0

@LjakRoberciik ufoludek magda Stysiak

0

@FcPortoFan1999 wszyscy oby nie Legia.

Zawsze

0

@bartas97 szczególnie jak dopiero za tydzień idziesz do pracy

0

@FcPortoFan1999 bardzo mnie to cieszy

0

Nico Williams wrócił do Bilbao.

0

Alex Valle i Gavi bardzo polubią pewnego cierpietnika

1

Zejdź Polaku już

1

Nawet w towarzyskim mordy nie zamknie.

Charakteru nie zmienisz.

0

No to teraz będzie ciekawie

3

I cyk klauzula 500 mln

3

Zoba, chłop co robi

3

Marc Bernal. 35 podań,35 celnych

0

Różnica jest taka że u xaviego zagrałby 10 minut w pucharze króla a tutaj u Flicka będzie zupełnie inaczej.

1

Polaku co ty robisz

1

Jak ja się cieszę że mają pomysły na grę w końcu

0

Tam ciągle chyba pada. Zaraz znów przerwa będzie

1

Xavi lubi taką murawę jak coś

2

@escarabajo tamte miały roczniki na środku 1899/1999 i kołnierzyk. Top 3 najpiękniejszych koszulek w historii klubu

0

Ten endrick to już na stałe u białych?

1

Teraz modlić się o brak kontuzji

0

Wyszli przeprosić kibiców i zejdą.

0

@Bulbulator ja tylko tak na podwórku strzelałem, wygrana była? , była.

Jak coś jest głupie i działa,nie jest głupie.

3

Niech już to odwołają,nie ma sensu. Boisko pływa nie daj Boże kontuzja jeszcze jakaś.

0

@szymonekk albo zaczną

0

@Barcaa12 będą trwały 3 miesiące

0

To nie dlatego że deszcz tylko są wyładowania.

0

No to wrócą o 3:00

0

Haha zaczyna się

0

Stroje bez logo Spotify byłyby najpiękniejsze

2

Patrzcie jak to jest. Syf w klubie, blamaże, brak znaczących trofeów w ostatnich latach. Może niektórzy idą jutro albo już dziś na rano do pracy. Może inni dopiero wstają bo ustawili budziki. Mimo wszystko jest pierwsza w nocy a i tak czekasz na drużynę.

Rozkład jazdy znany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?