Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Borry zostaw Gerarda
1
Eintracht przegrał 6:0 xD
0
@KrwawiaceoczyVEB tym gorzej dla Polski
0
@Rafalloxfcb Real Betis inaczej gra, z nimi trzeba trochę inaczej zagrać
0
Kto nie wierzył w Ferrana po Chelsea? Dzisiaj rekin wyjaśnia hejterów.
2
@Luciano99 De Jong jeszcze
0
@Giwera Everton>Liverpool. W tamtym sezonie nie do pomyślenia
2
Nie odnieść się do tematu, czepić się o jakąś pierdołę i celowo o niej gadać długo, aby pokazać swoim wyznawcom że on chciał o tym mówić ale dziennikarz nie pozwalał mu dokończyć.
1
Ale wstyd, matko
2
@mordini123 a takie było fajne uniwersum Gunna, oby nic z tego nie ucierpiało.
1
chyba pali się pod siedzeniem
2
a Polska wystąpi...
0
@Encore a co on złego robi?
1
@takisobiektos po akcja się skończyła, mamy cofać się do akcji przed żeby coś sprawdzić?
5
Nie braci Kiwiarek i Porto już przegrywa...
0
@FcPortoFan1999 też nie widziałem
0
@FcPortoFan1999 może nagra coś w tym stylu jak o Polsce, wkurzony porażką.
1
Ćwiąkała w rozpaczy Wisełka dostaje lanie
2
@vivalaice21 u mnie chyba też "Szatan z siódmej klasy". Lubiłem też Anie z Zielonego Wzgórza, Tajemniczy Ogród, Chłopcy z Placu Broni. A potem to te wojenne i Rok 1984.
6
@Jimmydeska żeby rękę połamać?
0
@lithotripter sam sobie odpowiedziałeś być może na pytanie
0
Biedroń jest monopolistą?
1
@Katalonik97 kto pisał, że został schowany do kieszeni, Yamalowi w tym meczu zdarzało się podejmować złe decyzje albo miał błędy techniczne.
3
Lewy z Celtą albo Yamal z Club Brugge
4
@PatrychoO Kevin sam w domu to się ogląda tylko w święta...
3
@blakkudium właśnie widzę, to jest jakaś klątwa
5
koniec śmiechów, Wirtz teraz rozpoczyna run po złotą piłkę
4
Martin zagra i na lewej obronie i na środku, nie bez powodu nazywany jest wskrzeszeniem Maldiniego.
1
Rodrygo przypadkiem nie przebił Mariano po tym meczu pod względem serii bez gola czy asysty?
2
@pluszek co to za głupota, czasem to nie nierealne, jak to się ma niby mierzyć?