0

@maroon dlaczego to są fakty?

21

@Arden usłyszeli że następca Maldiniego i się zaczęli interesować.

1

Cubarsiego nie ma u was w artykule.

0

@misterio no niby tak, ale przegrać 3:0 z Rayo?

4

Ja wiem ze grali rezerowym składem, ale 3:0 przegrać to wstyd.

0

@Sysia11 po prostu najgorsi sędziowie w Europie

4

https://wykop.pl/tag/grandeconnection
Szkoda, że przez takich jak Bonus, Grande nie może wrzucić materiału przez durny regulamin youtube.

5

Do obrony musi wrócić Araujo, ja wiem że jest jaki jest, ale obecnie jego szybkość mogła by się przydać. Jeżeli się ogarnie z kartkami, to powinien być już wprowadzany na decydującą część sezonu.

6

@partymaker 5 polubiło xD

10

Yamal? Moim zdaniem grał bardzo słabo. Fermin albo Kounde jak dla mnie MVP.

0

@Azi już była taka jedna co śpiewała w Sejmie...

1

@ZuczekFCB1899 zobacz na ich sezon, leją u siebie lidera La Ligi, który w tamtym sezonie ich upokorzył, więc ma prawo chłop się cieszyć. My też celebrujemy bardzo klasyki, dla nich może to być podobny rodzaj do dumy i radości.

0


W Sejmie widzę coming out xD

4

@kemyt1995 a z 3 strony najprawdopodobniej nie wygramy niczego z tych :(

1

@palel95 faktycznie, moja pomyłka.

0

@Kubix93 Ja tylko przytoczyłem fakty. Jeżeli masz taki pr jak Yamal, jeżeli grasz ostatnio tak dobrze, to nic dziwnego że jesteś brany na tapetę. W tym meczu Yamal zagrał bardzo słabo i niestety ale z dobrymi rywalami oprócz 1 meczu mu nie idzie.

3

Natchniony komentarzem kolegi niżej o szukaniu pozytywów z wczorajszej porażki. Na upartego znajdzie się dużo
1. Mecz się już zakończył
2. Nie było manity
3. Druga połowa na zero z tyłu, tak trzymać drużyna
4. 0 kontuzji
5. Atletico to nie Real, więc porażka mniej boli
6. Mamy jeszcze drugi mecz
7.Łeb mnie bolał przed meczem, potem już przestał.

0

@Krzyniu ja znalazłem pozytyw, ten mecz się skończył.

0

@tbas ja tylko przytoczyłem fakty xD

0

@Beztroskii jak dla mnie:
PSG-Eric
Chelsea-zgoda
Real-Wojtek
Real v2-Raphinha
Atletico-Pedri
Wczoraj-Kounde albo Fermin

0

Yamal wczoraj był tragiczny, z dobrymi rywalami na 6 meczy ma 0 g/a. Tylko z Realem w drugim meczu grał dobrze, w każdym innym grał słabo albo średnio.

6

Footroll dzisiaj miał 40 urodziny, ten to miał pecha dopiero xD

1

@ROBSSSON w sensie, mam udawać że się nic nie stało, że sędziowie nic nie zawalili?

1

@BARCA1899Messi łysy na varze, więc ja tutaj zaskoczony nie jestem. Fuertes to Fuertes.

0

@Arden pecha tylko przy samobóju, bo to jego wina. Czerwona w stylu Araujo.

3

@LOPEZ16 Po prostu zagraliśmy bardzo słaby mecz, Atletico bardzo dobry, a sędziowie podobnie jak my albo nawet gorzej. Czemu nie można napisać nic o sędziach, gdy takie rzeczy się dzieją?

0

@LOPEZ16 dlatego bardziej winię tego łysego na varze.

1

Atletico dużo lepsze, zasłużyli na taki wynik. U nas tylko Fermin może na 3 zasłużył, Kounde na 1,5-2. Joan Garcia na 1,5, a reszta na 1. Fatalny mecz wszystkich. Fuertes oczywiście na varze, więc wiadomo było jak to się skończy. Ale to nie jest wymówka, przegraliśmy tak wysoko, bo byliśmy zdecydowanie gorsi. Puchar króla w tym sezonie, po zdobyciu superpucharu, traktuje jako dodatek. Fajnie byłoby zdobyć, ale niestety nie tym razem. Barcelona powinna skupić się na lidze. Dzisiejszy mecz pokazał, że liga mistrzów nie jest dla nas i z lepszym rywalem raczej podobnie się skończy.

0

@alone49 dlatego dostaje 1,5.

2

@macio_944 no jak dostajemy 4:0 od Atletico, to się nie dziw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?