Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny sezon za nami, a u United jak zwykle 0 w gablocie z pucharami.
0
@FCB24 raczej nie na oczach jakieś kobiety.
4
@barcowy1899 Rudiger grający z kontuzją, Vinicius który strzelił ostatnio gola 3 miesiące temu, pomoc bez typowego pomocnika. No nie ma słabych punktów xD
2
https://x.com/grok/status/2010280741293162753
ajaj, chyba nie tego się spodziewał xd
0
@ZuczekFCB1899 siłownia
2
@marcin62 dokładnie tak, oprócz tego nagrywa z ludźmi co mają swastyki wytatuowane.
0
Bonus RPK nagrał diss na Grande. Nie spotkał się z dobrym odbiorem.
0
Ciekawe na co czeka rząd, człowiek co mówi coś takiego: "Powiem Ci, że to brzmi niesamowicie podniecająco jak mówisz, że powiedziałeś o Hitlerze i zrobiłam się mokra" , dostaje rozgłos i platformę do szerzenia takich treści. Ten człowiek zaraz pójdzie do polityki...
5
ale dla Legii już nie xd
1
@Fc112 no właśnie jak kupi na 3 miesiące to będzie miał większą motywację, aby kasa się nie zmarnowała.
2
@Tomaszekkkkk adrenalina, ale śmiesznie to wyglądało.
1
@Kgorecki2500 no i fajnie, powodzenia. Obyś się nie zniechęcił.
0
@Encore nie ma siły fizycznej, nie ma mocy, nie urodził się jako bogacz, a i tak dla Batmana jest jednym z najtrudniejszych przeciwników.
0
@Karol145 Dzięki za przypominajkę, bo algorytm yt mi tego nie pokazał. Aczkolwiek moim zdaniem czasem przesadza, to jest bardzo hejterski kanał. Lubię go oglądać, ale czasem trzeba zdrowy rozsądek zachować. Szczególnie w przypadku polityki.
2
Barcelona w ostatnich 6 meczach z Bilbao wygrała 5 razy i raz zremisowała. Co ciekawe, z meczu na mecz Barcelona progressowała i wygrywała różnicą bramek o jeden większą od poprzedniego meczu. Od 0:0 do 5:0.
1
@marcin62 no dziwne to. Widać że nie jest w swojej najlepszej formie, ale staty ma. Moim zdaniem powinien mieć więcej asyst, bo praktycznie w każdym meczu posyła jakieś dobre podanie, a ktoś to marnuje.
13
Staty naszych piłkarzy ofensywnych ładnie wyglądają:
Yamal 9g i 10a
Fermin 8g i 8a
Ferran 14g i 1a
Rashford 7g i 8a
Raphinha 9g i 4a
Lewandowski 9g i 1a
Olmo 5g i 2a
Bardghji 2g i 4a
1
Tak nam się terminarz ułożył że gramy 8 razy z rzędu poza naszym stadionem (6 wyjazdów i 2 neutralne spotkania).
1
@July_6_BcN D, definitywnie
5
@marcin62 nie można mieć wszystkiego ;p Ale ciężko znaleźć w tych czasach lepsze miejsce do życia.
9
Jak dobrze, że żyjemy w tak pięknym kraju jak Polska, a nie takim dziadostwie jak USA.
0
@Matt_i1992 oni są beznadziejni w tym sezonie.
1
@Matt_i1992 nie umniejszałbym Barcelonie, ale moim zdaniem Atletic był bardzo słaby.
2
@maroon ktoś kto odizoluje takich od mediów.
2
https://x.com/JasKapela/status/2008995661954363501
Braun gadał głupoty, ale to już dla mnie przesada. Służby powinny zająć się tym elementem. Przecież gość jawnie mówi, że Hitler miał we wszystkim rację. Braun zrobił bardzo mądrze że go pogonił z partii.
0
@Krystiansigma2734 Hakimi chyba za tą wcześniejszą aferę.
2
@El Plutoninho Ronny mi się bardziej podoba niż Pablo Torre.
0
La Fuente jeżeli nie zmieni Simona robi sabotaż. Zawsze miał swoje odpały, ale w tym sezonie wygląda koszmarnie. Dzisiaj źle wyszedł i tylko fakt, że adresatem podania był Ronny uchroniło go od bramki. Ale potem przy bramce Bardghjiego zawalił po całości. Raya i Joan Garcia są przeciwieństwem tego bramkarza.
0
@JimMorrisonFCB dzisiaj nawet w ofensywie mu idzie.
0
@ProMILs na razie Raphinha jak dla mnie.