Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Rashford wraca?
0
Ciekawe czy dzisiaj zagra Araujo. Eric i Cubarsi nie dają żadnego argumentu, aby dalej stawiać na ten duet. Każdy rywal stwarza duże zagrożenie pod bramką Joana Garcii. Szybkość Araujo może się przydać, a dzisiaj idealny rywal aby przetestować Araujo w 1 składzie.
0
@Czajka90 zepną się
3
City wygrało mecz, City wygrało mecz, Arsenal jutro od kogutów dostanie w łeb!
3
@robsesh przecież tam było nadepnięcie, oczywisty karny.
1
Swoją drogą ten Vinicius to chyba już do końca swojej przygody w Realu będzie bardzo nielubiany na każdym stadionie oprócz Santiago.
0
@Czajka90 raczej Pep dzisiaj wygrywa, a jutro Tottenham przypomina jak się gra w piłkę.
0
@SinMistico 94 już xD
0
Ale bramka, a ja chciałem mówić że to kasztan xD
0
Nie ma spalonego
0
Dobra kończmy ten cyrk
3
A to nie na linii było?
4
Co oni odwalają xddd
1
Ręka tam była przecież
7
"Aż szkoda że ten gol nie może zostać uznany"
XD
1
Niezły faul, dotknąl go a sędzia przerwał kontrę xD
2
Fati z golem na 3:2
0
@mekston niby tak, ale chodzi mi o to, że powalczy o niego. Wcześniej złapał lekką zadyszkę, ale znowu strzela.
0
Kane chyba idzie po ten rekord
0
@esem91 oj nie wiem, mi to wygląda jak proszenie się o kontuzję, takie igranie z losem
0
Co ten Olmo wygaduje, po takich słowach na 99% zaraz się połamie.
0
@kch chyba dobrze. Śmieje się z tego co on napisał. Bo jeżeli to jest idiotyczne, to ja już nie wiem co jest mądre.
0
@mint jak można identyfikować się jako osoba LGBT i być przeciw niej? Znajdź mi jakiś przykład.
0
@Hasszz dokładnie, ta ideologia jest narzędziem politycznym aby skłócać ludzi i tworzyć podziały.
1
@kch hahah
Jeżeli to jest idiotyczne, to gdzie my zmierzamy xD
0
@KSIazE666 a dlaczego? Nie popieram ich działań na rzecz ideologicznej organizacji, ale nie oznacza że nie będę im kibicować.
8
Żenada, wiem klub lewicowy. To nie oznacza, że musi robić takie rzeczy, może lepiej skończyć niż dalej się ośmieszać.
1
@kanver_ lub Barbara Gordon
0
@Faro nie próbowałem ale wygląda na smacznego.
3
@Faro świetna nazwa xD