0

@FcPortoFan1999 w Warszawie może być ciekawie...

2


On tak ma co mecz prawie. Z żółtą kartką robisz takie coś xD

0

@Popitek12 pierś z kurczaka droga nie jest.

4

@Gibbon_FCB chyba to bardziej prawdopodobne, bo oni się lubią.

0

POTM Serie A za miesiąc listopad, ma dostać Vardy. Strzelił 1 bramkę i przegrał 3 mecze. Troszkę niesprawiedliwie względem innych piłkarzy.

1

@Tasde nur z Bilbao jest bardziej żałosny, dla mnie każda symulka kartka-tak powinno to wyglądać.

0

@Faro tam dużo błędów było w obronie, pozwalali na dużo Realowi. Dokładność podań też nie była na tak dobrym poziomie, szczególnie w 1 połowie.

7

@Corr Nie prawda z ostatnim zdaniem. Vini jest jeszcze gorszy.

1

@FcPortoFan1999 no tak, ale chodzi mi o graczy ofensywnych.

0

@Faro inny mecz chyba oglądaliśmy

0


Tak zwana jednoosobowa armia

2

Z Osasuną mam nadzieję że któryś z tej dwójki: Rashford i Bardghji dostaną szansę, a Yamal zagra na 10.

0

@Bzyczekk Muranski postać znana przez premiera...Niepotrzebnie Stanowski reaguje na tą marną prowokacje.

0

@Rekinek1899 w poprzednim sezonie też świetnie wyglądał

3

@kejdzi czemu Real nie ma szans z Benficą stracić punkty? Liverpool z Marsylią tak samo?

0

Real i Liverpool mogą wypaść.

0

Ta kamienna twarz kiedy daje kartki tego sędziego mnie rozwala

0

Święty mikołaj xD

0

Z piłkarzy Realu, Rodrygo i ten Carreras najlepiej grają w tym meczu

0

@majkiii a jednak racja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I Tibo się obudził...

0

Do czego to doszło, że w Realu dzisiaj najgorszy jest bramkarz.

0

@majkiii to się tyczy La Ligi

4

Villarreal kompromituje La Ligę w Lidze mistrzów.

2

W tym sezonie:
Aubameyang-3 goli i 4 asysty w lidze mistrzów
Lewandowski-0 goli i 0 asysty w lidze mistrzów
Factos

0

@Kamiloza91 teoretycznie w tych meczach co grał mógł coś dorzucić.

0

Jak dla mnie Kounde najlepszy. Potem Eric Garcia, potem Pedri. Na wyróżnienie zasługują też Rashford i Ferran. Joan Garcia i Martin ok. A reszta dosyć słabo.

5


Polski wymiar sprawiedliwości xD

1

@RomanGroza bardziej to drugie, ale to był średni mecz. 1 połowa oczukąpiel, w drugiej raczej mieliśmy w miarę kontrolę, sytuacje marnowaliśmy, Eintracht głównie spalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?