1

@MesQueUnClub_87 pewnie tak, to pewnie tłumaczy głupotę.

0

@kuz mnie to bawi, każdy ekspert powie ci, że nie atakuje się nożownika. Gość jeszcze był w takiej trudnej pozycji, świetnie to rozegrał.

1


Dziwna ta sytuacja, gość wiele razy jej się nie słucha, ona ciągle tylko mu grozi, a na końcu daje się zrobić w taki sposób. Dodatkowo, ona w ten sposób chciała okraść taksówkarza? Przecież to się nie opłaca totalnie... Normalnie jak Gang Olsena.

2

@Popitek12 a rano siłka?

0

@Gaucho w ataku mamy wystarczająco piłkarzy, braki mamy w obronie

2

/photo/1
bardzo optymistyczny scenariusz dla nas.

0


pod memy będzie idealne xd

2

@LOPEZ16 jak można zestawiać gości co zabijali psy, do gości co próbowali ratować psy.

1

@Cobra303 wygrać 3:0, raczej wtedy będziemy w top8, nie licząc na przeciwników.

0

@Soetie ale też nie chodzi mi czysto tylko o marnowanie okazji po przez strzały, czasem też marnuje okazję po poprzez niepotrzebny drybling lub złą decyzję.

0

@Soetie a ile ma strzałów?

1

@Soetie Raphinha ma 12 goli i 5 asyst w mniejszej ilości minut niż Yamal. Yamal w tym sezonie często gra średnio, ma multum okazji które psuje. Raphinha ma inny styl gry niż Yamal. Moim zdaniem Yamal jest daleko do swojej najlepszej formy, co nie oznacza że nie gra dobrego sezonu.

0


zagraniczne konta kibiców tego klubu to jakiś stan umysłu. Jak już szukał meczu, w którym Barcelona przegrała z Villarreal, to mógłby dać ten za Xaviego xd

7

@Soetie dlatego, w klasyku strzela 2 gole Realowi ;)

7

@Soetie Raphinha może nie gra ładnie dla oka, ale jest skuteczny, dużo walczy i pressuje, przede wszystkim jest liderem tego zespołu. Mentalnie przewyższa wszystkich.

1

@marcin62 on w tym roku przeżywa swój chyba najlepszy okres w Barcelonie. Nie pamiętam, kiedy był tak decydujący przez dłuższy okres czasu. Moim zdaniem, w tym roku nasz najlepszy piłkarz.

5

@Soetie sam fakt, że z jego obecnością od pierwszych minut mamy same wygrane i jeden remis mówi dużo. W ważnych meczach nie zawodzi i o to chodzi.

21


to imponuje, ale każdy z wyjątkiem Raphinhi i Fermina, nie grają aż tak wybitnie na miarę swoich statystyk.

4

@Czajka90 jeden z najbardziej przehajpowanych piłkarzy.

0

Merino to taki Eric w Barcelonie.

21

Olmo naprawdę ma dobrze opanowaną technikę strzału. Często strzela w taki sposób, że nie obroni tego bramkarz, przy słupeczku czy okienko.

2

Bardzo dobre wejście Fermina, jest w formie.

0

@Limaker dalej mnie to nie przekonuje w 100%, ale już bardziej jestem skłonny przyznać że sędzia dobrze że tutaj nie reagował.

1

Cubarsiemu chyba tylko należy się pochwała i Eric coś tam próbuje reszta słabo albo średnio. Raphinha oraz Olmo grają paskudnie, Lewy i Yamal też słabiutko.

1

oj nie wiem czy tam było czysto xd

1

W sumie to niewiadomo czy Martin czy Eric zagra na środku. Możemy zagrać:
1. Martin LO, Cubarsi, Eric ŚO, Cancelo PO
2. Cancelo LO, Martin, Cubarsi ŚO, Eric PO

0

Może Flick ma pomysł na Rashforda, jako zmiennik na zmęczonego rywala, ostatnio zadziałało 2 razy.

3

@Alfie a jak stracimy, a strzelimy 5-7, będzie git?

4

Brak Kounde i Balde jednocześnie, może jest sygnałem dla tej dwójki że muszą się poprawić. Casado na plus. Na minus brak Rashforda czy Araujo.

0

@Zieliniak ja mam trochę inne podejście. To zależy kogo, w tym przypadku rzeczywiście przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?