Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No i ten mecz trochę pokazał kto nie może być w podstawie. Moim zdaniem nasza podstawa tak powinna wyglądać
Raphinha Rashford/Ferran Yamal -ze wskazaniem na Marcusa który jest w formie
Fermin
De Jong Pedri
Balde Eric Garcia Christensen Kounde
Garcia
Obronę nie wiem kto, ale Eric ma w niej być.
7
Moim zdaniem
1) faul z Araujo nie karny, ale karny się wybroni
2)faul na Kounde
3)brak karnego za rękę Balde
4) czerwona kartka powinna być
0
@Ryoumen dałby, bo tak jak kolega pisze, mental Inigo był bardzo ważny w tamtym sezonie.
5
Ciekawe jaką ocenę dostanie Lewandowski od redakcji. Ciężko zagrać gorzej niż on. Ocena 1 dla mnie to mus.
0
Jak nie zmienimy tej wysokiej obrony, Real nam nastrzela.
2
@Lionel_Messi10 powinien mieć 1
1
@Encore z PSG miał asystę przecież
0
@Messi1000000 takiego czegoś dawno nie było.
1
@BORO_12 z taką logiką, Sevilla powinna mieć przynajmniej 4 gole.
2
Wyciągneliśmy z tej połowy absolutnego maxa. Nie widziałem słabszej połowy za kadencji Hansiego Flicka. Brawo Wojtek za interwencje, brawo Pedri za kapitalną asystę i ładne uderzenie Rashforda. Każdy tutaj gra beznadziejnie, siłą rzeczy najlepsi, ci co wymieniłem.
0
Pena był bez szans
1
@Konradowskyy to znam, fajna piosenka
2
@MesQueUnClub_87 Fermin ma kontuzje
2
@MesQueUnClub_87 wolisz Dro za niego?
2
jak dla mnie mvp dzisiaj sędzia, mam nadzieję że realizator go doceni
0
@barcuśl i Atletico i PSG
0
Teraz będą memy z tej sytuacji z czerwona kartką (penalty favor Real Madrid)
0
Penalty favor Real Madrid !
1
@misterio takiego zaklęcia nie zna nawet Hermiona
2
lepsze niż nic, ale jak na taką aferę, 4 lata taki średni wyrok.
9
@TR3YWAY każdemu brakuje Inigo
1
no to chyba koniec potężnego prawilniaka
2
Nie rozumiem skąd ta ekscytacja, bo wypada nam bardzo dobry zawodnik, który robi różnicę w meczach. Jeżeli faktycznie doznał kontuzji i wróci w okresie wskazywanym przez klub to, wróci dopiero na Olympiakos czy Real. A jeżeli jest to zagrywka pod trenera Hiszpanii, poświęcając mecz z Sevillą, dla mnie żałosne ze strony klubu.
0
@Encore ma przebłyski i daje asysty (za to plus). Ale ma dużo takich momentów w których albo znika albo coś zepsuje.
0
@Encore mnie za bardzo nie przekonuje w 2 ostatnich meczach.
0
No to ładnie, ciężki wyjazd bez Yamala...
Chociaż w tym sezonie to Sevilla u siebie mocna nie jest
1
@Stinger_ ciężko to przebić, ale może tak. Ale tutaj jakieś dośrodkowanie na aferę i podwójna dobitka, bez bramkarza xD
1
@don'T.R.I.P.e 2 post już dzisiaj usunęli mi xD
1
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1974067180406001837
gol stadiony świata xD
0
@Stinger_ "czy rzeczywiście można go nazwać rywalizacją najlepszych klubów świata"-o to mi chodzi