1

"Niestety padła kolejna ofiara układów w Hiszpańskiej piłce. Zidane, Ancelotti, Alonso, a teraz Arbeloa, oraz oczywiście wielu innych trenerów Królewskich. Jestem przekonany, jak i wszyscy zdrowi ludzie, że finał skandalu Caso Negreiry, to wyroki więzienne dla wszystkich powikłanych i huczny, długo wyczekiwany degrad VARcelony do najniższej ligi. Arbeloa udowodni swój ogromny warsztat trenerski w innym środowisku, bo tutaj musi odbyć się gigantyczna czystka i odwilż."
Taki komentarz znalazłem pod skrótem Eleven na youtube.

0

@Firestone a co on ma powiedzieć? Musi na siebie tą porażkę wziąć.
Edit: Chociaż widziałem te wcześniejsze wypowiedzi. Jak sobie sobie teraz czytam te o Vinim xD

0

Zepsuliście nam środek stycznia

0

@Salchent zaraz chyba będą grać przeciwko Jose Mourinho, zobaczymy czy top8 z ligi mistrzów nie będzie zagrożone.

1

@Katalonik97 Albacate też mieli łatwo pyknąć xd

1

@dawid4444 a to coś mi się powaliło, chyba z Celtą. Tak czy siak jak przejdziemy Racing, to z trudnych zespołów tylko Atletico i Bilbao zostało.

1

No i nie będzie już El Clasico w finale. Mamy ogromną szansę powtórzyć sukces z tamtego sezonu. Nie ma Realu, nie ma Bilbao. Te drużyny zazwyczaj nas wyrzucali z tego turnieju, ze wskazaniem na Basków.

0

@Stinger_ jakbym włączył, tego nie byłoby.

1

HAHAH, warto było nie oglądać

0

Niech kończy, a ile zostało?

2

@Gibbon_FCB ja podobnie jak @macio_944

2

ile doliczył minut?

0

@Seledynowy jeszcze w weekend mogą zrobić, tak że będzie 7 punktowa strata. Na tym etapie, to byłby niezły komfort.

2

Takie męczarnie, a przecież Albacate nie wystawiło swojego najsilniejszego żołnierza-Vallejo.

2

Kusi, ale nie włączę, bo zepsuje.

0

@JanuszKorwinMikke a oni rezerwami nie grają, bo mają też lepszych.

0

no i Real wychodzi na prowadzenie ;p

2

Pep vs Arteta. Ciekawy finał.

0

@marti31 zgadzam się z @FcPortoFan1999. Serie A wygra Inter, a Ekstraklasę może nawet Termalica xD

0

@kanver_ powiem więcej następną bundeslige też wygrają.

1

@FcPortoFan1999 no, potrafią napsuć krwi Barcelonie i Realu. Aczkolwiek w pucharze Hiszpanii trochę wstyd u siebie z beniaminkiem przegrywać mając GOATA.

0

@escarabajo nie no gdzie, Raphy by nie wygryzł.

0

@FcPortoFan1999 Może nie sensacja, ale Betis powinien to wygrać.

2

@ZuczekFCB1899 dogrywki, potem karne

0

Sensacja w Sevilli. Elche na prowadzeniu.

1

@Eklerek no właśnie jestem pełen podziwu, ile oni z różnych strzelają. Współczynnik xg aż tyle nie mówi. Wystarczy lider w Premier League i w lidze mistrzów (bez porażki i 1 golem straconym).

0

@Eklerek a gdzie ja takie coś napisałem xD

0

@Eklerek ale rożne są ich dużym atutem

2


Dlatego nie warto brać narkotyków...

3

@macio_944 czyli w sumie podobnie jak u Alonso.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?