Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LjakRoberciik ufoludek magda Stysiak
0
@FcPortoFan1999 wszyscy oby nie Legia.
Zawsze
0
@bartas97 szczególnie jak dopiero za tydzień idziesz do pracy
0
@FcPortoFan1999 bardzo mnie to cieszy
0
Nico Williams wrócił do Bilbao.
0
Alex Valle i Gavi bardzo polubią pewnego cierpietnika
1
Zejdź Polaku już
1
Nawet w towarzyskim mordy nie zamknie.
Charakteru nie zmienisz.
0
No to teraz będzie ciekawie
3
I cyk klauzula 500 mln
3
Zoba, chłop co robi
3
Marc Bernal. 35 podań,35 celnych
0
Różnica jest taka że u xaviego zagrałby 10 minut w pucharze króla a tutaj u Flicka będzie zupełnie inaczej.
1
Polaku co ty robisz
1
Jak ja się cieszę że mają pomysły na grę w końcu
0
Tam ciągle chyba pada. Zaraz znów przerwa będzie
1
Xavi lubi taką murawę jak coś
2
@escarabajo tamte miały roczniki na środku 1899/1999 i kołnierzyk. Top 3 najpiękniejszych koszulek w historii klubu
0
Ten endrick to już na stałe u białych?
1
Teraz modlić się o brak kontuzji
0
Wyszli przeprosić kibiców i zejdą.
0
@Bulbulator ja tylko tak na podwórku strzelałem, wygrana była? , była.
Jak coś jest głupie i działa,nie jest głupie.
3
Niech już to odwołają,nie ma sensu. Boisko pływa nie daj Boże kontuzja jeszcze jakaś.
0
@szymonekk albo zaczną
0
@Barcaa12 będą trwały 3 miesiące
0
To nie dlatego że deszcz tylko są wyładowania.
0
No to wrócą o 3:00
0
Haha zaczyna się
0
Stroje bez logo Spotify byłyby najpiękniejsze
2
Patrzcie jak to jest. Syf w klubie, blamaże, brak znaczących trofeów w ostatnich latach. Może niektórzy idą jutro albo już dziś na rano do pracy. Może inni dopiero wstają bo ustawili budziki. Mimo wszystko jest pierwsza w nocy a i tak czekasz na drużynę.
Rozkład jazdy znany.