Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde, Balde, Lewy, De Jong dramat (chociaż go ratuje asysta)
Pedri z Joanem też dzisiaj zawodzą
Najlepszy Eric, Fermin i Raphinha
Dobrze, że Chelsea też remisuje, przepchnąć ten mecz najlepiej 2 bramkami i będzie git.
5
Bodo, Arsenal i Galata nam pomogli, teraz kolej na nas, do boju!
Vamos!!!
0
@beter2 bilans bramkowy
0
@MOLESTA Man City ma Galate mają o jeden lepszy od nas, Chelsea ma Napoli na wyjeździe. Wystarczy, że wysoko 2 razy wygramy i mamy top8 :)
5
No i pięknie, zostaje już tylko Chelsea do przebicia w bramkach. Jesteśmy już zależni tylko od siebie i od Chelsea które nie może wysoko wygrywać
4
@OskP Atletico idealne, wystarczy zrobić swoje i mamy top8
0
Gundogan wchodzi, niech dotrwają z tym wynikiem do końca
0
@PawkoFCB wiem właśnie, ale da się go obejrzeć u innych twórców chyba. Nitro na pewno oglądał go.
0
@Toretto jeżeli Galata to ugra, wystarczy tylko zrobić swoje. Naszym jedynym zadaniem jest wyprzedzenie Chelsea w bramkach które gra w Neapolu w następnej kolejce :)
5
Idealny skład, Roony jest, Cubarsiego nie ma.
0
Jak to się utrzyma, zostaje liczyć że Chelsea nas nie przebije w bilansie bramkowym i zrobić swoje i raczej będzie top8.
0
https://x.com/Venek__/status/2014023461400645935
Bonus wysłał na Grande detektywa?
0
no i 1:1 :)
Jak się to utrzyma, to zostaje tylko Chelsea z realnych przeciwników w walkę o top8
0
Nie dobrze się zaczyna ten dzień ligi mistrzów ;p
1
@KamQiX zgoda, podobne mam zdanie.
2
@blakkudium bez sensu, tylko 2 mecze graliśmy. Chyba ten Gonzalo.
1
@Czyhrynski zgoda, są większe problemy.
3
moim zdaniem nie jest to najgorszy pomysł, bo jest za duża swoboda co do ubioru w szkołach.
1
@Nazio_87 South Park na żywo
1
@MirusAmisz jasne, możesz oznaczać, ale dużej wiedzy o Star Wars nie mam.
0
@MirusAmisz ja Cię kiedyś o oznaczenia prosiłem? Nie zrozum mnie źle kompletnie mi to nie przeszkadza, ale nawet nie wiedziałem że coś takiego zrobiłem. Ale dziękuje za oznaczenie. Co do serialu nie znam aż tak dobrze tej tematyki, ale na pewno serial Darth Maul ma dużo potencjału. Jest ciekawą postacią, ale w filmach aż tak się nie wyróżniał. Może taki serial wyciągnie z niego pełen potencjał.
0
@Borry powiedział każdy kibic z drużyn co walczą o top8
0
O ciekawe, czyżby taki prawilniak jak Bonus rpk zdjął Grande filmik za prawa autorskie?
3
W teorii jesteśmy zależni tylko od siebie, bo jak wsadzimy 2 czyste manity to będziemy w top8.
0
@lucca87 to jest totalny absurd mają o jeden lepszy bilans bramkowy od nas. My mamy 2 mecze na poprawienie, oni tylko jeden.
0
@LukaszFan musimy odrobić +8 goli. Czyli 2 razy pogromy, w założeniu że PSG wygra tylko jedną bramką z Newcastle.
2
@Kgorecki2500 tylko pełnoziarnisty
0
@Fermin moim zdaniem efekt nowej miotły.
7
@Kgorecki2500 jaki on jest obrzydliwy, rzygać się chcę
1
@PaCo teoretycznie tak, praktycznie jeden z faworytów musi stracić jeszcze do tego punkty. PSG jest nie odrobienia jeżeli chodzi o bramki.