Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O matko jako kompromitacja Wiśniewskiego xD
"Z kim Barca najpierw straciła punkty w tamtym sezonie?"
Odpowiedź-"Real Madryt"
0
w końcu mecz w Eleven
0
Czyli Ferran i Lewy razem w składzie? Dziwne. Brak Araujo też jest zastanawiający.
3
@Faro panowie zaraz startuje gala freakfightowa, może jeszcze się załapiecie.
0
@Faro nieźle sobie trollujesz
0
@Faro czk co? W którym niby meczu był jednym z najlepszych?
1
@Faro a kto cię hejtował
1
@Roobo lepszy remis niż...
8
@JanuszKorwinMikke Mascherano
0
Mój typ:
Garcia
Eric/Christensen/Araujo/Torrents
Casado/Pedri
Raphinha/Olmo/Rashford
Ferran
1
@Arkon Garcia, Van Dijk niech będzie,Pedri, Mbappe/Kane
18
@Gosciuu oby Ci się powiodło
0
@directedbyfcb dla mnie twórcy zrobili świetną robotę i każdy film Harry Pottera jest super. W Czarze Ognia to jedyne minusy to te wątki miłosne i usunięcie ważnej treści np. wątek Croucha. On miał mało scen, a powinien mieć więcej. Chciałbym zobaczyć jakieś retrospekcje jak torturowali rodziców Neville albo jak udał im się ojcu ten szwindel z ucieknięciem z Azkabanu. Nawet nie pokazali jego śmierci czy jak schwytał Alastora Moody.
0
@directedbyfcb przez fanów jest nielubiana za bardzo. Przynajmniej traktowany jest jako jeden z najgorszych filmów w sadze. Głównie przez to, że jest za mało zgodna z materiałem źródłowym. Czemu tak pobieżnie potraktowali wątek Croucha Juniora.
1
@Czyhrynski ja tam lubię wszystkie części Harry Pottera. Ale z tego co widzę, to ta jest najbardziej lubiana.
3
@Luciano99 Napij się ze mną
Niech ściany się kręcą, no pij
Ten alkohol się w końcu skończy na bank
0
@Borneo gość miał sezon pod złotą piłkę. Moim zdaniem w tym sezonie i w tamtym Pedri, ale wcześniej Jude.
0
@RoberDzik Jeżeli chodzi o formę to tak, wyjątkiem De Jonga (w tym sezonie lepiej gra Holender). Jeżeli karierę to Vini, Bellingham, Tibo, Valverde, Yamal, Kounde, Lewy, Flick.
5
Jak znajdziecie jakiegoś madryciaka co niedocenia Pedriego, wystarczy powołać się na słowa Toniego Kroosa.
0
@Popitek12 ty to ten co skacze na ścianę i się drze?
0
@kuz chciałbym zobaczyć reakcję Xaviego na to
1
@Derean a tam nigdy nie zagrał? Wydaje mi się że wcześniej już tam chociaż raz wystąpił.
0
@MessiForeverTheBest polski odpowiednik Piotr
0
@partymaker a może Rashford zacznie jako 9 grać
0
@Radzio_94 tak samo uważam.
10
@Kamiloza91 Vitinha jest jego rywalem, nie Jude. To nie ta pozycja.
1
Vitinha vs Pedri
To będzie starcie
9
@Aragorn33 Wojtek sigma
2
@PatrychoO Neville Longbottom! Ostatnio akurat wkręciłem się w to uniwersum.
2
Raphinha powoli się budzi, w drugiej połowie miał momenty jak w zeszłym sezonie.