1

@Borry zostaw Gerarda

1

Eintracht przegrał 6:0 xD

0

@KrwawiaceoczyVEB tym gorzej dla Polski

0

@Rafalloxfcb Real Betis inaczej gra, z nimi trzeba trochę inaczej zagrać

0

Kto nie wierzył w Ferrana po Chelsea? Dzisiaj rekin wyjaśnia hejterów.

2

@Luciano99 De Jong jeszcze

0

@Giwera Everton>Liverpool. W tamtym sezonie nie do pomyślenia

2


Nie odnieść się do tematu, czepić się o jakąś pierdołę i celowo o niej gadać długo, aby pokazać swoim wyznawcom że on chciał o tym mówić ale dziennikarz nie pozwalał mu dokończyć.

1


Ale wstyd, matko

2

@mordini123 a takie było fajne uniwersum Gunna, oby nic z tego nie ucierpiało.

1


chyba pali się pod siedzeniem

2


a Polska wystąpi...

0

@Encore a co on złego robi?

1

@takisobiektos po akcja się skończyła, mamy cofać się do akcji przed żeby coś sprawdzić?

5

Nie braci Kiwiarek i Porto już przegrywa...

0

@FcPortoFan1999 też nie widziałem

0

@FcPortoFan1999 może nagra coś w tym stylu jak o Polsce, wkurzony porażką.

1

Ćwiąkała w rozpaczy Wisełka dostaje lanie

2

@vivalaice21 u mnie chyba też "Szatan z siódmej klasy". Lubiłem też Anie z Zielonego Wzgórza, Tajemniczy Ogród, Chłopcy z Placu Broni. A potem to te wojenne i Rok 1984.

6

@Jimmydeska żeby rękę połamać?

0

@lithotripter sam sobie odpowiedziałeś być może na pytanie

0


Biedroń jest monopolistą?

1

@Katalonik97 kto pisał, że został schowany do kieszeni, Yamalowi w tym meczu zdarzało się podejmować złe decyzje albo miał błędy techniczne.

3

Lewy z Celtą albo Yamal z Club Brugge

4

@PatrychoO Kevin sam w domu to się ogląda tylko w święta...

3

@blakkudium właśnie widzę, to jest jakaś klątwa

5

koniec śmiechów, Wirtz teraz rozpoczyna run po złotą piłkę

4

Martin zagra i na lewej obronie i na środku, nie bez powodu nazywany jest wskrzeszeniem Maldiniego.

1

Rodrygo przypadkiem nie przebił Mariano po tym meczu pod względem serii bez gola czy asysty?

2

@pluszek co to za głupota, czasem to nie nierealne, jak to się ma niby mierzyć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?