0

@Faro przecież to takie żartobliwe teksty, dystansu trochę. To, że 18 latek spędza dużo czasu na telefonie nie jest niczym dziwnym.

0

@Faro a co w tym takiego złego?

1

@Derean ostatnio chyba też tak było

0

@kanver_ jak starszy brat haha

0

@Damian11 Atletico Madryt. Lepiej teraz niż w finale. Po drugie wolę teraz odpaść niż przegrać w finale ewentualnie. Ale musi być wyjazd, potem u siebie.

0


jest już materiał, który zapowiadał Stanowski

1

@Andi18 ja śledząc jak to wygląda przy głośnych sprawach, dawno straciłem wiarę w polski system sprawiedliwości.

4


Niestety, wstyd, że taki koles był w Lublinie

1

@Andi18 nie ma co liczyć tutaj na państwo. Jeżeli chcesz sprawiedliwości to musisz samemu o to zadbać.

0

@kamyk_23 bardziej to bawi

0

@Objectivo tacy pewnie będą chronieni

3


dobrze, że dostał chociaż dużą karę

1

@escarabajo chodzi o to, że w jego rozumowaniu nagłaśniać rzeczy pokroju pandory nie można, ale bić już tak.

1

@Ziemny jest jedyną osobą skazaną za pandorę. A on ją nagłośnił.

4

Szkoda, ciągle ma pecha do kontuzji. Oby się szybko wykurował.

0


Tak, to jest ten gość co uderzył Kasjo w głowę na konferencji, ten gość co groził kobiecie która wcześniej straciła dom i wiele innych dziwnych rzeczy...

1

Jakby Alaves, Valencia i Betis przeszliby dalej to byłoby fajnie.

7

Widzę że Sadiqu nie mógł się zdecydować do której strzelić, więc strzelił do obu bramek xD

0

@ACMaldini3 mówisz o Dubielu czy Wardędze?

0


Witamy w realiach polskich sądów xd

2

@kaamil1910 nie rozumiem tego hypu na niego. On nic wielkiego jeszcze nie pokazał.

1

@Konradowskyy no, też mu dałbym 4. Na minus, kompromitacje z rejestracjami, sposób pożegnania z Xavim, powrót na Camp Nou i te ataki populistyczne na Real. Gdyby takie coś byłoby w dobrej sytuacji finansowej klubu, to ta ocena byłaby niższa. Trzeba jednak brać pod uwagę, że łatwych warunków to nie ma,

0

@Konradowskyy w jakiej skali?

7


mógł już nic nie mówić xD

0

@19Riki20 w tym momencie już zmian chyba nie mieliśmy.

2

Ciekawe czy ktoś zrobi sklejkę z ilu asyst został okradziony Yamal przez kolegów. Ma 12 asyst, a powinien mieć już 20. Praktycznie co mecz ma kilka ważnych zagrań, które powinny kończyć się bramką. Z Elche przynajmniej 3 powinien mieć, dzisiaj tak samo. A przez te dwa mecze 0 asyst...

10

@ZwyklyKibicBarcy04 bazuje na świetnej formie Bernala czy jak to tam było.

1

@Czyhrynski albo Rashforda :(

11

Yamal naprawdę już wchodzi na co raz lepszy poziom. On powinien mieć dzisiaj 2-3 asysty. Z Elche to samo. To ile ten człowiek stwarza okazji, jest zdumiewające.

1

@kuz ty piszesz że gramy paździerz mimo że mogliśmy o wiele więcej strzelić ;p
A po drugie może doceń że jesteśmy w każdym pucharze (z czego jeden wygraliśmy), w top8 ligi mistrzów i jako lider w lidze. Dodatkowo po meczu z Chelsea tylko raz przegraliśmy, 0 remisów. Nie przegraliśmy przez słabą grę, tylko przez nieskuteczność. Więc, mówienie że gramy paździerz na maksa i wywalimy się na mocnym rywalu jest trochę nie na miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?