Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe jaki dzisiaj wylosuje się Motor. Są w stanie wygrać z Cracovią na wyjeździe, ale są w stanie stracić punkty z takimi beznadziejnymi drużynami jak Arka, GKS Katowice czy Legia.
0
@Laminedependencia za Ten Haga przez pół roku też grali dobrze, a potem wrócili do beznadziejności.
0
A Olmo przypadkiem ostatnio nie za dużo gra? (odpukać)
0
Ogólnie skład ok, ale ta pomoc trochę taka ryzykowna.
0
@kamyk_23 oprócz legii :)
0
@Encore no właśnie, oficjalny puchar.
0
@Encore brighton pokonał ich
1
@macio_944 pomysł jak dla mnie git, gorzej z wykonaniem. Bo jeżeli serio Barcelona nie poniesie żadnych konsekwencji z powodu odejścia, to będzie to jeszcze większa kompromitacja Pereza
0
@macio_944 moim zdaniem miał dobry pomysł, ale został wykiwany.
4
Jak dla mnie:
1. Yamal
2. Olmo z Espanyolem
3. Olmo ze Slavią
3
Powiem tak przy bramce Martineza nie powinno być. Obrona dwa ostatnie wybory też złe, Pique i Van Dijk na pewno powinni znaleźć się w tym zastawieniu. W pomocy Kroos za nisko, Figo to nie napastnik bardziej? W ataku chyba najwięcej kontrowersji. Po pierwsze Suarez jest zdecydowanie lepszy od Szewczenko. Mbappe nie jest lepszym piłkarzem w tych czasach niż Lewandowski. Tak samo 6 miejsce Benzemy jest odklejone, przy 15 Suareza. Suarez jest lepszy od Drogby, Ibrahimovica, Etoo i Szewczenko. Salah zmiast ukraińca.
3
@Safrani szukał Cluj Huja
8
Jak dobrze, że jest nasz.
0
@Alvarinho tak naprawdę ten puchar nie jest aż tak ważny. To jest tylko miłe dopełnienie. Ale liga zdecydowanie bardziej warta.
0
@Limaker chyba tak, na transfermakcie tak pisze. Też widziałem jak na twitterze coś piszą o urazie.
5
Jedyny minus, że na 1 mecz z Atletico nie będzie Pedriego i prawdopodobnie Raphy od 1 minut. Na szczęście Flick ustawił w miejsce Pedriego Olmo, który fajnie wygląda. Od nich nie ma Barriosa, więc w sumie trochę się wyrównuje.
4
Przypominam też jak to wyglądało w poprzednim sezonie z Atletico.
-1 mecz w lidze porażka po naszym pięknym meczu, 2 mecz wygrany 2:4 w końcówce.
-w pucharze remis znowu po złej końcówce, w drugim meczu wygrywamy 1:0.
Gdyby Atletico zagrałoby z nami tylko jeden mecz to w finale mógłby powtórzyć się scenariusz z tamtego sezonu.
0
@Criss18Barca no dobra, ale taka statystyka to tylko statystyka. Villarreal w tym sezonie nie jest w stanie sobie radzić z dobrymi rywalami. Przegrali 2 razy z Realem, z Barceloną też przegrali, a w lidze mistrzów 7 porażek. Po drugie teraz sobie sprawdziłem te porażki:
-37 kolejka Barcelona miała wygrane mistrzostwo
-22 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj zgoda.
-38 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj mecz był też o nic.
0
@ranger3120 raz wygrali z nami za Xaviego. Nie ma sensu brać na poważnie tego meczu w tamtym sezonie, bo liga była wygrana.
0
@Criss18Barca w sumie to tylko Atletico i PSG/Newcastle z tych meczy są trudne. San Manes zawsze ciężki teren, ale w tym sezonie Ateltic jest słaby. Villarreal z mocnymi rywalami sobie nie radzi. Rayo i Sevilla, musimy im się zrewanżować, jeżeli chcemy wygrać ligę to takie spotkania nie powinny być trudne.
1
@Antimadridista_WR w finale Atletico mogłoby by być mocniejsze. A wolałbym odpaść w półfinale niż przegrać w finale. Praktycznie i tak byśmy musieli te Atletico pokonać żeby wygrać puchar.
0
@kch właśnie idealnie. Najpierw gramy na wyjeździe, a potem u siebie. Dodatkowo jak chcemy wygrać ten puchar to Atletico łatwiej pokonać w półfinale niż w finale.
1
Idealne losowanie jak dla mnie.
0
Z Atletico gramy chyba
Jeżeli dobrze rozumiem to najpierw w Madrycie, potem u siebie
1
@Popitek12 pucharu królowej też nie
0
@Faro przecież to takie żartobliwe teksty, dystansu trochę. To, że 18 latek spędza dużo czasu na telefonie nie jest niczym dziwnym.
0
@Faro a co w tym takiego złego?
1
@Derean ostatnio chyba też tak było
0
@kanver_ jak starszy brat haha
0
@Damian11 Atletico Madryt. Lepiej teraz niż w finale. Po drugie wolę teraz odpaść niż przegrać w finale ewentualnie. Ale musi być wyjazd, potem u siebie.