2

@Borneo takie staty ma Robercik w 4 finałach z Realem w Superpucharze.

4

Ciekawe, że Pedri ma tylko 2 asysty do Lewandowskiego. Z Realem i Napoli. Nie sprawdzałem dokładnie ile miał Lewy do Pedriego, ale na pewno raz taka sytuacja się odbyła w meczu z Villarreal (taka ładna klepka).

8

@AlexDark00 przecież bramki Lewego z wczorajszego meczu i z tego 1:4 to trudne gole do strzelenia. Co ci Lewy zrobił, że tak go nie lubisz?
Edit No i podanie do Yamala rok temu, też kapitalne.

13

To jest 4 raz z rzędu kiedy Lewandowski strzela bramkę w finale superpucharu Hiszpanii. Jak było 3:1 po asyście Gaviego, przy 1:4 strzelił piękną bramkę, przy 5:2 strzelił z karnego i wczoraj. Do tego ma 2 asysty.

1

@macio_944 znaczy na pewno nie obawiam się o ligę, tutaj na pewno ich zmotywuje. Ale ten mecz z Racingiem mi śmierdzi. Będą rotacje na pewno, bo zaraz liga mistrzów i obawiam się że Racing może zaskoczyć.

1

Trochę obawiam się tego rozluźnienia po wygraniu superpucharu. W czwartek czeka nas ciężki mecz pucharowy. Racing na pewno będzie bardzo zmotywowany u siebie, a Barca raczej będzie zmuszona posłać nieco bardziej rezerwowy skład. Oby Flick ich zmotywował.

3

@pax takich rzeczy się nie mówi po prostu. Jakby powiedział że dla niego rodzina jest wazniejsza niż ten puchar, to miałby racje. Tylko jak tak gadasz, to pokazujesz że mentalnie jesteś przegrywem.

2

@AdrianFCB10 od momentu podania do Raphinhi, zaczął grać dobrze.

0

@Kamiloza91 zgoda, ale pr ma. Według niektórych zasługuje na miejsce w najlepszej jedenastce roku 2025 xd

0

@AdrianFCB10 ale na co. Kontrowersje sędziowskie był na niekorzyść Barcelony.

4

@AlexDark00 wyszło niefortunnie xd

6

@Jakchcesz i dlatego moim zdaniem mówienie że Lewy jest najlepszym środkowym napastnikiem to nie jest nic kontrowersyjnego. Jego długowieczność jest chora.

1

@Gaucho niech się trzymają z tym filmikami z dala od Pedriego xd

11

Dużo kibiców uważało że jesteśmy zależni od Yamala. Jakoś bez niego sobie radziliśmy. To samo było o Pedrim. Tutaj gorzej z grą, ale wyniki aż tak złe nie były. Jednak brak Raphinhi, to jest strata nie tylko pod względem piłkarskich umiejętności. To jest strata lidera. W tamtym El Clasico było widać brak brazylijczyka. Kibice Realu wyśmiewali to, teraz Raphinha pokazał że granie przeciwko Barcelonie bez Raphinhi, a granie przeciwko Barcelonie z Raphinhą to nie to samo. Niesamowite na jaki poziom on wszedł. Raphinha jest najlepszym piłkarzem Barcelony Flicka i te śmieszne plebiscyty tego nie zmienią.

3

@Szmulek Eric jest żołnierzem. Raphinha zasługuje na generała.

8

@Vurt chyba najważniejszy jego gol w tym sezonie.

1

@urbipl Casado na razie w tym sezonie sprawdza się tylko w roli atmosferowicza.

0

@FCB24 dobry to za dużo powiedziane, ale jak na poziom hiszpański tragedii nie było.

1

@PatrychoO Auba na 1, Paulinho i Luuk De Jong walczą o 2 miejsce. Jak grał Paulinho to były moje początki kibicowania.

0

A w ogóle ciekawe że w tym meczu grał Camavinga Tchouameni i Bellingham. Juda w 2 połowie przy zablokowaniu podania mogłem zobaczyć. Ale tej dwójki to nie widziałem.

0

@Faro obaj nie mają klasy jeśli już

1

@misiek0318 ogólnie, czemu on nie schodził do środka? Miałby lepszy kąt...

2

Wojtek nauczył tego

1

@Borneo on miał kilka sytuacji w której mógł wylecieć

0

@Marusek tylko Robercik

0

@dv7wisnia w tamtym sezonie też mieli xd

0


o kurde xd

1

@Kapitan hawk tak samo jak my Bayern mamy tylko 6 goli do odrobienia...

2

https://x.com/xhill999/status/2010418342944010676
to ciekawe akurat, nie da się już gorzej w Premier League xD

26

@AlexDark00 Lewy często ma dobre mecze w klasykach ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?