0


Trump już się nie kryje że jest zbrodniarzem wojennym.

12


Don Pedri rozgrywa, a tłum niech patrzy

0


to też pewnie nie jest wliczone w straty wojenne xd

0

11 goli tylko od wyrównania rekordu.

1

@FCB24 niby tak, ale nie sądzę że Pedri odejdzie do PSG.

1

Chciałbym zobaczyć duet Pedri-Vitinha. Raczej to się nigdy nie wydarzy, ale to byłoby coś.

0

@partymaker nie wiem, moim zdaniem graliśmy z bardzo słabymi drużynami, ale wciąż każda jest w stanie sobie coś stworzyć. Wciąż łatwo nas ograć i lepsze drużyny będą to zdecydowanie lepiej wykorzystywać. Jedynie to widać troszkę lepszą formę Kounde.

1

Liverpool co raz mocniejszy, ale Salah dalej chyba stoi w miejscu

1

@July_6_BcN trzy, bo jeszcze do Rashforda. Swoją drogą Fermin w tym sezonie też umie grać ciasteczka. Świetna asysta i też dobre podanie do Marcusa.

3

Ten Villarreal jest taki miałki w tym sezonie. Niby mają 3 miejsce, ale z pucharu odpadli z Racingiem, w lidze mistrzów przedostatnie miejsce z jednym remisem. No i mecze z Barcą i Realem Madryt wyglądają tak:
Real 3:1 Villarreal
Villarreal 0:2 Barcelona
Villarreal 0:2 Real Madryt
Barcelona 4:1 Villarreal

1

@RoberDzik Vitinha?

0

Pedri to jest po prostu inny level. Wchodzi i daje 3 takie kapitalne ciasteczka.

2

Yamal i Fermin dzisiaj kapitalni. Raphinha widać że szuka jeszcze formy, ale nie jest jakoś źle. Kounde też dzisiaj dobry mecz gra, szkoda tej setki tylko. Ferran mecz imienia Lewandowskiego. Nie wiem co się z nim ostatnio stało.

0

@regatta52 a na ataku Ferran

0

Nie podoba mi się ten skład Olmo zamiast Pedriego. Brak Araujo. Znowu na ataku Ferran/Lewy. Roony znowu nie gra. No i Balde...

0

https://x.com/WolnoscTV/status/2027726658287910978
mam nadzieję że jakieś służby tym się zainteresowały

0

@LAMC_10 Trump przecież wyraźnie powiedział że ofiary muszą być.

3

@Chimera kranówka

1

Aha, czyli Trump wiadomo na czyje zlecenie atakuje kolejne państwo. I nie ma aż takiego oburzenia.

5


I USA ma gospodarza xD

1

@FcPortoFan1999 piękny dzień dla kibica Porto, nie?

0

@cules100pro byłoby chyba sprawiedliwie

0

@JanuszKorwinMikke Panie Januszu, ja widzę zmarnowany talent, proszę iść na podbój Florencji!

15

@AmigoBlancos nie wiem o co ci chodzi.

5


chyba zwycięzca nagrody pokojowej nobla, znowu pokaże dlaczego ją wygrał...

1

https://x.com/dziki_zachod/status/2027327756929831213/mediaViewer?currentTweet=2027327756929831213¤tTweetUser=dziki_zachod
W głowie to się nie mieści. Statememt po zabiciu ludzi dawać.

0

Ciągle te comebacki, Barca musisz

1

Szacun dla Jagielonii, nie kibicuje polskim klubom, ale odrobili straty na wyjeździe. Pech w dogrywce ale serce i walkę pokazali.

1

Kibice Juve widzę że oni są dumni z tej drużyny. Ja rozumiem że grali dobrze w 10, ale oni odrabiali wynik z Galatasaray, a nie z Arsenalem czy Bayernem. Oni dostali w dwumeczu 7 od Tureckiego zespołu xD

1

@Bzyczekk rasista!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?