2

https://x.com/JasKapela/status/2008995661954363501
Braun gadał głupoty, ale to już dla mnie przesada. Służby powinny zająć się tym elementem. Przecież gość jawnie mówi, że Hitler miał we wszystkim rację. Braun zrobił bardzo mądrze że go pogonił z partii.

0

@Krystiansigma2734 Hakimi chyba za tą wcześniejszą aferę.

2

@El Plutoninho Ronny mi się bardziej podoba niż Pablo Torre.

0

La Fuente jeżeli nie zmieni Simona robi sabotaż. Zawsze miał swoje odpały, ale w tym sezonie wygląda koszmarnie. Dzisiaj źle wyszedł i tylko fakt, że adresatem podania był Ronny uchroniło go od bramki. Ale potem przy bramce Bardghjiego zawalił po całości. Raya i Joan Garcia są przeciwieństwem tego bramkarza.

0

@JimMorrisonFCB dzisiaj nawet w ofensywie mu idzie.

0

@ProMILs na razie Raphinha jak dla mnie.

1

@kubix05 jak dla mnie Raphinha na razie najlepszy. Ale też świetny Roony i Fermin. Ferran też dobrze gra.

0

Totalna demolka, każdy praktycznie gra dobry mecz. Może oprócz Cubarsiego.

0

@buglikos ostatnio z nimi wygraliśmy 4:0

0

@Faro 0, nie lubię za bardzo

5

@takisobiektos on i Vini by się zrozumieli

4


Tak w odniesieniu do plotek o transferze do Barcy. W Napoli też jakieś cyrki robił.

11

@blakkudium dla mnie Raphinha jest kapitanem i tyle.

0

@MaziFCB dzisiaj mi się jakieś hiszpańskie konto wyświetliło co podobne rzeczy pisało, wycisz i po sprawie.

4

@LAMC_10 Cancelo naciskał.

24

"Joan García nie może zrobić czegoś takiego" zrobił i co go czeka teraz. Martin nie ma pretensji, więc w czym problem?

1

Jako dodatkowa opcja ok. Jak to ma być wypożyczenie, w którym płacimy małą część jego pensji, tym bardziej ok. No i jakoś nie potrafię być rozczarowany jak on przyjdzie. W defensywie jest słaby, ale on może dużo dać w ataku. Flick może z niego zrobi lepszego piłkarza niż Xavi.

2

@Sergio_Devils czemu, skoro dla Al Hilal średnio się opłaca.

0

@escarabajo w sensie Wardęga? On często tak robi, może dla siebie

0

@Fc112 tutaj jest wiązanka której nie powstydziłby się nie jeden z wyznawców pewnego wąsacza.

0


jakby takie coś powiedział do silniejszego typa, najprawdopodobniej skończyłby na Sorze.

5

@Derean racja, czułem się dziwnie kiedy nawet nie było tego czegoś sprawdzanego. Gość nawet nie jest blisko trafienia piłki, tylko robi wślizg który wywraca Pedriego. Na tym polega faul.

0

@Filipem Osasuna u siebie nie jest ciężka.

0

@bart_azz jeżeli to zrobi, to nie może być najlepszym bramkarzem w historii Barcelony, tylko będzie nim bez dwóch zdań. Podtrzymanie takiej dyspozycji na kilka sezonów to jest absolutna topka.

0

@Popitek12 no to jeden na wynos, na później idealnie.

1

@tomcias10 Joana.

0

@ProMILs nie wiem co było lepsze. Ale w tym meczu miał przynajmniej 5 takich trudnych interwencji: obrona główki i sam na sam to klasa światowa. Ale jeszcze obrona Martinem czy wyjęcie strzału blisko dalszego słupka i jeszcze obrona takiego strzału, w którym piłka leciała na jego bliższy słupek. Za ten mecz należy mu się 10. Najlepszy mecz Joan Garcii w Barcelonie.

2

@adi7adi8 albo ten z Realem Sociedad w sezonie 17/18 przy 2:2

11


Nie wiem, ja tu zgłupiałem chyba. Nie widzę żadnego kontaktu piłkarza Espanyolu z piłką. Wjazd od tyłu, jakim cudem tutaj nie sprawdzali?

0

@LukaszFan ja się na ligę mistrzów nie nastawiam. Ale obronienie tytułu przy takiej kadrze i wzmocnieniach Realu biorę w ciemno...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?