0

@LeoMessiiBarcaPepa nie, ma 9.

0

@Gaucho nie wiem czy pan Fabrizio Fauna jest wiarygodny

3

@matirix20 ci komentatorzy marudzili na niego dzisiaj xD Orłowski co mówi, że po pierwszej połowie Olmo najlepszy...

2

@MirusAmisz no nie wiem, jak dla mnie ciało obce

0

@Douglas ogólnie sprawiał wrażenie, jakby nie widział co się dzieje.

5

Czemu oni, aż tak chwalą te Elche. Gdyby Barcelona byłaby skuteczna z 7 bramek byłoby. Okej fajnie, że grają ofensywnie, ale defensywa straszna przecieka.

5

Yamal powoli wraca do swojej najlepszej formy. W tym sezonie nie miał lepszego okresu od tego co teraz. Dzisiaj chyba najlepszy na boisku.

0

Ferran w rozegraniu i Ferran strzelający to inny Ferran.

1

@blakkudium po co on tak to kończył, wystarczyło spojrzeć, że tam obrońca w bramce jest...

1

To jest jakiś hit, co tutaj się dzieję. Tutaj co najmniej 1:5 powinno być. Ferran już z 3 dobre okazje zmarnował, Fermin z 2 razy też się pomylił. My praktycznie co 2 minuty mamy dobrą okazję, szczególnie w końcówce, a strzeliliśmy tylko 2 bramki xD

1

@blakkudium jakim cudem nie dostał czerwonej xD

2

@Faro Fermin jest naszym najlepszym zawodnikiem w tym roku, albo top3 przynajmniej

0


ciekawe kiedy ludzie wyjdą na ulicę, bo tam to już naprawdę się dzieją takie rzeczy...

0


tam tylko Mbappe ma formę z tej czwórki

1

bez szans Ter Stegen tutaj był, koledzy przegrali mu mecz.

3


grubo się dzieje

0

@Bzyczekk to są ci:

0

@Sergio_Devils możliwe, bo oni od tego są

0

@ZuczekFCB1899 niestety, ale mają tego Mbappe co im gole ładuje ciągle

5


może i prymitywne, ale nawet zabawne

0

Jak dla mnie, te drużyny przejdą dalej:
PSG
Newcastle
Atletico
BvB
Juventus
Inter
Bayer
Real

0


A to ciekawe xd

1

W ogóle to jest jakiś hit, że Real gdyby nie gol Sportingu w końcówce z 3 porażkami byłby w top8

0

@Szklaner a to jakiś patus? Jak Cię nie interesuję to nie oglądaj.

0

Jak komuś to umknęło wczoraj, to Dembele zmarnował karnego.

0

@michaleu titanic zawsze pasuje

2


To jest niewykonalne xd

2

Tym zespołom Lewy jeszcze gola nie strzelił w lidze mistrzów, są duże szanse na pobicie rekordu Leo Messiego.
Liverpool
Sporting
NEWCASTLE
Bayer Leverkusen
Atalanta
Club Brugge
Galatasaray
Monaco
Qarabach
Bodo

3


hehe fajnie się zestarzało xd

2

@mr Barca dlatego mnie irytowało, te chwalenie tego zespołu. Oni tylko w lidze dobrze się spisywali, ale z pucharu polecieli, a w lidze mistrzów totalna kompromitacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?