0

@kempnou nie. Man City, Chelsea, Atalanta, Atletico oraz Sporting mogą nas wyprzedzić.

0

@LukaszFan z karnych też xd

6

@norbi77 jeżeli tutaj nikt nie przedstawi jakieś innej perspektywy czy coś, tylko to jest błąd to liczę, że będzie jakaś reakcja klubu, bo ja rozumiem karnego nie dać albo nie zauważyć ręki, inaczej interpretować faul itp. Ale tego typu błąd, dla mnie jest kuriozalny. Nie można usuwać legalnych bramek, w sytuacji gdy nie ma spalonego xD

8


Jeżeli faktycznie nie było spalonego, to oni po prostu zabrali nam bramkę. Nie widzę żadnego spalonego nawet przy wyrysowanej linii przez VAR. To jest skandal...

0

@Kamiloza91 tak, ale jeszcze bilans bramkowy się liczy, bo mogą nas przegonić Chelsea, Atalanta, Man City, Sporting i Atletico. Jeden może, ale nie dwa.

1

@Karol145 Cheese Cayenne albo Salsa, tego typu smaki.

0

@MOLESTA


tutaj

1

Czemu Yamalowi nie zaliczają asysty przy samobóju z Brugge, a wczoraj VIniciusowi zaliczyli?

0

@Bartas1998 to jest liga mistrzów, jeżeli nie jesteśmy w stanie wygrać wysoko z Kopenhagą to nie zasługujemy na 1/4 nawet.

1

@michal26 ten mecz jeszcze nam nic nie zepsuje. Bo nie ma możliwości w przypadku naszej wygranej, że te dwie drużyn nas wyprzedzą. Albo jedna nas wyprzedzi albo żadna :)

8

Czemu sędzia nie sprawdzał karnego na Lewym, wydaje mi się że były podstawy aby zagwizdać. Ale ja się pytam czemu nie było gola De Jonga, tam nie było spalonego xD

0

@Bartas1998 na szczęście to tylko Miguel

2

@tbas no, chyba malutka część barku. Jeżeli nie, to wałek.

2

@Misugi14 niestety

0

@Pawlak1992 Atalanta i Atletico teoretycznie tylko się liczą.

0

@BORO_12 wystarczy, że Atalanta przegrała i Chelsea wygrało tylko 1:0.

3

Atalanta sprawiła, że jesteśmy już zależni tylko od siebie i nie musimy aż tak wysoko z Kopenhagą wygrywać. Wystarczy, że Sporting, Man City, Chelsea oraz Atalante przebijemy w bramkach. Ponadto nawet jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić.

0

@Salchent możliwe, ale biorę pod uwagę to co odwalił przy 1 bramce.

0

@domin1515 trochę jednak gra, nie mówię że jakoś dobrze, ale ci są najlepsi póki co. Miał dobre podanie do Fermina oraz brał udział w akcji bramkowej. Reszta grała moim zdaniem po prostu gorzej.

0

@kanver_ problem w tym, że jest tak naprawdę na minusie...

0

@ali3gator na całe szczęście Chelsea też zawodzi xd

0

Kounde, Balde, Lewy, De Jong dramat (chociaż go ratuje asysta)
Pedri z Joanem też dzisiaj zawodzą
Najlepszy Eric, Fermin i Raphinha
Dobrze, że Chelsea też remisuje, przepchnąć ten mecz najlepiej 2 bramkami i będzie git.

5

Bodo, Arsenal i Galata nam pomogli, teraz kolej na nas, do boju!
Vamos!!!

0

@beter2 bilans bramkowy

0

@MOLESTA Man City ma Galate mają o jeden lepszy od nas, Chelsea ma Napoli na wyjeździe. Wystarczy, że wysoko 2 razy wygramy i mamy top8 :)

5

No i pięknie, zostaje już tylko Chelsea do przebicia w bramkach. Jesteśmy już zależni tylko od siebie i od Chelsea które nie może wysoko wygrywać

4

@OskP Atletico idealne, wystarczy zrobić swoje i mamy top8

0

Gundogan wchodzi, niech dotrwają z tym wynikiem do końca

0

@PawkoFCB wiem właśnie, ale da się go obejrzeć u innych twórców chyba. Nitro na pewno oglądał go.

0

@Toretto jeżeli Galata to ugra, wystarczy tylko zrobić swoje. Naszym jedynym zadaniem jest wyprzedzenie Chelsea w bramkach które gra w Neapolu w następnej kolejce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?