Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Przecież to freestyle,sklej sobie słowa i na tym korzystaj
1
Hiszpańskiego hymnu może każdy się nauczyć
0
Italiaaaa Cervezaaaa
0
@Culer9002 każdy lepszy niż Bożydar
0
Dziś Niemcy kompromitacja
1
Nr 1 mecz jeśli chodzi o emocje, wyprzedził wczoraj Turków
0
Chorwacja to mental
0
@clyde Pierwszą myślą od razu było,nie kiedy się odnajdzie tylko kiedy znajdą ciało.
2
Największa maszyna w historii futbolu bez gola na turnieju. Blamaż piłkarza.
1
Czyli Darek czyta Bamble jednak
1
Ma wybory, szuka miejsca do oddania strzału
To jest jak amen w pacierzu.
0
@barcowy1899 Nie no Hagpo akurat dobrze jak Ruud G(h)ulit
0
@bartekvisca bo Portugalia to kristiano.
0
Naprawdę wymawia się Lią ?
1
Ale mu na łeb dostaniemy przy tak grającej Austrii
0
@FCBparasiempre Wiesz że niektórzy mają tv w pokoju? I np komputer czy laptop też?
2
Wergholst NIE WYGRAŁ GŁÓWKI, będąc jednocześnie decydującym.
Poziom komentatorów
0
Z Austrią powalczymy, przegramy po babolu lub niewykorzystanych szansach,z Francją raczej wiadomo. I tak zakończymy euro.
0
Macie swoją probierzówke. Mówiłem nie nastawiać się.
3
Zalewski poza boiskiem jednak lepiej strzela
0
3:0 w plecy jak coś
0
Proszę się nie łudzić i przyjąć spokojnie 2:0 w plecy do przerwy. Nie dajcie popsuć sobie niedzieli
0
Tu beka i hehe że Szkotów ale będą jaja jak my skończymy grupę bez strzelonej bramki
2
Ten rudyger to zawsze takim młotem był
3
A mój boże, Niemcu co ty robisz
1
Za co czerwo było?
1
Tu 5 to będzie do przerwy
0
Typ wygląda jak brat Probierza
0
No tu będzie powtórka Brazylia Niemcy pewnie
1
Popłakałem się po prostu