczkolwiek w każdym z tych meczy powinien mieć asystę, ale nieskuteczność kolegów sprawiła że nie miał żadnej asysty.

34

@NeroTFP1 tak, to jest zawodnik którego kochasz jak jest w twojej drużynie, nienawidzisz gdy gra przeciwko

0

@VegetaPolska dzięki za przypomnienie

0

@Czyhrynski zgadzam się, tylko ja już ma takie liczby nie grając na swoim optymalnym poziomie, to co się stanie gdy wejdzie na ten najlepszy poziom

3

Dużo jęczymy na Yamala, a zaraz będzie miał 10 goli i 10 asyst. Na ten moment ma 8 bramek i 10 asyst.

4


Lublin ostatnio nie ma dobrej passy xD

3

@Laminedependencia to są kwestie indywidualne. Ja tam dostrzegam dużo sprzeczności, głównie tą co wymieniłeś. Aczkolwiek podziwiam ludzi co wierzą w Boga i żyją szczęśliwie. Przede wszystkim są świadomi swojej wiary, dużo jest takich co próbuje się przekonać się logicznie do Boga np. przez pisanie o jakiś cudach, znakach. Moim zdaniem to nie jest wiara, bo wiara musi być bez logiki, masz to poczuć. Człowiek wierzący nie powinien w ogóle podważać istnienia Boga. Masz wierzyć, a nie próbować sobie wszystko racjonalnie wytłumaczyć.

0

@Laminedependencia w sensie na ostatnie pytanie. W czym takie dziecko jest winne? No niczym, ale Bóg dał wolną rękę.

0

@Laminedependencia w 100% zgoda, podobne mam przemyślenia.

0

@AmigoBlancos ruszyłeś gorące tematy. Losowość jest odpowiedzią na Twoje pytanie.

0

Swoją drogą czy sędzia w końcówce nie popełnił sporych błędów?
-karny na Rashfordzie, wydawało mi się że był tam kontakt, ale nie wiem
-spalony Kounde przy takiej akcji, tam chyba nie było spalonego
-no i faul Rashforda przy bramce Fermina, moim zdaniem obaj się trzymali.

1

@Faro ty to stwierdzasz po 1 połowie z 4 ligowcem?

0

Na plus Eric, Jofre, Bernal. Na minus Ronny, Marcus oraz Fermin.

0

@HypeR ja obstawiam, N-Marcus, LW-Fermin, SPO-Lamine, PW-Roony. Aczkolwiek możliwe że będzie duża zamienność.

0

@SaintTemplar ławka, jakiś problemy ma

2

@wawrzyn1 opóźnienie, Eleven Sports 1

1

@brd42 tam 4:0 było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?