0

O matko jako kompromitacja Wiśniewskiego xD
"Z kim Barca najpierw straciła punkty w tamtym sezonie?"
Odpowiedź-"Real Madryt"

0

w końcu mecz w Eleven

0

Czyli Ferran i Lewy razem w składzie? Dziwne. Brak Araujo też jest zastanawiający.

3

@Faro panowie zaraz startuje gala freakfightowa, może jeszcze się załapiecie.

0

@Faro nieźle sobie trollujesz

0

@Faro czk co? W którym niby meczu był jednym z najlepszych?

1

@Faro a kto cię hejtował

1

@Roobo lepszy remis niż...

8

@JanuszKorwinMikke Mascherano

0

Mój typ:
Garcia
Eric/Christensen/Araujo/Torrents
Casado/Pedri
Raphinha/Olmo/Rashford
Ferran

1

@Arkon Garcia, Van Dijk niech będzie,Pedri, Mbappe/Kane

18

@Gosciuu oby Ci się powiodło

0

@directedbyfcb dla mnie twórcy zrobili świetną robotę i każdy film Harry Pottera jest super. W Czarze Ognia to jedyne minusy to te wątki miłosne i usunięcie ważnej treści np. wątek Croucha. On miał mało scen, a powinien mieć więcej. Chciałbym zobaczyć jakieś retrospekcje jak torturowali rodziców Neville albo jak udał im się ojcu ten szwindel z ucieknięciem z Azkabanu. Nawet nie pokazali jego śmierci czy jak schwytał Alastora Moody.

0

@directedbyfcb przez fanów jest nielubiana za bardzo. Przynajmniej traktowany jest jako jeden z najgorszych filmów w sadze. Głównie przez to, że jest za mało zgodna z materiałem źródłowym. Czemu tak pobieżnie potraktowali wątek Croucha Juniora.

1

@Czyhrynski ja tam lubię wszystkie części Harry Pottera. Ale z tego co widzę, to ta jest najbardziej lubiana.

3

@Luciano99 Napij się ze mną
Niech ściany się kręcą, no pij
Ten alkohol się w końcu skończy na bank

0

@Borneo gość miał sezon pod złotą piłkę. Moim zdaniem w tym sezonie i w tamtym Pedri, ale wcześniej Jude.

0

@RoberDzik Jeżeli chodzi o formę to tak, wyjątkiem De Jonga (w tym sezonie lepiej gra Holender). Jeżeli karierę to Vini, Bellingham, Tibo, Valverde, Yamal, Kounde, Lewy, Flick.

5

Jak znajdziecie jakiegoś madryciaka co niedocenia Pedriego, wystarczy powołać się na słowa Toniego Kroosa.


0

@Popitek12 ty to ten co skacze na ścianę i się drze?

0

@kuz chciałbym zobaczyć reakcję Xaviego na to

1

@Derean a tam nigdy nie zagrał? Wydaje mi się że wcześniej już tam chociaż raz wystąpił.

0

@MessiForeverTheBest polski odpowiednik Piotr

0

@partymaker a może Rashford zacznie jako 9 grać

0

@Radzio_94 tak samo uważam.

10

@Kamiloza91 Vitinha jest jego rywalem, nie Jude. To nie ta pozycja.

1

Vitinha vs Pedri
To będzie starcie

9

@Aragorn33 Wojtek sigma

2

@PatrychoO Neville Longbottom! Ostatnio akurat wkręciłem się w to uniwersum.

2

Raphinha powoli się budzi, w drugiej połowie miał momenty jak w zeszłym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?