Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro przecież to takie żartobliwe teksty, dystansu trochę. To, że 18 latek spędza dużo czasu na telefonie nie jest niczym dziwnym.
0
@Faro a co w tym takiego złego?
1
@Derean ostatnio chyba też tak było
0
@kanver_ jak starszy brat haha
0
@Damian11 Atletico Madryt. Lepiej teraz niż w finale. Po drugie wolę teraz odpaść niż przegrać w finale ewentualnie. Ale musi być wyjazd, potem u siebie.
0
jest już materiał, który zapowiadał Stanowski
1
@Andi18 ja śledząc jak to wygląda przy głośnych sprawach, dawno straciłem wiarę w polski system sprawiedliwości.
4
Niestety, wstyd, że taki koles był w Lublinie
1
@Andi18 nie ma co liczyć tutaj na państwo. Jeżeli chcesz sprawiedliwości to musisz samemu o to zadbać.
0
@kamyk_23 bardziej to bawi
0
@Objectivo tacy pewnie będą chronieni
3
dobrze, że dostał chociaż dużą karę
1
@escarabajo chodzi o to, że w jego rozumowaniu nagłaśniać rzeczy pokroju pandory nie można, ale bić już tak.
1
@Ziemny jest jedyną osobą skazaną za pandorę. A on ją nagłośnił.
4
Szkoda, ciągle ma pecha do kontuzji. Oby się szybko wykurował.
0
Tak, to jest ten gość co uderzył Kasjo w głowę na konferencji, ten gość co groził kobiecie która wcześniej straciła dom i wiele innych dziwnych rzeczy...
1
Jakby Alaves, Valencia i Betis przeszliby dalej to byłoby fajnie.
7
Widzę że Sadiqu nie mógł się zdecydować do której strzelić, więc strzelił do obu bramek xD
0
@ACMaldini3 mówisz o Dubielu czy Wardędze?
0
Witamy w realiach polskich sądów xd
2
@kaamil1910 nie rozumiem tego hypu na niego. On nic wielkiego jeszcze nie pokazał.
1
@Konradowskyy no, też mu dałbym 4. Na minus, kompromitacje z rejestracjami, sposób pożegnania z Xavim, powrót na Camp Nou i te ataki populistyczne na Real. Gdyby takie coś byłoby w dobrej sytuacji finansowej klubu, to ta ocena byłaby niższa. Trzeba jednak brać pod uwagę, że łatwych warunków to nie ma,
0
@Konradowskyy w jakiej skali?
7
mógł już nic nie mówić xD
0
@19Riki20 w tym momencie już zmian chyba nie mieliśmy.
2
Ciekawe czy ktoś zrobi sklejkę z ilu asyst został okradziony Yamal przez kolegów. Ma 12 asyst, a powinien mieć już 20. Praktycznie co mecz ma kilka ważnych zagrań, które powinny kończyć się bramką. Z Elche przynajmniej 3 powinien mieć, dzisiaj tak samo. A przez te dwa mecze 0 asyst...
10
@ZwyklyKibicBarcy04 bazuje na świetnej formie Bernala czy jak to tam było.
1
@Czyhrynski albo Rashforda :(
11
Yamal naprawdę już wchodzi na co raz lepszy poziom. On powinien mieć dzisiaj 2-3 asysty. Z Elche to samo. To ile ten człowiek stwarza okazji, jest zdumiewające.
1
@kuz ty piszesz że gramy paździerz mimo że mogliśmy o wiele więcej strzelić ;p
A po drugie może doceń że jesteśmy w każdym pucharze (z czego jeden wygraliśmy), w top8 ligi mistrzów i jako lider w lidze. Dodatkowo po meczu z Chelsea tylko raz przegraliśmy, 0 remisów. Nie przegraliśmy przez słabą grę, tylko przez nieskuteczność. Więc, mówienie że gramy paździerz na maksa i wywalimy się na mocnym rywalu jest trochę nie na miejscu.