Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mindbender84 Real nie dostał czerwonej za to, tylko żółtą kartkę.
1
@Bolton Liverpool remis i jeszcze Atletico. No i Messi z 48 pucharem :)
0
Teraz będzie trzeba wygrać z Osasuną i ten Villarreal pokonać. Mecz trudny, ale my umiemy z nimi grać. Do tego jeżeli jesteśmy w stanie w Sevilli 5:1 prowadzić z Realem Betis bez Raphinhi, to jesteśmy w stanie zdobyć 6 punktów i zachować do końca roku 4 punktową przewagę nad Realem.
0
Dlaczego El Clasico nie było w grudniu albo w listopadzie...
1
@BorzyKrzys tak się dobija 5 ligowca, to jest taka kompromitacja zostać tak rozklepany u siebie xD
0
@WiernyKibic111 to jest nawiązanie do tamtego sezonu?
0
Ale kompromitacja, o matko
4
kisnę xd
1
@Herato aaa jak zobaczyłem z tym Puyolem to skojarzyła mi się ta sytuacja bo niedawno ktoś o tym tutaj pisał, ale nie wiedziałem kto to był.
0
@Xxxbarca4ever możliwe, strzelałem bo pamiętałem że grał w Rosji
1
@Herato Malcolm może
1
@FcPortoFan1999 Jak Piast wygra to chyba ostatnie miejsce będzie
0
Odwróć tabelę Legia na czele...
Trzeba trzymać kciuki za tydzień na Piast.
8
Pedri już 3 asysta po kontuzji. Chyba Pedri wyjaśnił kolegom, że też chce mieć więcej asyst i koledzy w końcu nie marnują okazji po jego podaniu.
4
@12Frost12 z Pedrim klasa
0
@Fc112 Ćwiąkała to powiedział w styczniu mniej więcej.
0
W Sevilli chyba najwiecej tych kiboli mają
4
@Toretto tak, a jak jest w tym sezonie z mocnymi rywalami? W tamtym sezonie Ferran też strzelał mocnym rywalom.
2
@Vegeta88 teraz może być lepiej, bo wróciliśmy na Camp Nou
1
@blakkudium Soso z Nico skompromitował się
1
@blakkudium oj nie wiem czy to dobrze
0
@Cule1234 albo ich 2
5
Wardega wie co dobre
1
@Bernard777 i Messi z pucharem. Mikołajki piłkarsko oddały :)
4
Jeeej 48 puchar
Messi znowu wygrywa!!!
1
@Stinger_ Alvarez w Atletico snajperem nie będzie
2
@Derean trzeba ich wyjaśnić pod koniec roku.
1
Ostatnia drużyna i 2:0, Termalica która teraz jest ostatnia wygrała na ich stadionie
Legia xDDD
10
No i ma rację, Betis nie musi się dzisiaj wstydzić. Pokazali serducho.
4
Z Frankfurtem trzeba wygrać, ale też najlepiej wysokim wynikiem, bo po Chelsea trzeba odrabiać bilans bramek strzelonych i straconych.