- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 649 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 649 Culés
0
Czyli tak w marcu mamy taki ligowy terminarz:
Dom Villareal
Wyjazd Bilbao
Dom Sevilla
Dom Vallecano
Rewanż w PK z Atletico u siebie. I dwumecz w LM prawdopodobnie z PSG lub Newcastle.
0
@Criss18Barca w sumie to tylko Atletico i PSG/Newcastle z tych meczy są trudne. San Manes zawsze ciężki teren, ale w tym sezonie Ateltic jest słaby. Villarreal z mocnymi rywalami sobie nie radzi. Rayo i Sevilla, musimy im się zrewanżować, jeżeli chcemy wygrać ligę to takie spotkania nie powinny być trudne.
0
@Pedri16Future Villarreal w ostatnich latach niewygodne na barcelońskim stadionie
0
@ranger3120 raz wygrali z nami za Xaviego. Nie ma sensu brać na poważnie tego meczu w tamtym sezonie, bo liga była wygrana.
0
@Pedri16Future Ogólnie to się z Panem zgadzam, jednak my będziemy grac w tym okresie systemem sobota - środa, a ligowe drużyny będą miały tydzień żeby przygotować się do meczu z nami.
1
@Pedri16Future Na ostatnie 5 spotkań w Barcelonie drużyną Villareal wygrywała trzy razy.
0
@Criss18Barca no dobra, ale taka statystyka to tylko statystyka. Villarreal w tym sezonie nie jest w stanie sobie radzić z dobrymi rywalami. Przegrali 2 razy z Realem, z Barceloną też przegrali, a w lidze mistrzów 7 porażek. Po drugie teraz sobie sprawdziłem te porażki:
-37 kolejka Barcelona miała wygrane mistrzostwo
-22 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj zgoda.
-38 kolejka Barcelona za kadencji Xaviego nie Flicka. Tutaj mecz był też o nic.
0
@Criss18Barca Czyli 5 na Camp Nou w tym dwa rewanże i 2 na wyjeździe pięknie :)