Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Barca_Q ciężko o lepszych rezerwowych bramkarzy
2
te zagraniczne konta kibiców Realu to niezły eksperyment społeczny xd
0
@urbipl a ten Tchouameni jak chciał tutaj spalonego xD
0
@Pussy Patrol Mbappe grał na środku. Dembele też bliżej środka
1
@Who_you_mam ale to są boiskowe sytuacje, potem się o tym zapomina.
1
@kanver_ akurat brazylijczycy się lubią, ale widać że Robercika też tam w Madrycie szanują.
3
@directedbyfcb a to ancymon
0
https://www.laliga.com/en-GB/match/temporada-2025-2026-supercopa-de-espana-por-determinar-por-determinar-2
Czemu nie zaliczają Olmo asysty, był tam jakiś kontakt obrońcy?
5
@Danny Gaucho Fermin jest chyba jednym z nielicznych piłkarzy co mają względem swojej pozycji bardzo dużo g/a, ale i tak nie są traktowani jako topowi piłkarze. W tym sezonie już ma 17g/a, dla przykładu Yamal ma 19 g/a.
1
Brakuje skrzydłowych. Van Dijk za nazwisko. Haaland też. Brak Raphinhi tylko pokazuje, że nie ma co brać na poważnie takich jedenastek skoro nie ma drugiego najlepszego piłkarza tamtego sezonu. Brakuje mi w tej jedenastce Palmera i Bellinghama...
0
@NeroTFP1 to już nawet nie jest dzicz. W Indiana Jones było takie plemię dziwne, tam on się nadaje.
0
@lajcior tam było 5:2
0
Jeżeli to prawda, że Perez chciał PIntusa wymusić to niezły tam bajzel jest xD
Pamiętam jak się śmiali z Barcelony, że organizacyjnie to jest patologia. Dzisiaj czyta się, że mają jakąś klauzulę na powrót Endricka, trenerowi chcieli sztab układać, zarząd po stronie piłkarzy...Role się odwróciły.
1
@MesQueUnClub_87 ja to mam tak, że już dzień przed wieczorem zaczynam czuć jakiś syf w gardle, no i na 2 dzień już wiadome co będzie... Zdrowia życzę, nienawidzę być chory.
0
@urbipl pierwszy jego puchar
0
@Lionel_Messi10 to ten Al Dawsari?
0
@FcPortoFan1999 następca dobry, ale sposób pożegnania Xaviego mi się nie podobał. Z resztą u Laporty dużo jest błędów.
0
@FcPortoFan1999 za Xaviego!
0
Perez jednak taki cukierkowy nie jest, obecnie to on robi ruchy na poziomie Laporty.
0
@Eklerek no nie cała, ale z PSG masz 3 gości, z Barcy 2 i z Arsenalu 2. Barca i PSG dużo zdobyli, a Arsenal nic. Moim zdaniem albo Gabriel albo Rice. Ale, tutaj nie jest aż tak kontrowersyjnie. Obecność Haalanda kosztem Raphinhi to już wyśmiewanie brazylijczyka.
4
Alonso ma klasę, więc raczej nie wyciągnie brudów szatni, z naszego punktu szkoda, ale tam musiały niezłe kwiatki być. Ciekawe co sobie myśli Raphinha taki, widząc jaki stosunek piłkarze Realu mieli do trenera.
0
@Eklerek dobra ten Rice może faktycznie jeżeli chodzi o rok może mógłby tutaj być. Jednak Arsenal nic nie zdobył w tamtym roku i 2 piłkarzy od nich to nie wiem czy to nie przesada.
2
Saliba, Rice, Haaland? Może źle się orientuję, ale Gabriel miał lepszy rok, bo tamten miał kontuzje. Brak Raphinhi to jest żart, a to że Haaland tam jest to już w ogóle przesada.
Edit Ten Rice jeszcze aż tak nie kuje, ale Van Dijk za ten sezon?
3
@Criss18Barca nie wiem jak można oglądać mecz Barcelony jednocześnie siedząc na La Ramblii, sparingi to jeszcze ok, ale El Clasico?
0
@FCB24 no tak, ale są tacy co mówią że Lewy nie ma podjazdu do nich.
0
@Katalończyk 99 też tak uważam. Gość broni się tylko liczbami, ale decyzyjność to jest tragedia.
1
@kamilop ten Asencio wczoraj grał słabiutko.
1
@WiernyKibic111 nikt mu nie kazał z takiego kąta strzelać. Mógł bliżej środka biec.
10
W ogóle przez tą końcówkę Realu, niektórzy stworzyli sobie narracje że w tym meczu Real grał wyrównanie z Barceloną. A zapominają, że przez stuprocentową sytuacją Alvaro, Rashford zmarnował totalną setkę, miał dużo miejsca, obrońców z tyłu i nie trafił w bramkę. Real po golu na 3:2 grał bardzo źle, Barca się bawiła a ci nieudolnie biegali. Czerwona kartka ich podłączyła, a mimo tego i tak Barcelona mogła skończyć ten mecz wygrywając 4:2. No, ale niektórym kibicom wystarczy grać słabo albo nudnie przez cały mecz i dopiero zacząć atakować w doliczonym czasie gry xD
1
Vinicius to mówi hahaha
To ta jakby Mia Khalifa powiedziała do kogoś, że jakaś influencerka wstawia sprośne foty na insta xD