0

@MesQueUnClub96 Przecież to freestyle,sklej sobie słowa i na tym korzystaj

1

Hiszpańskiego hymnu może każdy się nauczyć

0

Italiaaaa Cervezaaaa

0

@Culer9002 każdy lepszy niż Bożydar

0

Dziś Niemcy kompromitacja

1

Nr 1 mecz jeśli chodzi o emocje, wyprzedził wczoraj Turków

0

Chorwacja to mental

0

@clyde Pierwszą myślą od razu było,nie kiedy się odnajdzie tylko kiedy znajdą ciało.

2

Największa maszyna w historii futbolu bez gola na turnieju. Blamaż piłkarza.

1

Czyli Darek czyta Bamble jednak

1

Ma wybory, szuka miejsca do oddania strzału

To jest jak amen w pacierzu.

0

@barcowy1899 Nie no Hagpo akurat dobrze jak Ruud G(h)ulit

0

@bartekvisca bo Portugalia to kristiano.

0

Naprawdę wymawia się Lią ?

1

Ale mu na łeb dostaniemy przy tak grającej Austrii

0

@FCBparasiempre Wiesz że niektórzy mają tv w pokoju? I np komputer czy laptop też?

2

Wergholst NIE WYGRAŁ GŁÓWKI, będąc jednocześnie decydującym.

Poziom komentatorów

0

Z Austrią powalczymy, przegramy po babolu lub niewykorzystanych szansach,z Francją raczej wiadomo. I tak zakończymy euro.

0

Macie swoją probierzówke. Mówiłem nie nastawiać się.

3

Zalewski poza boiskiem jednak lepiej strzela

0

3:0 w plecy jak coś

0

Proszę się nie łudzić i przyjąć spokojnie 2:0 w plecy do przerwy. Nie dajcie popsuć sobie niedzieli

0

Tu beka i hehe że Szkotów ale będą jaja jak my skończymy grupę bez strzelonej bramki

2

Ten rudyger to zawsze takim młotem był

3

A mój boże, Niemcu co ty robisz

1

Za co czerwo było?

1

Tu 5 to będzie do przerwy

0

Typ wygląda jak brat Probierza

0

No tu będzie powtórka Brazylia Niemcy pewnie

1

Popłakałem się po prostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?