1

https://nakarmpsa.olx.pl/
Pora wstać pieskowi lub kotkowi jeść dać!

0

@Fc112 szukałem ale nie mogłem znaleźć

0

Jaki jest wymóg La Liga, co do ilości graczy pierwszego składu na boisku? Ile jednocześnie piłkarzy z rezerw może przebywać na boisku dzisiaj?

0

@PatrychoO fajnie się go ogląda, ale dziwne są te jego odklejki.

0

@Sulimo pewnie jak wrócimy do pełnej publiczności na Camp Nou

8

No i znowu seria 5 meczów się wyzerowała xD Biedny Chłop...

0

Świetna informacja

4

@TikiTakaEnMiCorazon Marciniak był krytykowany za ten mecz.

3

/photo/2
ciąg dalszy opluwania Raphinhi

9


ale wstyd...

0

@PioteK z drugiej strony w Europie się kompromituje

2

@daniel32778 zobaczymy jak będą grać pod wodzą nowego trenera.

7


Tam już nawet kibice w takim stanie xD

3

@kanver_ jaki polski Yamal xd

0

@partymaker nie było tak xd

0

@Sulimo można nawet 2 razy jak się pogra w gierkę

2

@DragonxNF koty karmimy

2


kibice Legii nie w humorze

0

oho Łysy z Gliwic wchodzi

2

Chyba będzie zimowanie w strefie spadkowej xD

0

@Lionel_Messi10 będzie piąty. Z resztą ta statystyka pod koniec sezonu nie będzie w ogóle imponująca.

0

@Laminedependencia Cucurella albo Grimaldo

1

@Edoss świat według Ludwiczka najbardziej niedoceniana animacja.

3

@MeAndSwan Lego Batman. Mam już, ale na epicu jeszcze nie.

1

@Sulimo powstają teraz też dobre produkcje, ale nostalgia ma tu duże znaczenie. Teraz sobie oglądam Dextera i tam naprawdę jest dużo takich randomowych i nielogicznych rzeczy, za które dzisiejsze kreskówki są krytykowane. Laboratorium Dextera to jest taki typowy odmóżdżacz.

0

@Who_you_mam Valencia, Real Oviedo, Real Sociedad, PSG, Real Madryt, Celta (2) i Eintrach. Transfermakt źle zalicza asysty np wywalczenie karnego.

2

@norbi77 to nie jest setka

0

@Who_you_mam ma 8 asyst

0

@severius kiedy on setkę zmarnował?

0


może dlatego że dzisiejszy rap ciężko nazwać rapem. Jak tam króluje Bambi czy Matczak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?