Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB chodzi ci o kibiców?
6
@PaPo niektórzy bardziej cenią zwierzaki.
2
@VegetaPolska ręka rękę myje. Sędziowie mają ego wywalone w kosmos i ich decyzji poprawiać nie można
0
@Esteban_ sam sobie pracuje na taki wizerunek. W tym sezonie niech on zajmie się formą sportową.
0
@tomek8756 Yamal swoimi akcjami nie sprawia człowieka bystrego.
4
Może trzeba zmiany w sztabie szkoleniowym. Eksperta w Polsce już mamy.
"Nigdy nie rozumiałem idei "rozgrzewki". NIGDY nie robiłem rozgrzewki, oszczędzając siły na bieganie za piłką. Miałem (i mam!) często b. bolesne skurcze - ale NIGDY na boisku. Podejrzewam natomiast, że WSZYSCY wijący się z bólu na murawie - przed meczem rozgrzewkę robili."-Janusz Korwin Mikke swego czasu
0
Coś za dziwne te kontuzje w Barcelonie. Mam nadzieję, że nikt tutaj nie ma laleczki voodoo Raphinhi.
0
@Gaucho o matko...
0
Dobre wiadomości to nie dla kibica Barcelony...
0
@FcPortoFan1999 sorki, VAR nie lubi się z Bednarkiem
1
Bednarek z golem, ależ rehalibitacja
@FcPortoFan1999
10
Pozdrawiamy serdecznie po raz drugi Gila Manzano...
2
Lile przegrywa 3:0 u siebie z PAOK xd
1
Czyli tak wygląda słynny Papjeż.
0
@esem91 ja bym dał chyba żółtą, aż tak ostro to nie wygląda. Ale dla mnie 50/50.
1
@CurryTheGoat30 koniec passy, jak nie strzelał gola to chociaż miał asystę.
0
top 8 wygląda mocarnie, tylko musimy wywalić ten Newcastle co jest przed nami.
5
@lucas/catalan wcale Vinicius nie jest postrzegany jako nurek
3
Nie dziwię się, Casado przysymulował. Oby nie było więcej takich akcji.
26
@Faro jeżeli nie prosisz, to skąd mają wiedzieć że chcesz usiąść. Nie twierdzę, że zachowali się w 100% kulturalnie. Aczkolwiek jeżeli Ty nawet ich nie poprosiłeś, a potem w internecie żalisz się, że Ci nie ustępili...nie wychodzisz lepiej.
2
Ja bym zamiast Ferrana próbował zagęścić środek pola: Fermin, Casado, Pedri i De Jong.
0
@Encore pewnie chodzi o późniejsze sezony z wyjątkiem tego za Erika Ten Haga.
2
Pozdrawiam Gila Manzano bardzo serdecznie...
0
@Herato De Gea może (chociaż odżył w Fiorentine). Ale do topowego poziomu już nie wrócił.
3
Jeszcze się okaże, że Rashford będzie miał lepszy sezon niż Nico.
0
@Doren01 tam czerwona kartka była też
2
@Mixtape jeszcze Kopenhaga 2:4 BVB
0
@heniusss a nie po prostu 4 i 7 w okresie?
1
Ten Pafos z tym drugim zepsuli statystykę. W każdym meczu przynajmniej 2 gole (w większości o wiele więcej), a tu takie 0:0.
7
Ta statystyka wam zryje beret. Dzisiaj zostało strzelonych 43 bramek w 9 meczach. Czyli średnio 4,(7) gola na mecz