Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Opóźnienie już...
0
Kim jest ta dziołcha w okularach w studiu przed finałem?
0
@Bulbazaur17 cukier budzi nie ilość kofeinki dla dzieci
0
@Katalończyk 99 nie no żony budzić ekspresem nie będę hehe
2
Pół litra Pepsi i sen odszedł. Obym jedną połowę chociaż obejrzał, dobrze że wolne jutro
1
@KrwawiaceoczyVEB księżniczka obok króla przecież
3
Haha ten co się wyrwał
2
No i od dziś zaczęło się wypalanie Yamala
3
Pocieszny z ryja ten Giorgio zawsze
0
@Barca_bwo bo to na szczęście jego ostatni turniej
19
Pedri zaraz w tych żartach kontuzji dostaniesz...
1
Zacne trio na trybunach
0
Ale to będzie chodziło w Barcelonie
0
No nareszcie, utrzymać a potem Leo
0
Oni nie mogą zrobić to samo co Holandią..
1
Do widzenia memlaku .Obym cię więcej w tej kadrze nie widział
1
Mój boże jak się tam zderzyli haha
0
Lukaku przy moracie to pan piłkarz
0
Ślimak niesamowity to jest. Kończ karierę
0
@FcPortoFan1999 do Szwecji
0
@MesQueUnClub96 pamiętam jak oglądałem ten mecz na wspólnej kuchni na wygnaniu w Szwecji dzień przed powrotem do Polski.
0
Live,nadaje dla Was prosto z Kabat. Kraj Polska, południowa Warszawa .Jezu ,nie podam Ci Gpsu z bani. Jak chcesz tu trafić, wpisz to sobie w navi..
1
@sen obejrzałem 3 odcinki i odstawiłem.
Mnie albo serial wkręca po 2 3 odcinkach albo nie
Tak mialem z Zabójczymi umysłami gdzie po drugim odcinku obejrzałem 7 sezonów w pół roku z żoną.
0
@Tasde picie jest dla słabych ludzi
0
@Luciano99 nie wspieram alkoholików sorka
1
Lubię Was ,serio.
1
@misterio poszło już, wypłaciłem 5 dyszek w ścianie płaczu
0
@4drian0 YT to już dawno właśnie wyrzuciło z premium. Tu chodzi o aktualizację karty i płatności. Nie chcę przetwarzania robić
0
Siemanko. Szybkie pytanko.
Mam nową kartę od MasterCard. Została już aktywowana. Chciałem przedłużyć Netflix i YT i żadna z tych płatności mi nie przeszły. Krzyczy że nie udało się przetworzyć płatności. Poprzednia karta została wykasownatz obu aplikacji.
Ktoś coś?
1
@Encore to Jacek Jaworek