0

@mindbender84 Real nie dostał czerwonej za to, tylko żółtą kartkę.

1

@Bolton Liverpool remis i jeszcze Atletico. No i Messi z 48 pucharem :)

0

Teraz będzie trzeba wygrać z Osasuną i ten Villarreal pokonać. Mecz trudny, ale my umiemy z nimi grać. Do tego jeżeli jesteśmy w stanie w Sevilli 5:1 prowadzić z Realem Betis bez Raphinhi, to jesteśmy w stanie zdobyć 6 punktów i zachować do końca roku 4 punktową przewagę nad Realem.

0

Dlaczego El Clasico nie było w grudniu albo w listopadzie...

1

@BorzyKrzys tak się dobija 5 ligowca, to jest taka kompromitacja zostać tak rozklepany u siebie xD

0

@WiernyKibic111 to jest nawiązanie do tamtego sezonu?

0

Ale kompromitacja, o matko

4


kisnę xd

1

@Herato aaa jak zobaczyłem z tym Puyolem to skojarzyła mi się ta sytuacja bo niedawno ktoś o tym tutaj pisał, ale nie wiedziałem kto to był.

0

@Xxxbarca4ever możliwe, strzelałem bo pamiętałem że grał w Rosji

1

@Herato Malcolm może

1

@FcPortoFan1999 Jak Piast wygra to chyba ostatnie miejsce będzie

0

Odwróć tabelę Legia na czele...
Trzeba trzymać kciuki za tydzień na Piast.

8

Pedri już 3 asysta po kontuzji. Chyba Pedri wyjaśnił kolegom, że też chce mieć więcej asyst i koledzy w końcu nie marnują okazji po jego podaniu.

4

@12Frost12 z Pedrim klasa

0

@Fc112 Ćwiąkała to powiedział w styczniu mniej więcej.

0

W Sevilli chyba najwiecej tych kiboli mają

4

@Toretto tak, a jak jest w tym sezonie z mocnymi rywalami? W tamtym sezonie Ferran też strzelał mocnym rywalom.

2

@Vegeta88 teraz może być lepiej, bo wróciliśmy na Camp Nou

1

@blakkudium Soso z Nico skompromitował się

1

@blakkudium oj nie wiem czy to dobrze

0

@Cule1234 albo ich 2

5


Wardega wie co dobre

1

@Bernard777 i Messi z pucharem. Mikołajki piłkarsko oddały :)

4

Jeeej 48 puchar
Messi znowu wygrywa!!!

1

@Stinger_ Alvarez w Atletico snajperem nie będzie

2

@Derean trzeba ich wyjaśnić pod koniec roku.

1

Ostatnia drużyna i 2:0, Termalica która teraz jest ostatnia wygrała na ich stadionie
Legia xDDD

10

No i ma rację, Betis nie musi się dzisiaj wstydzić. Pokazali serducho.

4

Z Frankfurtem trzeba wygrać, ale też najlepiej wysokim wynikiem, bo po Chelsea trzeba odrabiać bilans bramek strzelonych i straconych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?