Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://nakarmpsa.olx.pl/
Pora wstać pieskowi lub kotkowi jeść dać!
0
@Fc112 szukałem ale nie mogłem znaleźć
0
Jaki jest wymóg La Liga, co do ilości graczy pierwszego składu na boisku? Ile jednocześnie piłkarzy z rezerw może przebywać na boisku dzisiaj?
0
@PatrychoO fajnie się go ogląda, ale dziwne są te jego odklejki.
0
@Sulimo pewnie jak wrócimy do pełnej publiczności na Camp Nou
8
No i znowu seria 5 meczów się wyzerowała xD Biedny Chłop...
0
Świetna informacja
4
@TikiTakaEnMiCorazon Marciniak był krytykowany za ten mecz.
3
ciąg dalszy opluwania Raphinhi
9
ale wstyd...
0
@PioteK z drugiej strony w Europie się kompromituje
2
@daniel32778 zobaczymy jak będą grać pod wodzą nowego trenera.
7
Tam już nawet kibice w takim stanie xD
3
@kanver_ jaki polski Yamal xd
0
@partymaker nie było tak xd
0
@Sulimo można nawet 2 razy jak się pogra w gierkę
2
@DragonxNF koty karmimy
2
kibice Legii nie w humorze
0
oho Łysy z Gliwic wchodzi
2
Chyba będzie zimowanie w strefie spadkowej xD
0
@Lionel_Messi10 będzie piąty. Z resztą ta statystyka pod koniec sezonu nie będzie w ogóle imponująca.
0
@Laminedependencia Cucurella albo Grimaldo
1
@Edoss świat według Ludwiczka najbardziej niedoceniana animacja.
3
@MeAndSwan Lego Batman. Mam już, ale na epicu jeszcze nie.
1
@Sulimo powstają teraz też dobre produkcje, ale nostalgia ma tu duże znaczenie. Teraz sobie oglądam Dextera i tam naprawdę jest dużo takich randomowych i nielogicznych rzeczy, za które dzisiejsze kreskówki są krytykowane. Laboratorium Dextera to jest taki typowy odmóżdżacz.
0
@Who_you_mam Valencia, Real Oviedo, Real Sociedad, PSG, Real Madryt, Celta (2) i Eintrach. Transfermakt źle zalicza asysty np wywalczenie karnego.
2
@norbi77 to nie jest setka
0
@Who_you_mam ma 8 asyst
0
@severius kiedy on setkę zmarnował?
0
może dlatego że dzisiejszy rap ciężko nazwać rapem. Jak tam króluje Bambi czy Matczak.