2

No i ten mecz trochę pokazał kto nie może być w podstawie. Moim zdaniem nasza podstawa tak powinna wyglądać
Raphinha Rashford/Ferran Yamal -ze wskazaniem na Marcusa który jest w formie
Fermin
De Jong Pedri
Balde Eric Garcia Christensen Kounde
Garcia
Obronę nie wiem kto, ale Eric ma w niej być.

7

Moim zdaniem
1) faul z Araujo nie karny, ale karny się wybroni
2)faul na Kounde
3)brak karnego za rękę Balde
4) czerwona kartka powinna być

0

@Ryoumen dałby, bo tak jak kolega pisze, mental Inigo był bardzo ważny w tamtym sezonie.

5

Ciekawe jaką ocenę dostanie Lewandowski od redakcji. Ciężko zagrać gorzej niż on. Ocena 1 dla mnie to mus.

0

Jak nie zmienimy tej wysokiej obrony, Real nam nastrzela.

2

@Lionel_Messi10 powinien mieć 1

1

@Encore z PSG miał asystę przecież

0

@Messi1000000 takiego czegoś dawno nie było.

1

@BORO_12 z taką logiką, Sevilla powinna mieć przynajmniej 4 gole.

2

Wyciągneliśmy z tej połowy absolutnego maxa. Nie widziałem słabszej połowy za kadencji Hansiego Flicka. Brawo Wojtek za interwencje, brawo Pedri za kapitalną asystę i ładne uderzenie Rashforda. Każdy tutaj gra beznadziejnie, siłą rzeczy najlepsi, ci co wymieniłem.

0

Pena był bez szans

1

@Konradowskyy to znam, fajna piosenka

2

@MesQueUnClub_87 Fermin ma kontuzje

2

@MesQueUnClub_87 wolisz Dro za niego?

2

jak dla mnie mvp dzisiaj sędzia, mam nadzieję że realizator go doceni

0

@barcuśl i Atletico i PSG

0

Teraz będą memy z tej sytuacji z czerwona kartką (penalty favor Real Madrid)

0

Penalty favor Real Madrid !

1

@misterio takiego zaklęcia nie zna nawet Hermiona

2


lepsze niż nic, ale jak na taką aferę, 4 lata taki średni wyrok.

9

@TR3YWAY każdemu brakuje Inigo

1


no to chyba koniec potężnego prawilniaka

2

Nie rozumiem skąd ta ekscytacja, bo wypada nam bardzo dobry zawodnik, który robi różnicę w meczach. Jeżeli faktycznie doznał kontuzji i wróci w okresie wskazywanym przez klub to, wróci dopiero na Olympiakos czy Real. A jeżeli jest to zagrywka pod trenera Hiszpanii, poświęcając mecz z Sevillą, dla mnie żałosne ze strony klubu.

0

@Encore ma przebłyski i daje asysty (za to plus). Ale ma dużo takich momentów w których albo znika albo coś zepsuje.

0

@Encore mnie za bardzo nie przekonuje w 2 ostatnich meczach.

0

No to ładnie, ciężki wyjazd bez Yamala...
Chociaż w tym sezonie to Sevilla u siebie mocna nie jest

1

@Stinger_ ciężko to przebić, ale może tak. Ale tutaj jakieś dośrodkowanie na aferę i podwójna dobitka, bez bramkarza xD

1

@don'T.R.I.P.e 2 post już dzisiaj usunęli mi xD

1

0

@Stinger_ "czy rzeczywiście można go nazwać rywalizacją najlepszych klubów świata"-o to mi chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?