3

@PatrychoO pic na wodę te kleszcze. Polecam kanał YT Venomous art, gość wszystko tłumaczy co i jak z nimi

0

@AndresCuccittini

John Mcenroe

1

@kuz nie znam nikogo z metaliki oprócz kirka ale

To jest Roman Reigns jak coś
https://images.app.goo.gl/vqPH2V67rBv6Bm8i6

1

@kuz

Przecież to Roman Reigns

0

@Faro

Marzenie ściętej głowy chłopie. Typ się tu urządził, ustawił życie,dziecko mi się urodziło,doi największe pieniądze. Z nim będzie przypadek jak z Roberto.

1

@blakkudium

Roque ,Ferran i kto jeszcze?

0

Haha chłop prowadził całą ekipę żeby pięknie się zesrać na koniec

0

@supraomnes1 no niestety nie

0

@Mazi ładnie mówisz o przestępcy który zrobił morze kału z tego klubu

0

Oficjalnie 55 baniek plus 10 zmiennych.

Kluby dogadane, więc za chwilę hiłigoł

Smutne to jest ale niech zamknie mordy jak Luuuk potężny

6

PONAD 60 milionów za Olmo

Rekiny biznesu

0

@MichuZ44 nieślubny syn Triple H

0

@KrisVEB81 Nico ma jednak przyjść jutro

0

@MatBac1991 No i dobrze,my podpisaliśmy umowę na hamburgery w Meksyku? Mało ci?

0

: FC Barcelona wkracza na rynek dostaw żywności, tworząc Barça Kitchen - pierwszą usługę kulinarną z akcentem Barçy. Projekt jest uruchamiany we współpracy z Rappi - będą oni dostarczać posiłki do siedmiu miast Meksyku, w tym do stolicy. [@FCBarcelona]

Deco gotuje ładnie

1

Po co ten dziadek na zdjęciu?

0

@MOLESTA to bym uzbierał na te ferrari i wykupil

0

@Szklaner To jego brat uznał raczej

0

Nico Williams wrócił do treningów w Bilbao.


Dziękuję,Deco dziękuję wszystkim.

0

@Kidd Socios mają inne zdanie jednak

0

@Kidd ale wiesz że raczej dziś się zakończy i go tu wezmą za te 60 mln bo Lapcio musi mieć jakiś argument jeśli nico nie przyjdzie A pewnie nie przyjdzie.

1

@MesQueUnClub96 no to źle zadałeś pytanie chłopak

1

@MesQueUnClub96 Czy kobiety mogą być przystojne?

0

@kuz Szwed francuski robi robotę

0

@mrboom Tyczką to on starego do domu podpierał

0

Ty zoba chłop co robi

1

@Sulimo opcje są dwie

Mleko z miodem i czosnkiem plus jakiś ibuprofen z pyralginą i do wyra.

Setka z pieprzem lub nalewka na bazie bzu. I też do wyra

5

@MesQueUnClub96 myślę że więcej niż rzut młotem

0

@cules100pro Co z tego skoro Lapcio mu powie no sorki wiemy że chcesz ale nie damy w tym roku rady bo nam nie zapłacili.

W mediach powie my chcieliśmy a Nico nie.

0

@Herato pewnie jakiś Fabio canavaro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?