11

Yamal naprawdę już wchodzi na co raz lepszy poziom. On powinien mieć dzisiaj 2-3 asysty. Z Elche to samo. To ile ten człowiek stwarza okazji, jest zdumiewające.

1

@kuz ty piszesz że gramy paździerz mimo że mogliśmy o wiele więcej strzelić ;p
A po drugie może doceń że jesteśmy w każdym pucharze (z czego jeden wygraliśmy), w top8 ligi mistrzów i jako lider w lidze. Dodatkowo po meczu z Chelsea tylko raz przegraliśmy, 0 remisów. Nie przegraliśmy przez słabą grę, tylko przez nieskuteczność. Więc, mówienie że gramy paździerz na maksa i wywalimy się na mocnym rywalu jest trochę nie na miejscu.

0

Araujo zszedł i tracimy gola. Ta nasza skuteczność ostatnio jest dramatyczna...

0

@Gary oni potem.

1

Mamy jednego impostora w składzie. Mam nadzieję, że Cubarsi wejdzie za niego. Araujo i Yamal najlepsi.

0

dużo dzisiaj zmian, Martin, Cancelo, Araujo, Bernal, Lewandowski.

2

@Popitek12 a potem na kiblu kuchenne rewolucje?

6

Obiektywnie to plunięcie na takiego kogoś, to jest marnowanie tylko śliny.

1

@Eklerek to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Mimo, że dla mnie oni nie mają podjazdu do Lewego.

18

@blakkudium Chciałbym spotkać tego, co myśli że nie jaki Oleg Blokhin jest lepszy od Lewandowskiego.
Edit tam nie ma Suareza xD

2


brzmi jak jakiś kreskówkowy albo serialowy złoczyńca

1

@Kozinho. -20 ma być rano...

1

@FCBMati10 na razie chyba najbardziej obrzydliwe są, te rytuały na statku. Tylko jest pewnie jeszcze gorzej, bo to jest dopiero wierzchołek icebergu. Wiele rzeczy jeszcze nie udostępniono opinii publicznej...

2

@FcPortoFan1999 taktyka Manchesteru United

1

@Comentateiro jak ich się nie da ukarać prawnie, to dla każdego kto był na tej wyspie musi być ostracyzm społeczny i zero litości.

1

@Popitek12 ja tam gotuję

0

@JanuszKorwinMikke nie, ktoś udaje

3

Ale jak się czyta to co robił Epstein, to człowiek zastanawia się jakim cudem to jest taki sam gatunek jak my wszyscy. Nie ma nawet słów, żeby opisać te okropieństwa...

0

@pt9 niektórzy wielbili Dahmera, więc łatwo się domyśleć jak będzie

43


o matko xdd

2

@blakkudium szaleją, walka o 3 miejsce w tym sezonie będzie zacięta

0

Chyba Legia nie wygra tego xD

2

@MaziFCB jak można w takiej minucie tak kopać w polu karnym. No hit...

1

Nienawidzę symulek w piłce nożnej. Nie oglądałem meczu, ale kibice Realu na twitterze są zażenowani postawą swojej drużyny. Ponoć od czerwonej karki, padali w polu karnym jak muchy, szukając karnego. Jakie to jest żałosne. Uważam, że każda symulka powinna kończyć się żółtą kartką, to się ode chcę takiego czegoś. Mi byłoby wstyd gdybyśmy w taki sposób wygrali, grając 11 vs 10 i zamiast normalnie strzelać karne, to padać po każdym kontakcie.

0

https://x.com/FranoszSP/status/2017977584135406058
haha, nawet kibice Realu to widzą

4


no jak takie rzeczy tam są, to nie dziwię się że nie chcę tego pokazywać xd

2

W ogóle Fati dzisiaj z golem

0

@JimMorrisonFCB Yamal jak dla mnie najlepszy, ale oni za mało go chwalili jak dla mnie. Olmo też dobry mecz, ale Yamal tyle stwarzał sytuacji.

1

@July_6_BcN na razie dobrze sobie radzimy pod jego nieobecność. Nie czuć jego braku.

0

@Gaucho to była akcja jak Messi ta asysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?