Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krisubarca przecież bramkarz tutaj dobrze wyszedł i zablokował mu strzał. Ciężko w tej sytuacji było strzelić gola.
2
Wszyscy na 1. Joan Garcia 1,5, Kounde 2, Fermin 2, a reszta 1. Dramat. Balde udaje że gra.
2
Bez Święcickiego...
1
@tbas Ferran lubi grać z Atletico.
0
@SinMistico nie, tego nie ma już w pucharach.
2
@szela1899 ich celem nie jest, aby naprawić ten "problem", tylko skłócić polaków.
3
Wolałbym Bernala, a nie Casado, ale wszystkiego mieć nie można.
2
Mamy bić brawo?
0
@directedbyfcb ale on ma fatalny sezon, a jeszcze powrót po kontuzji zajmie z 2 tygodnie na pewno.
4
Szaleństwo
0
On może nie pojechać na mundial
0
@Kubajnos345 albo że nie ma takiego Supemana czy Batmana...
2
to już jakaś totalna sekta jest...
1
@Kapitan hawk cichy wuj, piękny kanał xd
3
@Wossi61FCB jeżeli Bóg stworzył tylko dwóch ludzi: Adama i Ewę, to oznacza że każdy ma tego samego pra...dziadka. A to oznacza, że tak jakby jesteśmy wszyscy rodziną.
1
@joloskyy wytrwałości życzę
60
zapowiada się na długie wyzwanie
9
@BojanKriKicz czyli będą próbować rozwiązać problem który sami stworzyli, a na koniec dojdą do wniosku, że za wyspę Epsteina odpowiada Putin...
8
Koń by się uśmiał
2
Dla tych 2 kibiców Manchesteru United, co już myśleli że się obetną
7
hahahah wszystko od nowa xD
0
@macio_944 pokazali jeden materiał, który jest korzystny dla Rosji, ale potem widziałem fragmenty mniej korzystne, więc nie rozumiem o co afera.
0
@Aragorn33 a kto tak pokazuje?
3
@Comentateiro PSG albo Bayern. Potem Arsenal. Real nie ma szans, że są wyżej od nas, tak samo jak BvB.
3
Bonus RPK to niezły przypadek, siedziałeś w więzieniu. Ktoś nagrywa film punktujący twoje zakłamanie i pozerstwo, potem idziesz mu pod chatę, w piosence grozisz mu oraz malujesz grafitti na jego bloku. Mi to wygląda na zastraszanie. Ktoś tutaj chyba chcę wrócić do kicia xD
Edit teraz zauważyłem, dla zainteresowanych Grande odniósł się na youtubie do tego.
0
@Filipem czemu Szewczenko jest tak wysoko? Kroos jest zdecydowanie lepszy.
0
Ćwiąkała dzisiaj mam wrażenie, że jest zbyt surowy dla Barcelony.
3
oby tylko nigdy nie wyszedł na wolność już.
1
@Zoker COPE takie bzdury wymyśla. Wiadomo, że nierealne, ale opcja B jak dla mnie jest najlepsza. C też kusi, ale nasza drabinka płacowa by została zniszczona. 3 nazwiska które będą grać z dosyć dużą pensją. Opcja A ryzykowna, z powodu tego Alvareza, martwi jego bardzo słaba forma, nie jest typowy napastnik, pachnie mi Griezmannem v2. W opcji B mamy najważniejsze wzmocnienie czyli środek obrony. Vlahovic dla mnie bez sensu, a Nico Williams mieszane uczucia, sportowo git, ale...
2
@norbi77 tylko wtedy my przepychaliśmy mecze, a ci grali i tak beznadziejnie.