Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato drużyna co po pierwszych kolejkach miała 0 goli xD
1
Negreira-ból pupska, to Madryciaka wymówka
4
W 2 połowie też należy pochwalić De Jonga. Dobry mecz zagrał.
0
@Popitek12 żebyś się spytał
0
no i Aston Villa 2:1
12
Gdyby nie spalony to ta interwencja Joana Garcii chyba byłaby interwencją kolejki
0
@mekston i Betis
2
Joan powinien, ale Rapha też git. Barcelona w tym sezonie pokazuje więcej dojrzałości niż w tamtym sezonie.
1
W tym meczu mamy farta. Karny bez sensu, nieskuteczność Villarrealu no i czerwona kartka bez sensu. Musimy to wykorzystać i wygrać na tym stadionie. De Jong, Cubarsi, Balde Martin i Ferran dzisiaj tragedia. Tak naprawdę tylko Eric, Joan i Raphinha grają dobrze w tym spotkaniu.
15
Kibice Villarreal gwiżdżą na Yamala, bo Veiga go sfaulował xD
0
@kanver_ Lewy to nie jest jakiś dzieciak, żeby na trenera się obrażać.
2
@LAMC_10 no nie, jutro max do 16:14.
1
@JanuszKorwinMikke to jest La Rambla, za bardzo Pan chyba posłodził herbatę...Ty naprawdę chciałbyś Viniciusa w Barcelonie?
20
@JanuszKorwinMikke Panie Januszu nieeeee
7
jak dobrze że u nas nie ma go
4
@ViscaelBarca2007 Rekin nie potrzebuje karnych
0
Mbappe ma 59 bramek łącznie z Francją, czy tylko dla Realu?
3
Ronaldo może odetchnąć z ulgą.
0
W ogóle chłop skasował akcję Bellinghamowi tym karnym, bo był blisko bramkarza xD
1
@Kapitan hawk 3 miesiące bez gola w La Liga
0
@Pawlusek przecież Sevilla teraz w 10 ich ciśnie xD
2
@mrboom czyli z nami 4 punkty, a z nimi 2. Wnioski narzucają się same...
1
Niezły Marcao xD
1
@norbi77 było takich meczy ile Szczęsny ma bramek
1
@Encore no stąd to chyba łatwe xd
2
@barcuśl najsilniejsza 11. Garcia, Balde, Cubarsi, Martin, Kounde, Eric, De Jong, Rashford, Raphinha, Yamal, Ferran
1
Nie ma szans na to, że dzisiaj Real nie wygra. Dzisiaj piękne zwycięstwo Realu, z przełamaniem Viniciusa i przynajmniej dubletem Mbappe.
3
Będzie chyba rozłam wśród braci Betioniarek. @FcPortoFan1999 jak myślisz?
7
@Kessie nie tylko ty xD
2
Man City właśnie przez chwilę staję się liderem.