Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys Joker był świetny
0
@Eklerek gdzie wady
2
Skoro Real wczoraj przegrał, spodziewałem się dzisiaj najmocniejszego składu. Flick zaskoczył.
0
@bartekvisca karny jak dla mnie, za wysoko była noga. Nie zawsze pierwszeństwo przy odbiorze piłki i jest argumentem.
0
Już niedługo, można śpiewać: "odwróć tabelę i raków na czele"
0
W tamtym sezonie też Atletico na początku gubiło dużo punktów, a potem złapali jakąś formę mistrzowską i praktycznie wszystko wygrywali. Ciekawe czy będzie tak w tym sezonie.
1
@panczo najgorsze, że nie jest to troll, bo gość odwołuje się do jakieś sytuacji sprzed kilku lat. Pozostaje współczuć.
3
@kaamil1910 pan Flick nawet nie zobaczy tych głupot xD
2
Enrique daje pesymistyczne wieści dla kibiców PSG
7
Real Madryt przez 11 miesięcy zdołał:
Przegrać z Barceloną 4:0 u siebie
Przegrać z Barceloną 5:2
Przegrać Arsenalem 3:0
"Remontade" u siebie 1:2 z Arsenalem w efekcie prowadząc do 5:1 w dwumeczu
Przegrać z Barceloną 4:3 (każdy kto oglądał mecz wie, że sędzia wpłynął na rozmiar porażki)
Przegrać z PSG 4:0
Przegrać z Atletico 5:2
1
Może skończymy już mity o wielkim mentalu Realu
1
@DonCarletto z wieloma się nie zgadzam z nim czasem, ale bez przasady
3
@spiderman1899 pet, bo?
4
tutaj macie sprawcę kontuzji...
0
@F3DO podobny nick...
0
@Destroyer_of_Worlds ciężko o to będzie
1
Zapowiada się bardzo ciężki sezon. Nie mamy ławki i to nawet nie dlatego że Laporta nam kadrę zepsuł, tylko z powodu kontuzji. Na mecz z Realem Sociedad, na ławce będziemy mieć kontuzjowanego Yamala, Roony, Bernala wracającego po rocznej kontuzji i Casado. I to tyle. Jest absolutny dramat...
0
@LeszekFCB a nie byli na gali niektórzy?
3
@VAMOS1899LaMasia Balde chyba wróci
1
@Ku84fcb oni mają lepszą ławkę.
2
@JanuszKorwinMikke Wojtek tylko na te 3 mecze
4
oby wrócił do formy
0
@CurryTheGoat30 na razie Lewy pokazuje, że lepiej gra jak się go wpuszcza w drugiej połowie.
8
De Jong jest naprawdę w bardzo dobrej formie. Fantastycznie ostatnio wygląda. Araujo też powoli pokazuje się dobrze. Świetny mecz z Newcastle, dzisiaj moim zdaniem MVP. Fajne wejście Lewego. Martwi słaby mecz Casado i typowa zniżka formy u Olmo.
0
Araujo okradziony z MVP
0
@Seledynowy no faktycznie mizernie, raz punkty straciliśmy i teraz przegrywamy.
1
Laboga i Orłowski...
0
@ViscaelBarca2007 Ostatnio zszedł
1
@JanuszKorwinMikke lepszy o wiele
1
@Vurt a potem niech przegrywają